Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

door
Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

Paris Saint-Germain kende een monsterlijke transferzomer, waarin het vooral een aantal grote namen transfervrij wist te strikken. Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma en Sergio Ramos streken allen zonder transfersom neer in het Parc des Princes, maar die transfers kenden tot dusver wisselend succes. Vooral de passage van Ramos in Parijs is tot dusver een grote ontgoocheling geworden.


De ervaren Spaanse verdediger werd met grote trom weggeplukt bij Real Madrid, maar kon de verwachtingen tot dusver niet inlossen. Hij kwam zelfs amper vijf keer in actie, aangezien hij maar niet wegraakte uit de lappenmand. Meteen na zijn komst raakte hij alweer geblesseerd aan de kuit, waardoor hij vier maanden aan de kant bleef. Na een korte opflakkering in december houdt diezelfde kuit hem sinds januari opnieuw aan de kant.

Daardoor gaan er nu al geruchten over een mogelijk vertrek. "Toen we hem aantrokken, was hij fysiek in orde. Vandaag heeft hij vijf matchen gespeeld. Het is helaas niet gelopen zoals we gehoopt hadden", moet ook technisch directeur Leonardo vaststellen in L'Equipe. "Dat is hard voor hem en voor iedereen. Maar onze rapporten zijn duidelijk. De dag dat hij niet meer kan spelen, zal dat voor iedereen duidelijk zijn. Dat is nu nog niet het geval. We wachten nog om conclusies te trekken, het seizoen is nog niet ten einde. Maar ik ben niet bang om mijn fouten toe te geven."

WAARSCHUWING
Het lijkt dus een duidelijke waarschuwing te zijn voor Ramos, die nog tot het einde van het seizoen krijgt om te tonen dat hij weldegelijk nog een meerwaarde kan zijn voor PSG. Dan zal de 35-jarige Spanjaard uiteraard wel eerst weer fit moeten raken. Er doken de voorbije dagen alvast geruchten op over interesse van LA Galaxy, dat Ramos ondanks een contract tot 2023 in de zomer al naar de MLS zou willen halen.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Zal Ramos het nog waarmaken bij PSG?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

52
52
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

20
20
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

50
50
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

26
26
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

144
144
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

18
18
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

117
117
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

180
180
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

107
107
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

207
207
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

86
86
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

55
55
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

143
143
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

298
298
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

289
289
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

190
190
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

509
509
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

236
236
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

176
176
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

255
255
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

367
367
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

341
341

Meer sportnieuws