'Grote onrust om toestand Neymar'

door
'Grote onrust om toestand Neymar'

Paris Saint-Germain verloor afgelopen weekend op het veld van OGC Nice. De voorsprong van de Parijzenaren in de Ligue 1 op datzelfde Nice blijft wel comfortabel. PSG telt 13 punten meer dan de Zuid-Fransen.


De afwezigheid van grote ster Kylian Mbappé liet zich dus sterk voelen bij de hoofdstedelingen. Toch was er aan aanvalsgeweld geen gebrek in het team van Mauricio Pochettino. Elk coach droomt namelijk van een voorlinie met namen als Messi, Di María en Neymar. Die laatstgenoemde kwam nu al het derde weekend op rij aan de aftrap in Frankrijk, nadat hij hersteld was van een enkelblessure.

De Braziliaan haalt echter niet het niveau dat we van hem gewend zijn. Zijn blessure heeft daar uiteraard mee te maken, maar mogelijk spelen er ook andere zaken. Dat denkt voormalige topvoetballer Thierry Henry bij L'Équipe. "Als je een actie analyseert en hij positioneert zich niet goed, oké, dan is dat een feit en moet je dat erkennen", klinkt het. "Neymar heeft het in recente interviews vaak gehad over zijn welzijn, over de druk, dus mijn eerste gedachte is: is hij in orde? Hij geeft interviews, maar hoor je wat hij zegt? Hij vraagt om hulp. Er gaat van alles om in zijn hoofd, zoals bij ieder mens."

WK IN QATAR

Henry verwijst met zijn woorden mogelijk naar een interview van Neymar aan DAZN. Daarin gaf de Braziliaan aan dat het WK in Qatar van later dit jaar misschien wel zijn laatste wereldkampioenschap zal zijn. Neymar voegde er wel aan toe dat hij er alles aan zal doen om dat WK te winnen. Mogen we Braziliaans vuurwerk verwachten eind dit jaar?


LEES OOK: Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Haalt Neymar ooit nog zijn beste niveau?

Meest recent

'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

7
7
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

58
58
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

100
100
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

81
81
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

146
146
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

59
59
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

125
125
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

220
220
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

396
396
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

187
187
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

142
142
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

91
91
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

345
345
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

277
277
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

259
259
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

389
389
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

92
92
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

193
193
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1182
1182
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

435
435
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

174
174
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

571
571
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

217
217

Meer sportnieuws