KV Oostende kan weldra zaken doen met Celtic

door
KV Oostende kan weldra zaken doen met Celtic

KV Oostende haalde in januari de nodige nieuwe spelers. Eén van hen is Osaze Urhoghide. De jonge verdediger wordt gehuurd van Celtic en wil ook volgend jaar bij de kustploeg voetballen.


"Ik wou een nieuwe uitdaging en was op zoek naar meer speelminuten. Het is een nieuw land met een goede competitie waar jonge spelers zich goed kunnen ontwikkelen. Ik ben nu 21 jaar, dus dat is voor mij de perfecte leeftijd om deze stap te zetten. Het project sprak me ook enorm aan. Hier willen ze jonge spelers echt beter maken en helpen ontwikkelen. Daar ben ik naar op zoek en ik hoop dan ook dat ik hier de nodige ervaring kan opdoen”, vertelde hij op de website van KVO.

De club heeft ook een aankoopoptie en hij wil graag blijven. “Ik zal heel blij zijn als ik volgend seizoen nog bij Oostende speel. Ik heb het hier prima naar mijn zin, maar ook in Celtic voelde ik me super! Ik moet me nu vooral proberen te bewijzen, zodat KV Oostende de aankoopoptie zeker zal overwegen. En dan zien we wel wat het wordt.”

RECHTERFLANK

Hij gaf ook even zijn kwaliteiten mee. “Ik kan zowel op de rechterflank verdedigen, als centraal achterin. Het toeval wil wel dat ik zowel in Sheffield Wednesday, Celtic en KV Oostende mijn debuut moest maken op de rechterflank. En dat was niet omdat ik het vroeg, dat is eigenlijk al drie keer puur toeval. Als de coaches mij vragen om dat te doen, dan doe ik dat. Ik neem elke kans op speelminuten die ze me hier aanbieden. Centraal achterin kan ik mij helemaal uitleven op vlak van tackles en slidings. Op de flank kan ik dan meer aanvallen en dan ligt de focus iets meer op het geven van goeie voorzetten en misschien wel op het maken van doelpunten.”

Zal KVO hem kopen?

Meest recent

Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

0
0
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

104
104
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

64
64
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

11
11
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

155
155
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

346
346
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

140
140
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

173
173
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

73
73
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

125
125
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

303
303
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

546
546
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

204
204
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

92
92
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

209
209
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

119
119
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

93
93
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

147
147
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

294
294
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

255
255
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

75
75
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

180
180
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

59
59
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0

Meer sportnieuws