"Mits Europa League blijf ik mogelijk bij AA Gent"

door

AA Gent zal komende zomer een speler moeten verkopen. Dat is mee het gevolg van de coronapandemie en de club boekte een verlies van vier miljoen euro. Alessio Castro-Montes is één van de kandidaten.


In januari deed Genoa een bod van zes miljoen euro op de flankspeler, maar hij had geen trek in degradatievoetbal in de Serie A. In La Dernière Heure laat Castro-Montes weten dat hij wel aan een zomertransfer denkt. Op zijn bijna 25ste is het stilaan tijd om een stap hogerop te zetten. Dat beseft de speler maar al te goed, want clubs willen spelers ook doorverkopen. Daardoor begint hij in dat opzicht stilaan ‘op leeftijd’ te geraken.

EUROPA

Toch is een verlengd verblijf bij AA Gent zeker niet uitgesloten. "Ik zou ook in Gent kunnen blijven, als we de Europa League spelen, om me weer te laten zien", zegt hij. Dan zal AA Gent de komende weken nog een stevige inhaalrace in gang moeten zetten. Het kan enkel een ticket voor de Europa League bemachtigen als het in de top drie eindigt.

Momenteel staat het vijf punten van de nummer vier RSC Anderlecht en ze moeten dus twee keer meer winnen dan de Brusselaars in de komende zes wedstrijden. Ze ontvangen RSCA binnenkort wel in eigen huis. Daarnaast is er nog de Beker van België. Daar moet AA Gent een 0-1-nederlaag tegen Club Brugge zien op te halen in de halve finales. Het beloven dus nog zware en spannende weken te worden voor de Buffalo’s.

LEES OOK: Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Zal hij blijven?

Meest recent

Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

1
1
'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

115
115
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

71
71
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

32
32
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

66
66
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

49
49
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

208
208
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

253
253
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

63
63
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

480
480
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

133
133
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

538
538
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

239
239
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

170
170
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

642
642
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

80
80
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

148
148
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

45
45
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

92
92
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

428
428
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

197
197
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

250
250

Meer sportnieuws