Wolfsburg geeft na goal Bornauw bonus nog helemaal weg

20 stemmen
Wolfsburg geeft na goal Bornauw bonus nog helemaal weg

VfL Wolfsburg heeft zaterdag de kans laten liggen om nog eens een zege te boeken. Op het veld van Borussia Mönchengladbach leek Sebastiaan Bornauw hen op weg te zetten naar de drie punten, maar Die Wölfe gaven een dubbele voorsprong nog uit handen. Twee andere Belgen beleefden ook een pijnlijke namiddag in de Bundesliga.


Het leek er zo goed uit te zien voor Wolfsburg, dat met Casteels, Bornauw en Vranckx aan de wedstrijd begon. Al na zes minuten kwamen ze immers op voorsprong, toen winteraanwinst Wind goed voor zijn tegenstander kwam om een voorzet vanop rechts binnen te tikken. Kort na het halfuur leek Wolfsburg zelfs helemaal op rozen te zitten toen Bornauw op een hoekschop de score verdubbelde.

Maar vlak voor rust bracht Thuram de thuisploeg weer in de wedstrijd en in de slotfase van de tweede helft liep het nog helemaal fout. Acht minuten voor tijd zorgde Embolo voor de gelijkmaker. Het had zelfs nog erger kunnen aflopen voor Wolfsburg, want in de slotminuut werd de 3-2 van Ginter nog afgekeurd. Met het gelijkspel schiet geen van beide teams iets op in de klassering.

3-0
Elders waren er pijnlijke nederlagen weggelegd voor Dedryck Boyata en Nathan De Medina. Die eerste maakte zijn wederoptreden bij Hertha BSC, maar kon niet verijdelen dat zijn ploeg met 3-0 onderuit ging op het veld van Freiburg. Die score kreeg ook De Medina, titularis bij Arminia Bielefeld, om de oren bij Bayer Leverkusen. Daar blonk seizoensrevelatie Moussa Diaby weer uit met twee goals.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Verdient Bornauw in maart een nieuwe kans als Rode Duivel?

Meest recent

'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

35
35
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

49
49
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

156
156
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

25
25
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

104
104
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

337
337
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

505
505
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

46
46
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

80
80
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

98
98
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

262
262
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

48
48
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

15
15
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

42
42
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

365
365
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

121
121
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

580
580
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

180
180
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

99
99
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

220
220
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

136
136

Meer sportnieuws