'Blessure Praet draait alsnog gunstig uit voor Torino'

48 stemmen
'Blessure Praet draait alsnog gunstig uit voor Torino'

Torino zag Dennis Praet voor maanden uitvallen met een voetblessure. De Rode Duivel kreeg zo dus slecht nieuws te horen. Zijn blessure is mogelijk goed nieuws voor de club uit Turijn.


Torino huurt Praet van Leicester City en bedong een aankoopoptie van 15 miljoen euro. De afgelopen twee jaar hakte corona er heel erg in bij de topclubs, zo ook bij Torino. Volgens Italiaanse media was de kans daarom klein dat Torino die dure optie kon lichten. De club hoopt dat Leicester City bereid is om Praet nog een seizoen uit te lenen, zodat hij zich verder in de kijker kan spelen in de Serie A. Dit seizoen tikte hij daar af op 17 wedstrijden, met daarin 2 goals en 1 assist. Praet kende een moeizaam begin, maar de ex-speler van Anderlecht werd gaandeweg een belangrijke kracht bij Torino.

WK

In Engeland lijkt coach Brendan Rodgers niet meer echt op hem te rekenen. Praet ligt nog tot medio 2024 onder contract bij de Premier League-club, dus de club zou hem dus gerust nog een jaar kunnen uitlenen. Praet speelde bij Sampdoria en Torino tot op heden al 115 matchen in de Serie A. Daarin was hij goed voor 6 goals en 7 assists.

Nog een jaar Torino zou ook goed zijn voor zijn WK-kansen, want daar is hij vrij zeker van veel speelminuten. Bij de nationale ploeg wordt hij steevast opgeroepen, maar de voormalige winnaar van de Gouden Schoen is er vooral een invaller. Het is dus knokken voor een plaats bij de WK-selectie.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Gaat hij volgend jaar nog in de Serie A spelen?

Meest recent

'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

52
52
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

69
69
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

65
65
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

47
47
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

140
140
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

421
421
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

589
589
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

517
517
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

90
90
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

414
414
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

567
567
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

252
252
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

71
71
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

249
249
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

470
470
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

268
268
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

743
743
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

229
229
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

248
248
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

581
581
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

764
764
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

634
634
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

226
226
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

748
748

Meer sportnieuws