Opening voor Lukaku? "Inter mist hem"

door
Opening voor Lukaku?

Romelu Lukaku kent niet al te veel plezier bij Chelsea. Er is geen connectie tussen hem en Thomas Tuchel. In Italië lijken ze hem toch te missen bij Inter.


Als Lukaku zou terugkeren naar Inter, financieel is dat zo goed als onmogelijk, dan zal hij eerst brokken moeten lijmen bij de fans van Inter. Maar volgens twee ex-spelers van Inter mist de ploeg de Rode Duivel wel degelijk. "Inter speelt goed voetbal, maar als je bijvoorbeeld naar de partij tegen Sassuolo (0-2-nederlaag) kijkt, dan begrijp je waarom Inter Lukaku mist. Inter heeft de laatste wedstrijden niet gedomineerd, en ze leken tegen Sassuolo de weg wat kwijt te zijn", zei ex-speler Daniele Adani aan Bobo TV.

VENTOLA

Nicola Ventola, een voormalig Inter-spits, stelt ook dat de Nerazzurri Lukaku missen, vooral in wedstrijden waar het verschil klein is. “Een jaar geleden kon Lukaku zelfs in een lelijke wedstrijd dingen in hun voordeel laten uitdraaien. Dit seizoen mist Inter de kampioenenmaker waardoor ze wedstrijden winnen, zelfs als het team slecht speelt. Inter doet het collectief goed, maar heeft geen speler die wedstrijden in zijn eentje kan winnen”, aldus Ventola.

Edin Dzeko werd als vervanger gehaald en cijfermatig doet die het best goed met 14 goals en 7 assists in 34 matchen. Al is zijn impact op het spel wel een stuk minder groot dan die van Lukaku. Bovendien leek de band tussen Lukaku en Lautaro Martinez ook een stuk beter te zijn. De twee maakten samen veel brokken.

LEES OOK: ‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

Mist Inter Lukaku?

Meest recent

'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

2
2
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

22
22
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

31
31
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

106
106
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

72
72
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

43
43
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

73
73
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

222
222
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

753
753
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

79
79
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

68
68
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

80
80
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

312
312
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

397
397
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

379
379
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

627
627
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

201
201
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

253
253
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

498
498
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

369
369
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

278
278
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

252
252
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

269
269
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

131
131

Meer sportnieuws