Vanhaezebrouck geeft oorzaak voor straffe prestatie

488
Vanhaezebrouck geeft oorzaak voor straffe prestatie

AA Gent was over twee wedstrijden ruim de betere van Club Brugge en ging verdiend door naar de bekerfinale. Hein Vanhaezebrouck kon uiteraard enkel tevreden zijn met de prestatie van zijn ploeg. AA Gent wil de beker nu ook daadwerkelijk winnen.


"Na drie minuten stond de 0-1 op het bord. De opdracht werd dan simpel. Vol voor de winst gaan, full gazz zoals ze zeggen. Club moest onmiddellijk komen en dat zorgde voor ruimte. De opdracht werd perfect uitgevoerd. Iedereen zette hoog druk wat resulteerde in balrecuperatie en zo viel de tweede van de avond", aldus de glunderende trainer.

"Aan de rust zeiden we dat we die net als de eerste helft moesten winnen. We konden ook verdedigend spelen en hopen om niet te verliezen, maar de jongens hebben opnieuw mentaliteit getoond. Na de 0-3 hadden we bijna de volledige controle. We konden nog een vierde maken. Die viel jammer genoeg niet, maar we gaven ook geen kansen weg. Voor de tweede keer deze week kan ik enkel maar dit zeggen: Chapeau aan mijn spelers!", zei hij op de website van AA Gent.

RSCA OF EUPEN

Sven Kums heerste op het middenveld en hij wil nu vooral die finale winnen. "We hebben ongelooflijk hard gewerkt voor deze overwinning. Dat we dan snel scoorden, was ook mooi meegenomen, zeker hier in Brugge. Dat gaf ons vertrouwen voor de rest van de partij. Zij hebben in het begin ook hun kansen gehad, maar het was meer dan terecht dat we aan de rust voor stonden. Het kon toen zelfs al 0-3 geweest zijn. En nu? Nu willen we absoluut de beker winnen. Een finale wordt gewonnen, niet gespeeld. Eupen of Anderlecht? Ik heb geen voorkeur. We zien wel."

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Gaat Gent de beker winnen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

135
135
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

126
126
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

56
56
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

294
294
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

660
660
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

189
189
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

359
359
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

673
673
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

252
252
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

597
597
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws