'Grote onrust om toestand Neymar'

219 stemmen
'Grote onrust om toestand Neymar'

Paris Saint-Germain verloor afgelopen weekend op het veld van OGC Nice. De voorsprong van de Parijzenaren in de Ligue 1 op datzelfde Nice blijft wel comfortabel. PSG telt 13 punten meer dan de Zuid-Fransen.


De afwezigheid van grote ster Kylian Mbappé liet zich dus sterk voelen bij de hoofdstedelingen. Toch was er aan aanvalsgeweld geen gebrek in het team van Mauricio Pochettino. Elk coach droomt namelijk van een voorlinie met namen als Messi, Di María en Neymar. Die laatstgenoemde kwam nu al het derde weekend op rij aan de aftrap in Frankrijk, nadat hij hersteld was van een enkelblessure.

De Braziliaan haalt echter niet het niveau dat we van hem gewend zijn. Zijn blessure heeft daar uiteraard mee te maken, maar mogelijk spelen er ook andere zaken. Dat denkt voormalige topvoetballer Thierry Henry bij L'Équipe. "Als je een actie analyseert en hij positioneert zich niet goed, oké, dan is dat een feit en moet je dat erkennen", klinkt het. "Neymar heeft het in recente interviews vaak gehad over zijn welzijn, over de druk, dus mijn eerste gedachte is: is hij in orde? Hij geeft interviews, maar hoor je wat hij zegt? Hij vraagt om hulp. Er gaat van alles om in zijn hoofd, zoals bij ieder mens."

WK IN QATAR

Henry verwijst met zijn woorden mogelijk naar een interview van Neymar aan DAZN. Daarin gaf de Braziliaan aan dat het WK in Qatar van later dit jaar misschien wel zijn laatste wereldkampioenschap zal zijn. Neymar voegde er wel aan toe dat hij er alles aan zal doen om dat WK te winnen. Mogen we Braziliaans vuurwerk verwachten eind dit jaar?


LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Haalt Neymar ooit nog zijn beste niveau?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

121
121
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

24
24
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

47
47
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

83
83
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

170
170
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

673
673
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

124
124
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

212
212
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

168
168
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

154
154
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

266
266
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

47
47
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

177
177
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

514
514
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

253
253
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

473
473
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

144
144

Meer sportnieuws