Mazzu zag verdiende zege, Belhocine gefrustreerd

143 stemmen
Mazzu zag verdiende zege, Belhocine gefrustreerd

Union SG pakte gisteren op de valreep de drie punten mee uit het Guldensporenstadion. De koploper in de JPL moest daar wel hard voor werken. Pas drie minuten voor tijd kon Undav de beslissende goal op het bord zetten. Union blijft zo een voorsprong van zeven punten behouden op Club Brugge.


De Brusselaars hadden het niet onder de markt in West-Vlaanderen. Ze leken na het gelijkspel tegen Eupen vorige week opnieuw puntenverlies te gaan lijden. KVK opende al snel de score via Selemani, uitgerekend een ex-speler van Union. Nielsen en Kandouss zetten de scheve situatie recht, maar Selemani - opnieuw hij - scoorde een kwartier voor tijd de gelijkmaker. Iedereen leek zich neer te gaan leggen bij een puntendeling, maar dat was dus buiten Undav gerekend.

MAZZU EN BELHOCINE REAGEREN

Felice Mazzu vond achteraf dat zijn ploeg verdiend de drie punten gepakt had. Hij zag zijn manschappen moeilijkheden ondervinden voor de pauze, maar sterk voor de dag komen erna. "We hebben vandaag veel karakter getoond. Het was een moeilijke eerste helft. Na zo'n weggeefdoelpunt is het niet makkelijk om hier nog te winnen. Op basis van onze tweede helft en de kansen die we daarin creëerden is het een verdiende zege. Ook al pakken we hier de drie punten met een buitenaards doelpunt", klonk het bij Sporza.

KVK-collega Karim Belhocine bleef gefrustreerd met nul punten achter. Zijn elftal slikte op een ongelukkig moment een goal, maar hij loofde de getoonde mentaliteit na die opdoffer. "We zijn goed aan de wedstrijd begonnen. Jammer genoeg slikken we die gelijkmaker op een moment dat we met tien op het veld stonden. Dat is frustrerend. Union kwam dan op voorsprong op een nieuwe stilstaande fase, maar wij hebben ons op karakter terug in de wedstrijd geknokt. Die prachtige goal van Undav zorgt er uiteindelijk voor dat we met lege handen achterblijven", aldus Belhocine.

LEES OOK: 'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Verdiende zege voor Union?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

40
40
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

154
154
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

60
60
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

194
194
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

41
41
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

44
44
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

123
123
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

132
132
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

77
77
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

164
164
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

146
146
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

181
181
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

408
408
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

273
273
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

78
78
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

872
872
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

515
515
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

571
571
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

395
395
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

721
721
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

354
354
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

553
553

Meer sportnieuws