'Grote onrust om toestand Neymar'

door
'Grote onrust om toestand Neymar'

Paris Saint-Germain verloor afgelopen weekend op het veld van OGC Nice. De voorsprong van de Parijzenaren in de Ligue 1 op datzelfde Nice blijft wel comfortabel. PSG telt 13 punten meer dan de Zuid-Fransen.


De afwezigheid van grote ster Kylian Mbappé liet zich dus sterk voelen bij de hoofdstedelingen. Toch was er aan aanvalsgeweld geen gebrek in het team van Mauricio Pochettino. Elk coach droomt namelijk van een voorlinie met namen als Messi, Di María en Neymar. Die laatstgenoemde kwam nu al het derde weekend op rij aan de aftrap in Frankrijk, nadat hij hersteld was van een enkelblessure.

De Braziliaan haalt echter niet het niveau dat we van hem gewend zijn. Zijn blessure heeft daar uiteraard mee te maken, maar mogelijk spelen er ook andere zaken. Dat denkt voormalige topvoetballer Thierry Henry bij L'Équipe. "Als je een actie analyseert en hij positioneert zich niet goed, oké, dan is dat een feit en moet je dat erkennen", klinkt het. "Neymar heeft het in recente interviews vaak gehad over zijn welzijn, over de druk, dus mijn eerste gedachte is: is hij in orde? Hij geeft interviews, maar hoor je wat hij zegt? Hij vraagt om hulp. Er gaat van alles om in zijn hoofd, zoals bij ieder mens."

WK IN QATAR

Henry verwijst met zijn woorden mogelijk naar een interview van Neymar aan DAZN. Daarin gaf de Braziliaan aan dat het WK in Qatar van later dit jaar misschien wel zijn laatste wereldkampioenschap zal zijn. Neymar voegde er wel aan toe dat hij er alles aan zal doen om dat WK te winnen. Mogen we Braziliaans vuurwerk verwachten eind dit jaar?


LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Haalt Neymar ooit nog zijn beste niveau?

Meest recent

De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

15
15
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

91
91
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

167
167
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

102
102
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

100
100
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

24
24
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

145
145
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

49
49
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

34
34
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

70
70
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

101
101
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

77
77
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

66
66
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

554
554
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

54
54
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

264
264
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

157
157
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

54
54
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

194
194
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

212
212
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

211
211

Meer sportnieuws