Brys ziet weinig alternatieven tegen Eupen

38 stemmen
Brys ziet weinig alternatieven tegen Eupen

OH Leuven trekt zondagavond naar de Oostkantons om Eupen in de ogen te kijken. De Leuvenaars bevinden zich ondertussen al in veilige regionen in het klassement, maar kunnen misschien wel nog mikken op de play-offs. Al zal daarvoor wel alles moeten meezitten.


Ook Marc Brys besefte vandaag op zijn persbabbel het belang van de wedstrijd tegen Eupen. De geboren Antwerpenaar wil maar wat graag de top acht halen, maar zal ook tevreden zijn met minder. "Die wedstrijd is héél bepalend. We gaan kleur moeten bekennen. Als we uitzicht willen houden op de top acht, hebben we weinig alternatief dan te winnen. Anderzijds blijft het ook gewoon een uitdaging om beter te doen dan de elfde plaats vorig jaar. Als wij tiende eindigen, is die missie ook geslaagd", liet hij optekenen.

OHL kan alvast moed putten uit vorige week. Toen hield het RSC Anderlecht op 0-0 aan Den Dreef, al liet Paars-Wit toen in de persoon van Kouamé een niet te missen kans onbenut. Volgende week ontvangt OHL leider Union SG, daarna volgt een verplaatsing naar RFC Seraing. Mag OHL na die duels nog dromen van de top acht?

UITBOLLEN

Bij verlies tegen Eupen ziet het sterk naar uit dat er voor de rest van het seizoen niets meer op het spel zal staan voor OHL. De club zal dan kunnen uitbollen en zich al rustig kunnen voorbereiden op het komende seizoen. Mogelijk beginnen ze in Vlaams-Brabant dan al aan hun transferhuiswerk. Tijdens de wintermeracto slaagde de club er namelijk niet in om een nieuwe spits - dé wens van Brys - aan te trekken.   



  




LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Wint OHL in Eupen?

Meest recent

Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

1
1
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

21
21
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

19
19
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

65
65
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

220
220
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

247
247
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

81
81
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

125
125
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

74
74
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

427
427
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

186
186
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

51
51
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

148
148
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

66
66
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

78
78
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

191
191
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

91
91
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

203
203
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

401
401
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

347
347
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

275
275
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

367
367
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

93
93

Meer sportnieuws