Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

126 stemmen
Nu al einde verhaal voor Ramos bij PSG?

Paris Saint-Germain kende een monsterlijke transferzomer, waarin het vooral een aantal grote namen transfervrij wist te strikken. Lionel Messi, Gianluigi Donnarumma en Sergio Ramos streken allen zonder transfersom neer in het Parc des Princes, maar die transfers kenden tot dusver wisselend succes. Vooral de passage van Ramos in Parijs is tot dusver een grote ontgoocheling geworden.


De ervaren Spaanse verdediger werd met grote trom weggeplukt bij Real Madrid, maar kon de verwachtingen tot dusver niet inlossen. Hij kwam zelfs amper vijf keer in actie, aangezien hij maar niet wegraakte uit de lappenmand. Meteen na zijn komst raakte hij alweer geblesseerd aan de kuit, waardoor hij vier maanden aan de kant bleef. Na een korte opflakkering in december houdt diezelfde kuit hem sinds januari opnieuw aan de kant.

Daardoor gaan er nu al geruchten over een mogelijk vertrek. "Toen we hem aantrokken, was hij fysiek in orde. Vandaag heeft hij vijf matchen gespeeld. Het is helaas niet gelopen zoals we gehoopt hadden", moet ook technisch directeur Leonardo vaststellen in L'Equipe. "Dat is hard voor hem en voor iedereen. Maar onze rapporten zijn duidelijk. De dag dat hij niet meer kan spelen, zal dat voor iedereen duidelijk zijn. Dat is nu nog niet het geval. We wachten nog om conclusies te trekken, het seizoen is nog niet ten einde. Maar ik ben niet bang om mijn fouten toe te geven."

WAARSCHUWING
Het lijkt dus een duidelijke waarschuwing te zijn voor Ramos, die nog tot het einde van het seizoen krijgt om te tonen dat hij weldegelijk nog een meerwaarde kan zijn voor PSG. Dan zal de 35-jarige Spanjaard uiteraard wel eerst weer fit moeten raken. Er doken de voorbije dagen alvast geruchten op over interesse van LA Galaxy, dat Ramos ondanks een contract tot 2023 in de zomer al naar de MLS zou willen halen.

Zal Ramos het nog waarmaken bij PSG?

Meest recent

'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

33
33
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

35
35
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

71
71
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

62
62
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

370
370
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

266
266
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

323
323
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

59
59
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

318
318
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

151
151
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

95
95
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

518
518
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

76
76
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

603
603
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

874
874
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

325
325
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

977
977
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

611
611
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

156
156
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1028
1028
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

245
245
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

154
154
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

397
397
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

220
220

Meer sportnieuws