AA Gent waarschuwt Club Brugge & co

door
AA Gent waarschuwt Club Brugge & co

AA Gent steekt in bloedvorm. Zelfs met tien spelers was het de betere van Standard. De Buffalo’s kunnen nog zeer mooie weken tegemoet gaan.


AA Gent trekt met vertrouwen naar het Jan Breydelstadion, waar het de terugwedstrijd van de halve finales van de Beker van België speelt. Het moet voluit aanvallen, want het verloor de heenmatch met 0-1. In de competitie staan ze na een sterke reeks op drie punten van RSC Anderlecht en vier van Royal Antwerp FC. Andreas Hanche-Olsen waarschuwt de tegenstand. “Dit geeft ons zeker vertrouwen, voor zowel de volgende competitiematchen als voor de halve finale van de beker. Ons doel blijft om de finale te halen en om deze ook te winnen. Want ik weet hoe belangrijk dit is voor onze supporters. Op naar woensdag”, zei hij op de website van AA Gent.

"GEVEN NIET OP"

Tarik Tissoudali was weer belangrijk met zijn doelpunt. Hij kijkt uiteraard ook naar boven. “Zelfs met 10 man hebben we ons niet laten doen en hebben we de wil getoond om te winnen. Eerst mijn ongeldig doelpunt en daarna die afgekeurde goal van Jordan (Torunarigha), ik dacht echt dat het niet mocht zijn. Dus die winning goal was wel een bevrijding ja. Zolang het nog kan, doen we mee. We geven niet op. Nu moeten we vooral op onszelf focussen en niet naar de andere ploegen kijken. Doorgaan op onze mooie reeks en elke wedstrijd proberen winnen."

Komend weekend ontvangt AA Gent Zulte Waregem, wat een hapklare blokt lijk te zijn.

Gaat Gent zich tegen Club plaatsen voor de finale?

Meest recent

JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

5
5
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

61
61
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

89
89
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

24
24
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

59
59
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

173
173
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

58
58
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

66
66
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

63
63
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

110
110
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

161
161
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

347
347
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

221
221
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

109
109
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

264
264
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

92
92
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

96
96
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

363
363
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

287
287
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

691
691
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

550
550
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152

Meer sportnieuws