Brys ziet stevige evolutie bij Anderlecht

door
Brys ziet stevige evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht is al maanden beter bezig. De Brusselaars willen tegen Oud-Heverlee Leuven weer de drie punten rapen. Marc Brys is lovend voor RSCA.


"Paars-wit heeft een evolutie doorgemaakt. Ze spelen goed en aanvallend voetbal met veel beweging. Ze zijn zich hoe langer hoe meer naar het echte RSC Anderlecht aan het positioneren. Wij willen absoluut elke match winnen en moeten gewoon zien hoe we hun sterktes kunnen barreren en counteren", zegt hij op de website van OHL.

Toch is de ploeg uit Leuven zeker niet kansloos. Tegen Anderlecht verloren ze sinds de terugkeer naar 1A nog niet. "Ik mag hopen dat het voor extra vertrouwen zorgt, maar het is geen evidentie om opnieuw iets te rapen. Sommige ploegen hebben nu eenmaal meer kwaliteit dan wij."

DOELWIT RSCA

Brys hoopt dat Mykola Kuharevych, vorig jaar bijna van RSCA, eindelijk gaat scoren aan Den Dreef. "Mykola was al geblesseerd sinds onze winterstage in januari. Hij heeft de voorbije maanden wel gebruikt om zich veel beter te integreren. Toen hij hier toekwam, sprak hij geen woord Engels, wat een probleem was. Nu voert hij na intensieve lessen al korte gesprekken en weet hij wat er van hem verwacht wordt. Goed gedaan van Mykola", zei de trainer.

In de heenmatch speelde OHL nog 2-2 in het Lotto Park. Het begon toen zeer sterk aan de partij, maar RSCA keerde sterk terug. Beiden zorgden toen voor een waar spektakelstuk en het valt te hopen dat de twee ploegen vanavond weer voor zo een schouwspel gaan zorgen.

LEES OOK: X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Gaat OHL stunten tegen RSCA?

Meest recent

'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

137
137
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

184
184
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

734
734
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

143
143
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

102
102
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

171
171
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

398
398
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

126
126
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

62
62
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

383
383
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

759
759
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

919
919
'Code rood bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1423
1423
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

592
592
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

359
359
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

232
232
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

359
359
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

304
304
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

412
412
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

273
273
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

87
87
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

206
206
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

234
234
'Louis van Gaal verrast: laatste sensationele uitdaging'

Louis van Gaal heeft een reputatie om u tegen te zeggen, maar de Nederlandse oefenmeester kampte de ...

204
204
'Lammens in wachtkamer: wie van deze 7 wordt het?'

Marc Overmars sprak afgelopen weekend duidelijke taal over de transferplannen van Antwerp deze ...

487
487

Meer sportnieuws