AA Gent waarschuwt Club Brugge & co

door
AA Gent waarschuwt Club Brugge & co

AA Gent steekt in bloedvorm. Zelfs met tien spelers was het de betere van Standard. De Buffalo’s kunnen nog zeer mooie weken tegemoet gaan.


AA Gent trekt met vertrouwen naar het Jan Breydelstadion, waar het de terugwedstrijd van de halve finales van de Beker van België speelt. Het moet voluit aanvallen, want het verloor de heenmatch met 0-1. In de competitie staan ze na een sterke reeks op drie punten van RSC Anderlecht en vier van Royal Antwerp FC. Andreas Hanche-Olsen waarschuwt de tegenstand. “Dit geeft ons zeker vertrouwen, voor zowel de volgende competitiematchen als voor de halve finale van de beker. Ons doel blijft om de finale te halen en om deze ook te winnen. Want ik weet hoe belangrijk dit is voor onze supporters. Op naar woensdag”, zei hij op de website van AA Gent.

"GEVEN NIET OP"

Tarik Tissoudali was weer belangrijk met zijn doelpunt. Hij kijkt uiteraard ook naar boven. “Zelfs met 10 man hebben we ons niet laten doen en hebben we de wil getoond om te winnen. Eerst mijn ongeldig doelpunt en daarna die afgekeurde goal van Jordan (Torunarigha), ik dacht echt dat het niet mocht zijn. Dus die winning goal was wel een bevrijding ja. Zolang het nog kan, doen we mee. We geven niet op. Nu moeten we vooral op onszelf focussen en niet naar de andere ploegen kijken. Doorgaan op onze mooie reeks en elke wedstrijd proberen winnen."

Komend weekend ontvangt AA Gent Zulte Waregem, wat een hapklare blokt lijk te zijn.

Gaat Gent zich tegen Club plaatsen voor de finale?

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

159
159
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

47
47
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

141
141
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

57
57
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

620
620
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

667
667
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

249
249
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

159
159
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

57
57
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

191
191
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

122
122
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

390
390
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

29
29
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

189
189
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

181
181
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

75
75
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

117
117
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

284
284
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

204
204
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

24
24
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

69
69
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

135
135
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

512
512
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

116
116
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

753
753

Meer sportnieuws