Mazzu zag verdiende zege, Belhocine gefrustreerd

door
Mazzu zag verdiende zege, Belhocine gefrustreerd

Union SG pakte gisteren op de valreep de drie punten mee uit het Guldensporenstadion. De koploper in de JPL moest daar wel hard voor werken. Pas drie minuten voor tijd kon Undav de beslissende goal op het bord zetten. Union blijft zo een voorsprong van zeven punten behouden op Club Brugge.


De Brusselaars hadden het niet onder de markt in West-Vlaanderen. Ze leken na het gelijkspel tegen Eupen vorige week opnieuw puntenverlies te gaan lijden. KVK opende al snel de score via Selemani, uitgerekend een ex-speler van Union. Nielsen en Kandouss zetten de scheve situatie recht, maar Selemani - opnieuw hij - scoorde een kwartier voor tijd de gelijkmaker. Iedereen leek zich neer te gaan leggen bij een puntendeling, maar dat was dus buiten Undav gerekend.

MAZZU EN BELHOCINE REAGEREN

Felice Mazzu vond achteraf dat zijn ploeg verdiend de drie punten gepakt had. Hij zag zijn manschappen moeilijkheden ondervinden voor de pauze, maar sterk voor de dag komen erna. "We hebben vandaag veel karakter getoond. Het was een moeilijke eerste helft. Na zo'n weggeefdoelpunt is het niet makkelijk om hier nog te winnen. Op basis van onze tweede helft en de kansen die we daarin creëerden is het een verdiende zege. Ook al pakken we hier de drie punten met een buitenaards doelpunt", klonk het bij Sporza.

KVK-collega Karim Belhocine bleef gefrustreerd met nul punten achter. Zijn elftal slikte op een ongelukkig moment een goal, maar hij loofde de getoonde mentaliteit na die opdoffer. "We zijn goed aan de wedstrijd begonnen. Jammer genoeg slikken we die gelijkmaker op een moment dat we met tien op het veld stonden. Dat is frustrerend. Union kwam dan op voorsprong op een nieuwe stilstaande fase, maar wij hebben ons op karakter terug in de wedstrijd geknokt. Die prachtige goal van Undav zorgt er uiteindelijk voor dat we met lege handen achterblijven", aldus Belhocine.

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Verdiende zege voor Union?

Meest recent

Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

22
22
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

78
78
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

7
7
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

78
78
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

58
58
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

73
73
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

325
325
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

489
489
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

91
91
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

25
25
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

67
67
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

49
49
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

48
48
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

45
45
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

61
61
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

176
176
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

299
299
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

131
131
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

208
208
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

369
369
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

105
105
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

78
78
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

184
184
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

43
43

Meer sportnieuws