'Verhaal ten einde: Benteke versiert transfer'

door
'Verhaal ten einde: Benteke versiert transfer'

Christian Benteke wordt elke mercato aan een andere club gelinkt. De 31-jarige Rode Duivel zal Crystal Palace komende zomer zo goed als zeker verlaten. Zijn situatie is uitzichtloos geworden.


Volgens buitenlandse media mag Benteke Crystal Palace komende zomer verlaten. Hij ligt er nog maar één jaar onder contract en zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt ondertussen nog maar 7 miljoen euro. Onder coach Patrick Vieira komt hij steeds minder aan spelen toe. Vieira liet Benteke de afgelopen vijf competitiewedstrijden 90 minuten op de bank zitten. In 2022 kwam hij daardoor amper aan de bak in de Premier League. Hij mocht één keer 68 minuten starten en nadien 9 en 13 minuten invallen. Sindsdien is hij op het achterplan geraakt.

AMPER GOALS

Benteke scoorde dit seizoen 4 keer en leverde 1 assist af. Zijn laatste goals dateren al van 20 november 2021 tegen Burnley. Bij de club lijken ze stilaan liever afscheid te nemen van de ex-spits van Liverpool en Aston Villa en als Benteke kans wil maken op het WK 2022, dan zal hij moeten gaan spelen. Een transfer lijkt dus de enige optie te zijn.

Benteke speelde tot op heden 170 matchen voor Crystal Palace. Daarin trof hij 37 keer raak en deelde hij 12 assists uit. De kans is groot dat ‘Big Ben’ op zoek gaat naar een andere club in Engeland, want hij voelt zich daar bijzonder goed. Een terugkeer naar België werd al meermaals aangehaald, vooral Club Brugge polste eens, maar financieel zou dat een te grote stap terug zijn voor de spits.

LEES OOK: 'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

Zal hij in Engeland blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

14
14
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

17
17
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

29
29
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

146
146
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

39
39
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

68
68
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

84
84
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

221
221
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

222
222
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

92
92
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

114
114
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

101
101
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

383
383
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

428
428
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

126
126
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

389
389
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

482
482
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

293
293
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

110
110
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

158
158
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

259
259
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

337
337
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

378
378

Meer sportnieuws