'Svilar zet Portugal op stelten met pikante transfer'

door
'Svilar zet Portugal op stelten met pikante transfer'

Mile Svilar staat op een kruispunt in zijn carrière, want de jonge doelman ziet zijn contract bij Benfica op het einde van het seizoen aflopen. Op zijn 22ste heeft het voormalige toptalent de hoge verwachtingen nog niet kunnen inlossen, want hij fungeert bij de Portugese topclub nog altijd maar als derde doelman en speelt zijn wedstrijden bij het B-elftal in de tweede klasse.


De Belgische Serviër zal dus goed moeten nadenken over wat zijn volgende club zal worden, maar opties heeft Svilar alvast genoeg. De voorbije dagen werd AS Roma al naar voor geschoven als een zeer nadrukkelijke kandidaat om de keeper binnen te halen. Volgens A Bola probeert José Mourinho al drie maanden om Svilar te overtuigen, maar heeft die nog een alternatief achter de hand.

Hij zou immers ook een pittige transfer binnen Portugal kunnen maken, want ook stadsrivaal Sporting Lissabon trekt aan de mouw van Svilar. De regerende kampioen is nog op zoek naar een nieuwe jonge doelman voor volgend seizoen, daar ze waarschijnlijk afscheid zullen moeten nemen van João Virginia. Die wordt immers gehuurd van Everton en een definitieve transfer wordt te duur geacht.

CONCURRENTIE
Bij Sporting lijkt Svilar alvast wat meer uitzicht op speelminuten te hebben dan bij Benfica. De eerste doelman van Sporting is momenteel Antonio Adan, maar de Spanjaard is al 34 en zit dus in de herfst van zijn carrière. Virginia, de man die Svilar zal moeten vervangen, kreeg de voorbije maanden al de nodige speelkansen en stond zeven keer onder de lat, waaronder in de Champions League tegen Ajax.

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Wat zou de beste keuze zijn voor Svilar?

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

14
14
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

19
19
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

35
35
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

70
70
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

218
218
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

197
197
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

649
649
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

470
470
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

45
45
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

420
420
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

127
127
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

130
130
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

257
257
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

121
121
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

67
67
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

246
246
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

133
133
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

254
254
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

353
353
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

445
445
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

227
227
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

382
382

Meer sportnieuws