Mazzu neemt spelers in bescherming na puntenverlies

door
Mazzu neemt spelers in bescherming na puntenverlies

Union SG kon vandaag niet winnen van Eupen. De ploeg van Felice Mazzu beet de standen stuk op de Oostkantonners en raakte uiteindelijk niet verder dan een scoreloos gelijkspel. De afwezigheid van het duo Vanzeir-Undav zat daar ongetwijfeld voor iets tussen.


Union was vooral in het begin van de wedstrijd dicht bij een doelpunt, maar scoren wilde maar niet lukken vandaag in het Dudenpark. Daardoor kan de voorsprong van de Brusselaars op Club Brugge en Antwerp morgen slinken. Eén geluk voor de leider in de JPL: die twee ploegen nemen het tegen elkaar op en kunnen dus niet alle twee de volle buit pakken. Als Blauw-Zwart wint, dan verkleint het de kloof tot zeven punten. Viert Antwerp, dan behoudt Union een bonus van acht punten.

Zoals eerder aangegeven, moest Union het tegen Eupen zonder het erg succesvolle duo Vanzeir-Undav doen. De twee samen waren dit seizoen al goed voor maar liefst 33 goals. Zo'n scherpschutters missen kan zwaar doorwegen, en dat werd vandaag duidelijk. Mazzu rekende voorin op Mitoma en Millán om het verschil te maken, maar die twee konden het gemis van het gouden duo van de leider niet opvangen.

MATCHRITME

Mazzu was uiteraard ontgoocheld na de wedstrijd, maar viel zijn spelers niet aan. "Ik wil mijn aanvallers niet afvallen. Zij hebben uiteraard minder matchritme en moeten blijven werken om vertrouwen op te bouwen", tekende Sporza op. Volgende week kan Union opnieuw met de zege proberen aan te knopen op het veld van KV Kortrijk. Daarna volgen OHL (uit), KVO (thuis) en Standard (uit). 

LEES OOK: Pocognoli trekt straffe conclusie na demonstratie Union

🔥 Wat iedereen nu leest

'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
Drastische verandering in privé-leven Imke Courtois
Drastische verandering in privé-leven Imke Courtois

Had Union gewonnen met Vanzeir en Undav erbij?

Meest recent

AA Gent maakt terugkeer oude bekende wereldkundig

Ivan Leko heeft er lang op moeten wachten, maar de afgelopen dagen lijkt AA Gent eindelijk in gang ...

6
6
'Renard blijft gaan: Anderlecht heeft alweer beet'

De honger van RSC Anderlecht valt deze zomer maar niet te stillen. Amper een aantal dagen nadat de ...

71
71
Hayen moet puzzelen: Club krijgt goed én slecht nieuws

Met een 2-1 nederlaag tegen KV Mechelen beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor ...

207
207
'STVV vindt opvolger Bertaccini bij ... Anderlecht'

Met een doelpunt tegen Cercle Brugge schoot Adriano Bertaccini vlot uit de startblokken bij RSC ...

368
368
'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'

Een immens seksschandaal houdt de Nederlandse topsport in zijn greep. Een jonge topatlete doorbreekt ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Club casht op duo, Dolberg out bij RSCA'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

551
551
Ex rekent hard af met Karl Vannieuwerke: "Na alles wat..."

Karl Vannieuwkerke en Caroline Vereenooghe gingen een poos geleden na een pijnlijke breuk uit ...

171
171
KV Mechelen plukt ex-jeugdproduct weg bij Club Brugge

Club Brugge liep vrijdag een blauwtje tegen KV Mechelen, maar aan die nederlaag hield het blijkbaar ...

81
81
'De Condé slaat toe: Genk stunt met vijfde zomeraanwinst'

...

332
332
'Verhaeghe verlegt grenzen: transferbom bij Club Brugge'

Zoals vooraf verwacht beleeft Club Brugge een drukke zomer, waarin de miljoenen zowel op uitgaand ...

1181
1181
'Transferitis in Anderlecht: sterkhouder richting exit'

Behoudens een verrassing zit het huiswerk er langs inkomende zijde op, maar toch beloven het nog ...

676
676
Eddy Snelders drijft slachtoffers tot woede: “Onbegrijpelijk”

Eddy Snelders, voormalig profvoetballer en analist, ligt opnieuw onder vuur. Luttele minuten voor de ...

163
163
Club Brugge of RB Salzburg? Degryse duidt favoriet al aan

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn queeste om de League Phase van de Champions League te ...

332
332
'Man City schiet in actie: monstercontract à la Haaland'

Manchester City FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met heel wat verse krachten in de ...

97
97
Dan tóch deal met DAZN? Cruciale nieuwe info bekend

De soap rond de uitzendrechten rond het Belgische voetbal blijft maar duren. Rechtenhouder DAZN liet ...

2428
2428
Scheidsrechtersbaas Lardot zet Vanaken stevig op zijn plaats

Club Brugge leed vrijdag zijn eerste nederlaag dit seizoen en ging met 2-1 de boot in op KV ...

491
491
Fink krijgt tik op de vingers na pittige Antwerp-uitspraak

KRC Genk slaagde er ook tijdens de tweede speeldag niet in om met de volle buit aan de haal te gaan ...

351
351
'Ronaldo zorgt voor grote transferschok in Ligue 1'

Na zijn recente contractverlenging heeft Cristiano Ronaldo meer macht dan ooit bij zijn Saudische ...

220
220
Club incasseert flinke tik vlak voor eerste Europese trip

Club Brugge begint woensdagavond aan zijn Europese campagne. In de voorrondes van de Champions ...

563
563
Kompany flikkert de boel om: Bayern in shock

Vincent Kompany zorgde voor opgetrokken wenkbrauwen bij Bayern München: hij liet plots een ...

151
151
Televisie-soap blijft duren: DAZN gaat stapje verder

De tweede speeldag van de Jupiler Pro League is achter de rug en opnieuw waren de wedstrijden enkel ...

1629
1629
'Met zegen van Garcia: Witsel op zucht van nieuwe club'

De zomermercato is nog een maandje geopend, ondertussen zijn ook veel transfervrije spelers nog op ...

166
166
'Club Brugge nog niet klaar: clubrecord aan diggelen'

Na een aanslepende soap van bijna twee maanden, zou er dan toch een doorbraak in de maak zijn rond ...

898
898
'Anderlecht neemt drastische beslissing op transfermarkt'

RSC Anderlecht heeft in de komende weken nog het nodige werk op de transfermarkt aan uitgaande ...

873
873
'Masterclass van Verhaeghe: Club Brugge casht op Jashari'

Op witte rook wordt het wellicht nog even wachten, maar de kogel lijkt stilaan wel door de kerk: na ...

1861
1861

Meer sportnieuws