Odoi vol lof voor Club Brugge-fans: "Kippenvel"

door
Odoi vol lof voor Club Brugge-fans:

Voor Club Brugge was het een uitstekend weekend. De landskampioen zette in de kraker van speeldag 29 Antwerp vlot opzij met 4-1, en bracht zo de kloof met leider Union SG terug tot zeven punten. In Brugge dromen ze weer luidop van de titel.


Een van de uitblinkers tegen de Great Old was Denis Odoi. De winteraanwinst van Blauw-Zwart mocht opnieuw op het middenveld aantreden en deed dat uitstekend. De kroon op zijn wedstrijd was zijn goal in de 31ste minuut, waarmee hij de bordjes in evenwicht hing. Daarna stoomde Club door en veegde het Antwerp van de mat. Met als gevolg een 4-1 en alleen maar lachende gezichten in Jan Breydel.

ODOI DANKT FANS

Uitblinker Odoi was duidelijk in de wolken met de sfeer in Jan Breydel zondag. Dat zien we in een filmpje op het twitteraccount van de Bruggelingen. "Ik moet wel zeggen, ik had kippenvel. In het begin, zo'n sfeer ... Ik heb in het verleden wat dingen gezegd, maar het was echt vet. Ik kreeg echt goesting om te spelen. Ik hoop dat het elke thuismatch zo is", klinkt het.

De 33-jarige Odoi kwam in de winter over van het Engelse Fulham FC. Bij die transfer werden door de Club-fans heel wat vraagtekens geplaatst, ook omdat Odoi een verleden heeft bij aartsrivaal RSC Anderlecht. De eenvoudige Rode Duivel antwoordde echter met zijn voeten en nam zo al snel alle twijfels weg. Hij zit ondertussen al aan vijf duels voor Club brugge, waarin hij één keer scoorde en één assist gaf.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Beste wintertransfer van Club?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

29
29
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

115
115
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

85
85
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

120
120
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

160
160
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

204
204
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

11
11
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

342
342
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

158
158
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

235
235
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

196
196
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

123
123
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

69
69
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

531
531
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

501
501

Meer sportnieuws