Guardiola dropt transferbommetje

door
Guardiola dropt transferbommetje

We krijgen binnen enkele maanden een zeer geanimeerde transferzomer, want een aantal grote namen zien eind juni hun contracten aflopen en daarnaast zijn er ook nog dossiers als die van Erling Haaland, die door een clausule in zijn contract straks voor een beperkte som kan vertrekken bij Borussia Dortmund. Vooral FC Barcelona en Real Madrid maken de Noorse doelpuntenmachine het hof, maar ook Manchester City werd al genoemd.


Het lijkt nu bovendien weer een beetje waarschijnlijker dat de Engelse kampioen zich in de strijd zal mengen, want Pep Guardiola kondigde zaterdag aan dat City van plan is om in de zomer stevig uit te halen. "We hebben een topspits nodig", geeft hij immers grif toe in de Engelse pers. "Ik denk dat de club die ook zal proberen te halen. Vorige zomer hebben we die niet gevonden en dus hebben we ons aangepast."

Vorige zomer trok Man City maandenlang aan de mouw van Harry Kane, maar uiteindelijk liet Tottenham hem niet vertrekken. De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg gaf echter al aan dat hij prijzen wil winnen en dat zal dit seizoen bij de Spurs weer niet lukken: in de Premier League staan ze pas zevende en in de FA Cup en Conference League zijn ze al uitgeschakeld. Hij zal dus wellicht opnieuw open staan voor een transfer.

VERLEDEN
En dan is er uiteraard nog Haaland, die ondanks zijn clausule wel een zeer dure vogel zal worden en voor wie de concurrentie groot is. Maar naast sportieve argumenten kan City ook sentimentele redenen in de weegschaal gooien. Alf-Inge Haaland, de vader van Erling, speelde van 2000 tot 2003 nog voor Man City en speelt bovendien een belangrijke rol in de onderhandelingen.


LEES OOK: 'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Moet City vol voor Haaland gaan?

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

4
4
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

14
14
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

16
16
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

18
18
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

50
50
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

126
126
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

27
27
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

195
195
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

115
115
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

151
151
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

82
82
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

106
106
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

61
61
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

122
122
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

213
213
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

62
62
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

459
459
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

87
87
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

286
286
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

100
100
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

125
125
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

116
116
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws