Standard en Charleroi komen tot zelfde conclusie na pittige derby

door
Standard en Charleroi komen tot zelfde conclusie na pittige derby

Na de Antwerpse derby was het op zondag vooral uitkijken naar de Waalse kraker tussen Charleroi en Standard. Die heeft echter toch een beetje een muis gebaard, want de partij eindigde zoals ze begonnen was: met een 0-0 op het bord. De twee doelmannen kregen ook weinig werk voor de kiezen, al kwam Standard in het slot nog dicht bij de zege toen Sissako de paal trof.


"Door die bal op de paal blijven we toch met een zure nasmaak achter", reageerde Noë Dussenne dan ook tegen Eleven Sports. "Het was een wedstrijd voor mannen, met veel duels. We moesten er staan. We kunnen niet zeggen dat we ontevreden zijn, maar dat gelijkspel blijft toch jammer. Het veld lag er niet goed bij, waardoor goed voetballen moeilijk was."

Naar het veld wezen ze ook bij Charleroi als oorzaak voor de potige wedstrijd. "Op technisch vlak was het een matige wedstrijd", vond trainer Edward Still. "Maar het veld lag niet goed. Dat is geen excuus, maar het maakt de zaken niet makkelijker. Op het vlak van strijd en pressing op het middenveld was het top. Ik ben akkoord dat het geen groot spektakel was, maar het belangrijkste is een resultaat veilig te stellen."

GEEN GOEDE ZAAK
Met het gelijkspel schiet geen van beide teams nochtans iets op. Charleroi blijft immers op de zevende plaats hangen en lijkt stilaan een kruis te moeten maken over Play-Off I. Met nog vier matchen voor de boeg moeten ze immers al acht punten zien goed te maken op Anderlecht. Standard blijft dan weer in de rechterkolom hangen, maar loopt wel weer een puntje uit op Seraing.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Had je meer verwacht van de wedstrijd?

Meest recent

Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

4
4
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

42
42
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

91
91
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

227
227
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

38
38
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

94
94
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

241
241
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

101
101
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

47
47
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

334
334
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

102
102
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

439
439
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

653
653
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

291
291
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

296
296
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1023
1023
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

508
508
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

178
178
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

227
227
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

57
57
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

384
384
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

59
59

Meer sportnieuws