KV Oostende kan weldra zaken doen met Celtic

door
KV Oostende kan weldra zaken doen met Celtic

KV Oostende haalde in januari de nodige nieuwe spelers. Eén van hen is Osaze Urhoghide. De jonge verdediger wordt gehuurd van Celtic en wil ook volgend jaar bij de kustploeg voetballen.


"Ik wou een nieuwe uitdaging en was op zoek naar meer speelminuten. Het is een nieuw land met een goede competitie waar jonge spelers zich goed kunnen ontwikkelen. Ik ben nu 21 jaar, dus dat is voor mij de perfecte leeftijd om deze stap te zetten. Het project sprak me ook enorm aan. Hier willen ze jonge spelers echt beter maken en helpen ontwikkelen. Daar ben ik naar op zoek en ik hoop dan ook dat ik hier de nodige ervaring kan opdoen”, vertelde hij op de website van KVO.

De club heeft ook een aankoopoptie en hij wil graag blijven. “Ik zal heel blij zijn als ik volgend seizoen nog bij Oostende speel. Ik heb het hier prima naar mijn zin, maar ook in Celtic voelde ik me super! Ik moet me nu vooral proberen te bewijzen, zodat KV Oostende de aankoopoptie zeker zal overwegen. En dan zien we wel wat het wordt.”

RECHTERFLANK

Hij gaf ook even zijn kwaliteiten mee. “Ik kan zowel op de rechterflank verdedigen, als centraal achterin. Het toeval wil wel dat ik zowel in Sheffield Wednesday, Celtic en KV Oostende mijn debuut moest maken op de rechterflank. En dat was niet omdat ik het vroeg, dat is eigenlijk al drie keer puur toeval. Als de coaches mij vragen om dat te doen, dan doe ik dat. Ik neem elke kans op speelminuten die ze me hier aanbieden. Centraal achterin kan ik mij helemaal uitleven op vlak van tackles en slidings. Op de flank kan ik dan meer aanvallen en dan ligt de focus iets meer op het geven van goeie voorzetten en misschien wel op het maken van doelpunten.”

LEES OOK: 'Dwomoh ten onder: gevallen talent zwaar KO geslagen'

Zal KVO hem kopen?

Meest recent

Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

10
10
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

163
163
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

181
181
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

60
60
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

118
118
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

71
71
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

255
255
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

90
90
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

226
226
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

801
801
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

237
237
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

78
78
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

133
133
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

97
97
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

68
68
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

142
142
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

744
744
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

477
477
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

436
436
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

185
185
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

284
284
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

495
495
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

601
601
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

128
128

Meer sportnieuws