Mazzu zag verdiende zege, Belhocine gefrustreerd

door
Mazzu zag verdiende zege, Belhocine gefrustreerd

Union SG pakte gisteren op de valreep de drie punten mee uit het Guldensporenstadion. De koploper in de JPL moest daar wel hard voor werken. Pas drie minuten voor tijd kon Undav de beslissende goal op het bord zetten. Union blijft zo een voorsprong van zeven punten behouden op Club Brugge.


De Brusselaars hadden het niet onder de markt in West-Vlaanderen. Ze leken na het gelijkspel tegen Eupen vorige week opnieuw puntenverlies te gaan lijden. KVK opende al snel de score via Selemani, uitgerekend een ex-speler van Union. Nielsen en Kandouss zetten de scheve situatie recht, maar Selemani - opnieuw hij - scoorde een kwartier voor tijd de gelijkmaker. Iedereen leek zich neer te gaan leggen bij een puntendeling, maar dat was dus buiten Undav gerekend.

MAZZU EN BELHOCINE REAGEREN

Felice Mazzu vond achteraf dat zijn ploeg verdiend de drie punten gepakt had. Hij zag zijn manschappen moeilijkheden ondervinden voor de pauze, maar sterk voor de dag komen erna. "We hebben vandaag veel karakter getoond. Het was een moeilijke eerste helft. Na zo'n weggeefdoelpunt is het niet makkelijk om hier nog te winnen. Op basis van onze tweede helft en de kansen die we daarin creëerden is het een verdiende zege. Ook al pakken we hier de drie punten met een buitenaards doelpunt", klonk het bij Sporza.

KVK-collega Karim Belhocine bleef gefrustreerd met nul punten achter. Zijn elftal slikte op een ongelukkig moment een goal, maar hij loofde de getoonde mentaliteit na die opdoffer. "We zijn goed aan de wedstrijd begonnen. Jammer genoeg slikken we die gelijkmaker op een moment dat we met tien op het veld stonden. Dat is frustrerend. Union kwam dan op voorsprong op een nieuwe stilstaande fase, maar wij hebben ons op karakter terug in de wedstrijd geknokt. Die prachtige goal van Undav zorgt er uiteindelijk voor dat we met lege handen achterblijven", aldus Belhocine.

LEES OOK: Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Verdiende zege voor Union?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

51
51
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

152
152
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

73
73
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

52
52
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

982
982
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

171
171
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

203
203
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

292
292
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

30
30
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

150
150
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

694
694
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

180
180
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

99
99
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

124
124
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

116
116
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

120
120
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

125
125
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

313
313
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

323
323
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

183
183

Meer sportnieuws