Odoi vol lof voor Club Brugge-fans: "Kippenvel"

door
Odoi vol lof voor Club Brugge-fans:

Voor Club Brugge was het een uitstekend weekend. De landskampioen zette in de kraker van speeldag 29 Antwerp vlot opzij met 4-1, en bracht zo de kloof met leider Union SG terug tot zeven punten. In Brugge dromen ze weer luidop van de titel.


Een van de uitblinkers tegen de Great Old was Denis Odoi. De winteraanwinst van Blauw-Zwart mocht opnieuw op het middenveld aantreden en deed dat uitstekend. De kroon op zijn wedstrijd was zijn goal in de 31ste minuut, waarmee hij de bordjes in evenwicht hing. Daarna stoomde Club door en veegde het Antwerp van de mat. Met als gevolg een 4-1 en alleen maar lachende gezichten in Jan Breydel.

ODOI DANKT FANS

Uitblinker Odoi was duidelijk in de wolken met de sfeer in Jan Breydel zondag. Dat zien we in een filmpje op het twitteraccount van de Bruggelingen. "Ik moet wel zeggen, ik had kippenvel. In het begin, zo'n sfeer ... Ik heb in het verleden wat dingen gezegd, maar het was echt vet. Ik kreeg echt goesting om te spelen. Ik hoop dat het elke thuismatch zo is", klinkt het.

De 33-jarige Odoi kwam in de winter over van het Engelse Fulham FC. Bij die transfer werden door de Club-fans heel wat vraagtekens geplaatst, ook omdat Odoi een verleden heeft bij aartsrivaal RSC Anderlecht. De eenvoudige Rode Duivel antwoordde echter met zijn voeten en nam zo al snel alle twijfels weg. Hij zit ondertussen al aan vijf duels voor Club brugge, waarin hij één keer scoorde en één assist gaf.

LEES OOK: Totale exodus bij Club: halve basisploeg richting uitgang

Beste wintertransfer van Club?

Meest recent

Totale exodus bij Club: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

5
5
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

68
68
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

304
304
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

264
264
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

192
192
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

119
119
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

207
207
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

379
379
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

54
54
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

111
111
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

53
53
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

232
232
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

177
177
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

59
59
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

58
58
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

91
91
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

192
192
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

131
131
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

118
118
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

400
400
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

105
105
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

800
800
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

250
250
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

295
295

Meer sportnieuws