Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

door
Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

Paris Saint-Germain kende een monsterlijke transferzomer, waarin het vooral een aantal grote namen transfervrij wist te strikken. Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma en Sergio Ramos streken allen zonder transfersom neer in het Parc des Princes, maar die transfers kenden tot dusver wisselend succes. Vooral de passage van Ramos in Parijs is tot dusver een grote ontgoocheling geworden.


De ervaren Spaanse verdediger werd met grote trom weggeplukt bij Real Madrid, maar kon de verwachtingen tot dusver niet inlossen. Hij kwam zelfs amper vijf keer in actie, aangezien hij maar niet wegraakte uit de lappenmand. Meteen na zijn komst raakte hij alweer geblesseerd aan de kuit, waardoor hij vier maanden aan de kant bleef. Na een korte opflakkering in december houdt diezelfde kuit hem sinds januari opnieuw aan de kant.

Daardoor gaan er nu al geruchten over een mogelijk vertrek. "Toen we hem aantrokken, was hij fysiek in orde. Vandaag heeft hij vijf matchen gespeeld. Het is helaas niet gelopen zoals we gehoopt hadden", moet ook technisch directeur Leonardo vaststellen in L'Equipe. "Dat is hard voor hem en voor iedereen. Maar onze rapporten zijn duidelijk. De dag dat hij niet meer kan spelen, zal dat voor iedereen duidelijk zijn. Dat is nu nog niet het geval. We wachten nog om conclusies te trekken, het seizoen is nog niet ten einde. Maar ik ben niet bang om mijn fouten toe te geven."

WAARSCHUWING
Het lijkt dus een duidelijke waarschuwing te zijn voor Ramos, die nog tot het einde van het seizoen krijgt om te tonen dat hij weldegelijk nog een meerwaarde kan zijn voor PSG. Dan zal de 35-jarige Spanjaard uiteraard wel eerst weer fit moeten raken. Er doken de voorbije dagen alvast geruchten op over interesse van LA Galaxy, dat Ramos ondanks een contract tot 2023 in de zomer al naar de MLS zou willen halen.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

Zal Ramos het nog waarmaken bij PSG?

Meest recent

Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

1
1
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

4
4
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

27
27
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

75
75
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

230
230
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

198
198
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

145
145
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

56
56
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

162
162
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

176
176
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

162
162
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

62
62
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

325
325
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

162
162
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

546
546
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

275
275
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

513
513
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

743
743
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

344
344
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

795
795
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

128
128
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

404
404
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

636
636
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

561
561

Meer sportnieuws