Vanhaezebrouck geeft oorzaak voor straffe prestatie

door
Vanhaezebrouck geeft oorzaak voor straffe prestatie

AA Gent was over twee wedstrijden ruim de betere van Club Brugge en ging verdiend door naar de bekerfinale. Hein Vanhaezebrouck kon uiteraard enkel tevreden zijn met de prestatie van zijn ploeg. AA Gent wil de beker nu ook daadwerkelijk winnen.


"Na drie minuten stond de 0-1 op het bord. De opdracht werd dan simpel. Vol voor de winst gaan, full gazz zoals ze zeggen. Club moest onmiddellijk komen en dat zorgde voor ruimte. De opdracht werd perfect uitgevoerd. Iedereen zette hoog druk wat resulteerde in balrecuperatie en zo viel de tweede van de avond", aldus de glunderende trainer.

"Aan de rust zeiden we dat we die net als de eerste helft moesten winnen. We konden ook verdedigend spelen en hopen om niet te verliezen, maar de jongens hebben opnieuw mentaliteit getoond. Na de 0-3 hadden we bijna de volledige controle. We konden nog een vierde maken. Die viel jammer genoeg niet, maar we gaven ook geen kansen weg. Voor de tweede keer deze week kan ik enkel maar dit zeggen: Chapeau aan mijn spelers!", zei hij op de website van AA Gent.

RSCA OF EUPEN

Sven Kums heerste op het middenveld en hij wil nu vooral die finale winnen. "We hebben ongelooflijk hard gewerkt voor deze overwinning. Dat we dan snel scoorden, was ook mooi meegenomen, zeker hier in Brugge. Dat gaf ons vertrouwen voor de rest van de partij. Zij hebben in het begin ook hun kansen gehad, maar het was meer dan terecht dat we aan de rust voor stonden. Het kon toen zelfs al 0-3 geweest zijn. En nu? Nu willen we absoluut de beker winnen. Een finale wordt gewonnen, niet gespeeld. Eupen of Anderlecht? Ik heb geen voorkeur. We zien wel."

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Gaat Gent de beker winnen?

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

47
47
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

167
167
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

79
79
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

172
172
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

137
137
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

85
85
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

62
62
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

86
86
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

96
96
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

201
201
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

80
80
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

135
135
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

133
133
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

423
423
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

333
333
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

475
475
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

417
417
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

344
344
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

373
373
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

229
229
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

331
331
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

135
135

Meer sportnieuws