Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

door
Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

Paris Saint-Germain kende een monsterlijke transferzomer, waarin het vooral een aantal grote namen transfervrij wist te strikken. Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma en Sergio Ramos streken allen zonder transfersom neer in het Parc des Princes, maar die transfers kenden tot dusver wisselend succes. Vooral de passage van Ramos in Parijs is tot dusver een grote ontgoocheling geworden.


De ervaren Spaanse verdediger werd met grote trom weggeplukt bij Real Madrid, maar kon de verwachtingen tot dusver niet inlossen. Hij kwam zelfs amper vijf keer in actie, aangezien hij maar niet wegraakte uit de lappenmand. Meteen na zijn komst raakte hij alweer geblesseerd aan de kuit, waardoor hij vier maanden aan de kant bleef. Na een korte opflakkering in december houdt diezelfde kuit hem sinds januari opnieuw aan de kant.

Daardoor gaan er nu al geruchten over een mogelijk vertrek. "Toen we hem aantrokken, was hij fysiek in orde. Vandaag heeft hij vijf matchen gespeeld. Het is helaas niet gelopen zoals we gehoopt hadden", moet ook technisch directeur Leonardo vaststellen in L'Equipe. "Dat is hard voor hem en voor iedereen. Maar onze rapporten zijn duidelijk. De dag dat hij niet meer kan spelen, zal dat voor iedereen duidelijk zijn. Dat is nu nog niet het geval. We wachten nog om conclusies te trekken, het seizoen is nog niet ten einde. Maar ik ben niet bang om mijn fouten toe te geven."

WAARSCHUWING
Het lijkt dus een duidelijke waarschuwing te zijn voor Ramos, die nog tot het einde van het seizoen krijgt om te tonen dat hij weldegelijk nog een meerwaarde kan zijn voor PSG. Dan zal de 35-jarige Spanjaard uiteraard wel eerst weer fit moeten raken. Er doken de voorbije dagen alvast geruchten op over interesse van LA Galaxy, dat Ramos ondanks een contract tot 2023 in de zomer al naar de MLS zou willen halen.

Zal Ramos het nog waarmaken bij PSG?

Meest recent

'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

16
16
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

30
30
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

190
190
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

98
98
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

271
271
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

279
279
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

420
420
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

394
394
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

187
187
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

282
282
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

236
236
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

338
338
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

361
361
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

532
532
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

265
265
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

330
330
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

347
347
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

434
434
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

278
278
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

359
359
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

697
697
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

488
488
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

163
163
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

176
176
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311

Meer sportnieuws