Brys ziet weinig alternatieven tegen Eupen

door
Brys ziet weinig alternatieven tegen Eupen

OH Leuven trekt zondagavond naar de Oostkantons om Eupen in de ogen te kijken. De Leuvenaars bevinden zich ondertussen al in veilige regionen in het klassement, maar kunnen misschien wel nog mikken op de play-offs. Al zal daarvoor wel alles moeten meezitten.


Ook Marc Brys besefte vandaag op zijn persbabbel het belang van de wedstrijd tegen Eupen. De geboren Antwerpenaar wil maar wat graag de top acht halen, maar zal ook tevreden zijn met minder. "Die wedstrijd is héél bepalend. We gaan kleur moeten bekennen. Als we uitzicht willen houden op de top acht, hebben we weinig alternatief dan te winnen. Anderzijds blijft het ook gewoon een uitdaging om beter te doen dan de elfde plaats vorig jaar. Als wij tiende eindigen, is die missie ook geslaagd", liet hij optekenen.

OHL kan alvast moed putten uit vorige week. Toen hield het RSC Anderlecht op 0-0 aan Den Dreef, al liet Paars-Wit toen in de persoon van Kouamé een niet te missen kans onbenut. Volgende week ontvangt OHL leider Union SG, daarna volgt een verplaatsing naar RFC Seraing. Mag OHL na die duels nog dromen van de top acht?

UITBOLLEN

Bij verlies tegen Eupen ziet het sterk naar uit dat er voor de rest van het seizoen niets meer op het spel zal staan voor OHL. De club zal dan kunnen uitbollen en zich al rustig kunnen voorbereiden op het komende seizoen. Mogelijk beginnen ze in Vlaams-Brabant dan al aan hun transferhuiswerk. Tijdens de wintermeracto slaagde de club er namelijk niet in om een nieuwe spits - dé wens van Brys - aan te trekken.   



  




LEES OOK: Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Wint OHL in Eupen?

Meest recent

Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

1
1
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

23
23
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

65
65
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

131
131
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

190
190
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

173
173
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

359
359
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

15
15
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

469
469
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

361
361
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

246
246
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

294
294
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

88
88
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

679
679
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

249
249
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

475
475
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

718
718
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

216
216
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

425
425
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

186
186
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

175
175
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

80
80
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

275
275

Meer sportnieuws