Gent bibbert voor onverwachte tegenstander bij PAOK

313
Gent bibbert voor onverwachte tegenstander bij PAOK

AA Gent is in de JPL nog altijd in de running voor de top vier. De Buffalo's wonnen afgelopen weekend thuis van KV Oostende en moeten op dit moment drie punten toegeven op RSC Anderlecht. Donderdag staat Gent voor een ander doel: zich plaatsen voor de volgende ronde in de Conference League.


De Oost-Vlamingen wonnen hun groep in de gloednieuwe Europese competitie. In de achtste finales werden ze vervolgens uitgeloot tegen PAOK Saloniki, de huidige nummer twee in de Griekse Super League. Dat was een meevaller, want er zaten ook kleppers als Leicester City en Olympique Marseille in de trommel. Gent hoopt zijn goede vorm van in eigen land door te kunnen trekken in Europa.

Donderdag spelen Hein Vanhaezebrouck en co eerst in Griekenland. Daar lijkt Blauw-Wit alvast een onverwachte extra tegenstander te krijgen, namelijk de weersomstandigheden. PAOK deelde op Twitter namelijk een foto waarop te zien is hoe de oefenterreinen van de club in een witte sneeuwlaag gehuld zijn. Gent mag zich dus verwachten aan moeilijke omstandigheden, die het niet makkelijker zullen maken om een goede uitgangspositie te behalen. Als het fout loopt, kan Gent een week later wel nog alles rechtzetten in de eigen Ghelamco Arena.

BEKER

Voor Gent kan het nog een erg mooi seizoen worden. Behalve voor de top vier en de volgende ronde in de Conference League is de club ook nog in de running voor de beker van België. Gent klopte onlangs Club Brugge in Jan Breydel en mocht daardoor de tickets voor de Heizel boeken. Anderlecht wordt de tegenstander in de finale, die uitzonderlijk op paasmaandag gespeeld wordt.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Wint Gent in Griekenland?

Meest recent

Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

44
44
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

38
38
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

84
84
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

129
129
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

73
73
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

79
79
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

94
94
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

89
89
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

64
64
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

34
34
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

166
166
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

107
107
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

53
53
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

63
63
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

26
26
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

276
276
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

75
75
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

103
103
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

111
111
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

71
71
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

71
71

Meer sportnieuws