'Svilar zet Portugal op stelten met pikante transfer'

door
'Svilar zet Portugal op stelten met pikante transfer'

Mile Svilar staat op een kruispunt in zijn carrière, want de jonge doelman ziet zijn contract bij Benfica op het einde van het seizoen aflopen. Op zijn 22ste heeft het voormalige toptalent de hoge verwachtingen nog niet kunnen inlossen, want hij fungeert bij de Portugese topclub nog altijd maar als derde doelman en speelt zijn wedstrijden bij het B-elftal in de tweede klasse.


De Belgische Serviër zal dus goed moeten nadenken over wat zijn volgende club zal worden, maar opties heeft Svilar alvast genoeg. De voorbije dagen werd AS Roma al naar voor geschoven als een zeer nadrukkelijke kandidaat om de keeper binnen te halen. Volgens A Bola probeert José Mourinho al drie maanden om Svilar te overtuigen, maar heeft die nog een alternatief achter de hand.

Hij zou immers ook een pittige transfer binnen Portugal kunnen maken, want ook stadsrivaal Sporting Lissabon trekt aan de mouw van Svilar. De regerende kampioen is nog op zoek naar een nieuwe jonge doelman voor volgend seizoen, daar ze waarschijnlijk afscheid zullen moeten nemen van João Virginia. Die wordt immers gehuurd van Everton en een definitieve transfer wordt te duur geacht.

CONCURRENTIE
Bij Sporting lijkt Svilar alvast wat meer uitzicht op speelminuten te hebben dan bij Benfica. De eerste doelman van Sporting is momenteel Antonio Adan, maar de Spanjaard is al 34 en zit dus in de herfst van zijn carrière. Virginia, de man die Svilar zal moeten vervangen, kreeg de voorbije maanden al de nodige speelkansen en stond zeven keer onder de lat, waaronder in de Champions League tegen Ajax.

LEES OOK: Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

Wat zou de beste keuze zijn voor Svilar?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

40
40
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

21
21
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

60
60
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

156
156
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

193
193
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

135
135
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws