Brys ziet stevige evolutie bij Anderlecht

133 stemmen
Brys ziet stevige evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht is al maanden beter bezig. De Brusselaars willen tegen Oud-Heverlee Leuven weer de drie punten rapen. Marc Brys is lovend voor RSCA.


"Paars-wit heeft een evolutie doorgemaakt. Ze spelen goed en aanvallend voetbal met veel beweging. Ze zijn zich hoe langer hoe meer naar het echte RSC Anderlecht aan het positioneren. Wij willen absoluut elke match winnen en moeten gewoon zien hoe we hun sterktes kunnen barreren en counteren", zegt hij op de website van OHL.

Toch is de ploeg uit Leuven zeker niet kansloos. Tegen Anderlecht verloren ze sinds de terugkeer naar 1A nog niet. "Ik mag hopen dat het voor extra vertrouwen zorgt, maar het is geen evidentie om opnieuw iets te rapen. Sommige ploegen hebben nu eenmaal meer kwaliteit dan wij."

DOELWIT RSCA

Brys hoopt dat Mykola Kuharevych, vorig jaar bijna van RSCA, eindelijk gaat scoren aan Den Dreef. "Mykola was al geblesseerd sinds onze winterstage in januari. Hij heeft de voorbije maanden wel gebruikt om zich veel beter te integreren. Toen hij hier toekwam, sprak hij geen woord Engels, wat een probleem was. Nu voert hij na intensieve lessen al korte gesprekken en weet hij wat er van hem verwacht wordt. Goed gedaan van Mykola", zei de trainer.

In de heenmatch speelde OHL nog 2-2 in het Lotto Park. Het begon toen zeer sterk aan de partij, maar RSCA keerde sterk terug. Beiden zorgden toen voor een waar spektakelstuk en het valt te hopen dat de twee ploegen vanavond weer voor zo een schouwspel gaan zorgen.

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Gaat OHL stunten tegen RSCA?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

52
52
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

28
28
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

14
14
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

14
14
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

60
60
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

123
123
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

409
409
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

41
41
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

274
274
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

58
58
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

206
206
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

645
645
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

319
319
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

409
409
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

594
594
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

375
375
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

159
159
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

166
166
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

63
63

Meer sportnieuws