'Fenomeen Danjuma keert terug naar Premier League'

122 stemmen
'Fenomeen Danjuma keert terug naar Premier League'

In Spanje zijn ze dezer dagen wild van Arnaut Danjuma, want de gewezen flankaanvaller van Club Brugge is de voorbije maanden uitgegroeid tot één van de absolute sensaties van La Liga. Afgelopen weekend scoorde de Nederlander nog een hattrick tegen Granada, waarmee hij zijn al indrukwekkende statistieken in zijn eerste seizoen bij Villarreal nog wat verder wist aan te dikken.


Doordat een blessure hem een tijdje aan de kant hield, kwam Danjuma dit seizoen tot dusver 'slechts' vijftien keer in actie in La Liga, maar de flankaanvaller liet daarin wel al acht doelpunten en twee assists optekenen. Ook in de Champions League schitterde hij al met vier goals en een assist in zeven wedstrijden. Bij Villarreal hebben ze het zich nog geen moment beklaagd dat ze in de zomer een recordbedrag van 23,5 miljoen euro voor hem neertelden.

De straffe prestaties van Danjuma gaan ook elders niet onopgemerkt voorbij. Een terugkeer naar de Premier League, waar hij in het seizoen 2019/20 met Bournemouth al actief was, zou weleens in de maak kunnen zijn, want Calciomercato meldt dat twee Engelse clubs in de zomer werk willen maken van zijn clubs. Het zou gaan om West Ham United en Everton.

STAP VOORUIT?
De vraag is wel of een transfer naar één van die twee clubs wel zo interessant is voor Danjuma, want op sportief vlak lijkt hij alvast niet meteen een stap vooruit te zouden gaan zetten. West Ham doet het dit seizoen wel goed in de Premier League met een voorlopige vijfde plaats, maar Everton strijdt nog om het behoud. Villarreal staat dan weer zesde in La Liga, maar is nog volop in de strijd voor de top vier en is ook titelhouder in de Europa League.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Moet Danjuma naar de PL terugkeren?

Meest recent

‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

66
66
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

98
98
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

443
443
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

10
10
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

67
67
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

117
117
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

287
287
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

65
65
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

40
40
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

721
721
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

252
252
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

410
410
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

686
686
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

275
275
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

418
418
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

399
399
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

119
119
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

123
123
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

160
160
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

568
568
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

415
415

Meer sportnieuws