'Fenomeen Danjuma keert terug naar Premier League'

122 stemmen
'Fenomeen Danjuma keert terug naar Premier League'

In Spanje zijn ze dezer dagen wild van Arnaut Danjuma, want de gewezen flankaanvaller van Club Brugge is de voorbije maanden uitgegroeid tot één van de absolute sensaties van La Liga. Afgelopen weekend scoorde de Nederlander nog een hattrick tegen Granada, waarmee hij zijn al indrukwekkende statistieken in zijn eerste seizoen bij Villarreal nog wat verder wist aan te dikken.


Doordat een blessure hem een tijdje aan de kant hield, kwam Danjuma dit seizoen tot dusver 'slechts' vijftien keer in actie in La Liga, maar de flankaanvaller liet daarin wel al acht doelpunten en twee assists optekenen. Ook in de Champions League schitterde hij al met vier goals en een assist in zeven wedstrijden. Bij Villarreal hebben ze het zich nog geen moment beklaagd dat ze in de zomer een recordbedrag van 23,5 miljoen euro voor hem neertelden.

De straffe prestaties van Danjuma gaan ook elders niet onopgemerkt voorbij. Een terugkeer naar de Premier League, waar hij in het seizoen 2019/20 met Bournemouth al actief was, zou weleens in de maak kunnen zijn, want Calciomercato meldt dat twee Engelse clubs in de zomer werk willen maken van zijn clubs. Het zou gaan om West Ham United en Everton.

STAP VOORUIT?
De vraag is wel of een transfer naar één van die twee clubs wel zo interessant is voor Danjuma, want op sportief vlak lijkt hij alvast niet meteen een stap vooruit te zouden gaan zetten. West Ham doet het dit seizoen wel goed in de Premier League met een voorlopige vijfde plaats, maar Everton strijdt nog om het behoud. Villarreal staat dan weer zesde in La Liga, maar is nog volop in de strijd voor de top vier en is ook titelhouder in de Europa League.

LEES OOK: 'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Moet Danjuma naar de PL terugkeren?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

14
14
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

12
12
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

55
55
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

43
43
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

82
82
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

71
71
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

40
40
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

220
220
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

161
161
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

171
171
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

292
292
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

445
445
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

78
78
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

242
242
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

154
154
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

275
275
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

151
151
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

448
448
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

199
199
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

157
157
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

310
310
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

135
135
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

261
261
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

783
783
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

154
154

Meer sportnieuws