'Fenomeen Danjuma keert terug naar Premier League'

door
'Fenomeen Danjuma keert terug naar Premier League'

In Spanje zijn ze dezer dagen wild van Arnaut Danjuma, want de gewezen flankaanvaller van Club Brugge is de voorbije maanden uitgegroeid tot één van de absolute sensaties van La Liga. Afgelopen weekend scoorde de Nederlander nog een hattrick tegen Granada, waarmee hij zijn al indrukwekkende statistieken in zijn eerste seizoen bij Villarreal nog wat verder wist aan te dikken.


Doordat een blessure hem een tijdje aan de kant hield, kwam Danjuma dit seizoen tot dusver 'slechts' vijftien keer in actie in La Liga, maar de flankaanvaller liet daarin wel al acht doelpunten en twee assists optekenen. Ook in de Champions League schitterde hij al met vier goals en een assist in zeven wedstrijden. Bij Villarreal hebben ze het zich nog geen moment beklaagd dat ze in de zomer een recordbedrag van 23,5 miljoen euro voor hem neertelden.

De straffe prestaties van Danjuma gaan ook elders niet onopgemerkt voorbij. Een terugkeer naar de Premier League, waar hij in het seizoen 2019/20 met Bournemouth al actief was, zou weleens in de maak kunnen zijn, want Calciomercato meldt dat twee Engelse clubs in de zomer werk willen maken van zijn clubs. Het zou gaan om West Ham United en Everton.

STAP VOORUIT?
De vraag is wel of een transfer naar één van die twee clubs wel zo interessant is voor Danjuma, want op sportief vlak lijkt hij alvast niet meteen een stap vooruit te zouden gaan zetten. West Ham doet het dit seizoen wel goed in de Premier League met een voorlopige vijfde plaats, maar Everton strijdt nog om het behoud. Villarreal staat dan weer zesde in La Liga, maar is nog volop in de strijd voor de top vier en is ook titelhouder in de Europa League.

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Moet Danjuma naar de PL terugkeren?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

36
36
D-day in DAZN-affaire: drastische beslissing op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

9
9
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

73
73
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

58
58
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

36
36
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

156
156
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

52
52
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

140
140
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

171
171
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

85
85
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

314
314
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

497
497
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

97
97
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

30
30
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

499
499
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

122
122
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

184
184
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

290
290
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2641
2641
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

204
204
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

595
595
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

289
289

Meer sportnieuws