Opening voor Lukaku? "Inter mist hem"

door
Opening voor Lukaku?

Romelu Lukaku kent niet al te veel plezier bij Chelsea. Er is geen connectie tussen hem en Thomas Tuchel. In Italië lijken ze hem toch te missen bij Inter.


Als Lukaku zou terugkeren naar Inter, financieel is dat zo goed als onmogelijk, dan zal hij eerst brokken moeten lijmen bij de fans van Inter. Maar volgens twee ex-spelers van Inter mist de ploeg de Rode Duivel wel degelijk. "Inter speelt goed voetbal, maar als je bijvoorbeeld naar de partij tegen Sassuolo (0-2-nederlaag) kijkt, dan begrijp je waarom Inter Lukaku mist. Inter heeft de laatste wedstrijden niet gedomineerd, en ze leken tegen Sassuolo de weg wat kwijt te zijn", zei ex-speler Daniele Adani aan Bobo TV.

VENTOLA

Nicola Ventola, een voormalig Inter-spits, stelt ook dat de Nerazzurri Lukaku missen, vooral in wedstrijden waar het verschil klein is. “Een jaar geleden kon Lukaku zelfs in een lelijke wedstrijd dingen in hun voordeel laten uitdraaien. Dit seizoen mist Inter de kampioenenmaker waardoor ze wedstrijden winnen, zelfs als het team slecht speelt. Inter doet het collectief goed, maar heeft geen speler die wedstrijden in zijn eentje kan winnen”, aldus Ventola.

Edin Dzeko werd als vervanger gehaald en cijfermatig doet die het best goed met 14 goals en 7 assists in 34 matchen. Al is zijn impact op het spel wel een stuk minder groot dan die van Lukaku. Bovendien leek de band tussen Lukaku en Lautaro Martinez ook een stuk beter te zijn. De twee maakten samen veel brokken.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Mist Inter Lukaku?

Meest recent

El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

1
1
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

26
26
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

55
55
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

77
77
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

84
84
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

97
97
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

19
19
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

175
175
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

40
40
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

177
177
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

133
133
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

89
89
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

260
260
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

60
60
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

88
88
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

151
151
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

210
210
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

114
114
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

212
212
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

43
43
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

124
124
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

136
136
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

241
241

Meer sportnieuws