Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

126 stemmen
Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

Paris Saint-Germain kende een monsterlijke transferzomer, waarin het vooral een aantal grote namen transfervrij wist te strikken. Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma en Sergio Ramos streken allen zonder transfersom neer in het Parc des Princes, maar die transfers kenden tot dusver wisselend succes. Vooral de passage van Ramos in Parijs is tot dusver een grote ontgoocheling geworden.


De ervaren Spaanse verdediger werd met grote trom weggeplukt bij Real Madrid, maar kon de verwachtingen tot dusver niet inlossen. Hij kwam zelfs amper vijf keer in actie, aangezien hij maar niet wegraakte uit de lappenmand. Meteen na zijn komst raakte hij alweer geblesseerd aan de kuit, waardoor hij vier maanden aan de kant bleef. Na een korte opflakkering in december houdt diezelfde kuit hem sinds januari opnieuw aan de kant.

Daardoor gaan er nu al geruchten over een mogelijk vertrek. "Toen we hem aantrokken, was hij fysiek in orde. Vandaag heeft hij vijf matchen gespeeld. Het is helaas niet gelopen zoals we gehoopt hadden", moet ook technisch directeur Leonardo vaststellen in L'Equipe. "Dat is hard voor hem en voor iedereen. Maar onze rapporten zijn duidelijk. De dag dat hij niet meer kan spelen, zal dat voor iedereen duidelijk zijn. Dat is nu nog niet het geval. We wachten nog om conclusies te trekken, het seizoen is nog niet ten einde. Maar ik ben niet bang om mijn fouten toe te geven."

WAARSCHUWING
Het lijkt dus een duidelijke waarschuwing te zijn voor Ramos, die nog tot het einde van het seizoen krijgt om te tonen dat hij weldegelijk nog een meerwaarde kan zijn voor PSG. Dan zal de 35-jarige Spanjaard uiteraard wel eerst weer fit moeten raken. Er doken de voorbije dagen alvast geruchten op over interesse van LA Galaxy, dat Ramos ondanks een contract tot 2023 in de zomer al naar de MLS zou willen halen.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Zal Ramos het nog waarmaken bij PSG?

Meest recent

Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

0
0
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

25
25
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

129
129
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

78
78
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

41
41
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

39
39
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

299
299
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

104
104
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

668
668
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

92
92
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

85
85
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

70
70
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

173
173
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

335
335
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

297
297
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

511
511
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

909
909
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

889
889
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

676
676
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

67
67
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197

Meer sportnieuws