Brys ziet stevige evolutie bij Anderlecht

door
Brys ziet stevige evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht is al maanden beter bezig. De Brusselaars willen tegen Oud-Heverlee Leuven weer de drie punten rapen. Marc Brys is lovend voor RSCA.


"Paars-wit heeft een evolutie doorgemaakt. Ze spelen goed en aanvallend voetbal met veel beweging. Ze zijn zich hoe langer hoe meer naar het echte RSC Anderlecht aan het positioneren. Wij willen absoluut elke match winnen en moeten gewoon zien hoe we hun sterktes kunnen barreren en counteren", zegt hij op de website van OHL.

Toch is de ploeg uit Leuven zeker niet kansloos. Tegen Anderlecht verloren ze sinds de terugkeer naar 1A nog niet. "Ik mag hopen dat het voor extra vertrouwen zorgt, maar het is geen evidentie om opnieuw iets te rapen. Sommige ploegen hebben nu eenmaal meer kwaliteit dan wij."

DOELWIT RSCA

Brys hoopt dat Mykola Kuharevych, vorig jaar bijna van RSCA, eindelijk gaat scoren aan Den Dreef. "Mykola was al geblesseerd sinds onze winterstage in januari. Hij heeft de voorbije maanden wel gebruikt om zich veel beter te integreren. Toen hij hier toekwam, sprak hij geen woord Engels, wat een probleem was. Nu voert hij na intensieve lessen al korte gesprekken en weet hij wat er van hem verwacht wordt. Goed gedaan van Mykola", zei de trainer.

In de heenmatch speelde OHL nog 2-2 in het Lotto Park. Het begon toen zeer sterk aan de partij, maar RSCA keerde sterk terug. Beiden zorgden toen voor een waar spektakelstuk en het valt te hopen dat de twee ploegen vanavond weer voor zo een schouwspel gaan zorgen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Gaat OHL stunten tegen RSCA?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

19
19
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

52
52
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

25
25
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

51
51
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

143
143
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

131
131
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

35
35
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

83
83
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

156
156
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

49
49
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

162
162
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

87
87
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

78
78
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

72
72
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

69
69
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

192
192
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

235
235
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

156
156
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

76
76
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

236
236
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

505
505
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

71
71
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

408
408
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

102
102
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

67
67

Meer sportnieuws