Guardiola dropt transferbommetje

364 stemmen
Guardiola dropt transferbommetje

We krijgen binnen enkele maanden een zeer geanimeerde transferzomer, want een aantal grote namen zien eind juni hun contracten aflopen en daarnaast zijn er ook nog dossiers als die van Erling Haaland, die door een clausule in zijn contract straks voor een beperkte som kan vertrekken bij Borussia Dortmund. Vooral FC Barcelona en Real Madrid maken de Noorse doelpuntenmachine het hof, maar ook Manchester City werd al genoemd.


Het lijkt nu bovendien weer een beetje waarschijnlijker dat de Engelse kampioen zich in de strijd zal mengen, want Pep Guardiola kondigde zaterdag aan dat City van plan is om in de zomer stevig uit te halen. "We hebben een topspits nodig", geeft hij immers grif toe in de Engelse pers. "Ik denk dat de club die ook zal proberen te halen. Vorige zomer hebben we die niet gevonden en dus hebben we ons aangepast."

Vorige zomer trok Man City maandenlang aan de mouw van Harry Kane, maar uiteindelijk liet Tottenham hem niet vertrekken. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg gaf echter al aan dat hij prijzen wil winnen en dat zal dit seizoen bij de Spurs weer niet lukken: in de Premier League staan ze pas zevende en in de FA Cup en Conference League zijn ze al uitgeschakeld. Hij zal dus wellicht opnieuw open staan voor een transfer.

VERLEDEN
En dan is er uiteraard nog Haaland, die ondanks zijn clausule wel een zeer dure vogel zal worden en voor wie de concurrentie groot is. Maar naast sportieve argumenten kan City ook sentimentele redenen in de weegschaal gooien. Alf-Inge Haaland, de vader van Erling, speelde van 2000 tot 2003 nog voor Man City en speelt bovendien een belangrijke rol in de onderhandelingen.


LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Moet City vol voor Haaland gaan?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

10
10
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

19
19
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

55
55
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

67
67
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

29
29
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

258
258
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

217
217
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

282
282
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

94
94
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

365
365
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

54
54
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

244
244
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

461
461
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

134
134
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

752
752
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

296
296
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

385
385
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

628
628
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

158
158
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws