Gent bibbert voor onverwachte tegenstander bij PAOK

313 stemmen
Gent bibbert voor onverwachte tegenstander bij PAOK

AA Gent is in de JPL nog altijd in de running voor de top vier. De Buffalo's wonnen afgelopen weekend thuis van KV Oostende en moeten op dit moment drie punten toegeven op RSC Anderlecht. Donderdag staat Gent voor een ander doel: zich plaatsen voor de volgende ronde in de Conference League.


De Oost-Vlamingen wonnen hun groep in de gloednieuwe Europese competitie. In de achtste finales werden ze vervolgens uitgeloot tegen PAOK Saloniki, de huidige nummer twee in de Griekse Super League. Dat was een meevaller, want er zaten ook kleppers als Leicester City en Olympique Marseille in de trommel. Gent hoopt zijn goede vorm van in eigen land door te kunnen trekken in Europa.

Donderdag spelen Hein Vanhaezebrouck en co eerst in Griekenland. Daar lijkt Blauw-Wit alvast een onverwachte extra tegenstander te krijgen, namelijk de weersomstandigheden. PAOK deelde op Twitter namelijk een foto waarop te zien is hoe de oefenterreinen van de club in een witte sneeuwlaag gehuld zijn. Gent mag zich dus verwachten aan moeilijke omstandigheden, die het niet makkelijker zullen maken om een goede uitgangspositie te behalen. Als het fout loopt, kan Gent een week later wel nog alles rechtzetten in de eigen Ghelamco Arena.

BEKER

Voor Gent kan het nog een erg mooi seizoen worden. Behalve voor de top vier en de volgende ronde in de Conference League is de club ook nog in de running voor de beker van België. Gent klopte onlangs Club Brugge in Jan Breydel en mocht daardoor de tickets voor de Heizel boeken. Anderlecht wordt de tegenstander in de finale, die uitzonderlijk op paasmaandag gespeeld wordt.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Wint Gent in Griekenland?

Meest recent

Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

12
12
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

172
172
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

166
166
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

43
43
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

391
391
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

495
495
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

279
279
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

420
420
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

61
61
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

205
205
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

527
527
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

700
700
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

217
217
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

162
162
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

185
185
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

439
439
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

123
123
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

190
190
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

623
623
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

564
564
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

365
365

Meer sportnieuws