Vanhaezebrouck geeft oorzaak voor straffe prestatie

door
Vanhaezebrouck geeft oorzaak voor straffe prestatie

AA Gent was over twee wedstrijden ruim de betere van Club Brugge en ging verdiend door naar de bekerfinale. Hein Vanhaezebrouck kon uiteraard enkel tevreden zijn met de prestatie van zijn ploeg. AA Gent wil de beker nu ook daadwerkelijk winnen.


"Na drie minuten stond de 0-1 op het bord. De opdracht werd dan simpel. Vol voor de winst gaan, full gazz zoals ze zeggen. Club moest onmiddellijk komen en dat zorgde voor ruimte. De opdracht werd perfect uitgevoerd. Iedereen zette hoog druk wat resulteerde in balrecuperatie en zo viel de tweede van de avond", aldus de glunderende trainer.

"Aan de rust zeiden we dat we die net als de eerste helft moesten winnen. We konden ook verdedigend spelen en hopen om niet te verliezen, maar de jongens hebben opnieuw mentaliteit getoond. Na de 0-3 hadden we bijna de volledige controle. We konden nog een vierde maken. Die viel jammer genoeg niet, maar we gaven ook geen kansen weg. Voor de tweede keer deze week kan ik enkel maar dit zeggen: Chapeau aan mijn spelers!", zei hij op de website van AA Gent.

RSCA OF EUPEN

Sven Kums heerste op het middenveld en hij wil nu vooral die finale winnen. "We hebben ongelooflijk hard gewerkt voor deze overwinning. Dat we dan snel scoorden, was ook mooi meegenomen, zeker hier in Brugge. Dat gaf ons vertrouwen voor de rest van de partij. Zij hebben in het begin ook hun kansen gehad, maar het was meer dan terecht dat we aan de rust voor stonden. Het kon toen zelfs al 0-3 geweest zijn. En nu? Nu willen we absoluut de beker winnen. Een finale wordt gewonnen, niet gespeeld. Eupen of Anderlecht? Ik heb geen voorkeur. We zien wel."

Gaat Gent de beker winnen?

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

26
26
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

85
85
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

17
17
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

139
139
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

87
87
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

131
131
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

70
70
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

89
89
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

48
48
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

104
104
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

191
191
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

58
58
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

414
414
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

77
77
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

259
259
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

94
94
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

117
117
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

100
100
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

77
77
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

387
387
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

332
332
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

312
312
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

70
70

Meer sportnieuws