Brys ziet weinig alternatieven tegen Eupen

door
Brys ziet weinig alternatieven tegen Eupen

OH Leuven trekt zondagavond naar de Oostkantons om Eupen in de ogen te kijken. De Leuvenaars bevinden zich ondertussen al in veilige regionen in het klassement, maar kunnen misschien wel nog mikken op de play-offs. Al zal daarvoor wel alles moeten meezitten.


Ook Marc Brys besefte vandaag op zijn persbabbel het belang van de wedstrijd tegen Eupen. De geboren Antwerpenaar wil maar wat graag de top acht halen, maar zal ook tevreden zijn met minder. "Die wedstrijd is héél bepalend. We gaan kleur moeten bekennen. Als we uitzicht willen houden op de top acht, hebben we weinig alternatief dan te winnen. Anderzijds blijft het ook gewoon een uitdaging om beter te doen dan de elfde plaats vorig jaar. Als wij tiende eindigen, is die missie ook geslaagd", liet hij optekenen.

OHL kan alvast moed putten uit vorige week. Toen hield het RSC Anderlecht op 0-0 aan Den Dreef, al liet Paars-Wit toen in de persoon van Kouamé een niet te missen kans onbenut. Volgende week ontvangt OHL leider Union SG, daarna volgt een verplaatsing naar RFC Seraing. Mag OHL na die duels nog dromen van de top acht?

UITBOLLEN

Bij verlies tegen Eupen ziet het sterk naar uit dat er voor de rest van het seizoen niets meer op het spel zal staan voor OHL. De club zal dan kunnen uitbollen en zich al rustig kunnen voorbereiden op het komende seizoen. Mogelijk beginnen ze in Vlaams-Brabant dan al aan hun transferhuiswerk. Tijdens de wintermeracto slaagde de club er namelijk niet in om een nieuwe spits - dé wens van Brys - aan te trekken.   



  




LEES OOK: Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Wint OHL in Eupen?

Meest recent

Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

20
20
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

154
154
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

457
457
'Vanzeir verlaat AA Gent: straffe JPL-transfer krijgt vorm'

Bij AA Gent willen ze af van een aantal spelers, vooral jongens die door een ander netwerk dan het ...

292
292
Manchester United blijft op de dool in de Premier League

Manchester United ging om 13u30 op bezoek bij Leeds United. Kon de gevallen Engelse topclub nog eens ...

54
54
Analisten lyrisch over Tielemans: "Een droom!"

Aston Villa is bezig aan een geweldig seizoen in de Premier League. Ze zijn zelfs outsider voor de ...

70
70
Kindermans rekent af met Neerpede-verhaal

Het was een opmerkelijk fenomeen. Bepaalde analisten riepen plots gezamenlijk dat de jeugd van RSC ...

233
233
Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

289
289
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

258
258
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

79
79
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

206
206
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

211
211
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

192
192
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

649
649
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

190
190
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

91
91
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

136
136
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

459
459
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

377
377
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

183
183
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

216
216
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

217
217
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

166
166
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

126
126
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

627
627

Meer sportnieuws