'Batshuayi krijgt stevige transferdomper'

246
'Batshuayi krijgt stevige transferdomper'

Michy Batshuayi blijft in een negatieve spiraal zitten. De Rode Duivel speelt dit seizoen op huurbasis voor Besiktas. Daar kreeg hij slecht nieuws te horen.


Het Turkse Fanatik meldt dat Besiktas niet van plan is om Batshuayi ook volgend jaar aan boord te houden. De Turkse topclub is allerminst onder de indruk van zijn prestaties en zal geen inspanning doen om hem definitief over te nemen van Chelsea. ‘Batsman’ moet dus wéér op zoek gaan naar een nieuwe club. Besiktas huurt hem dit seizoen van Chelsea en met 9 goals en 5 assists in 29 wedstrijden zijn de statistieken degelijk, maar ook niet meer dan dat. Bij de Turken hadden ze een veel grotere impact verwacht van Batshuayi. Die zal zich stilaan toch de nodige vragen moeten gaan stellen.

NEERWAARTSE SPIRAAL

De carrière begon goed met sterke jaren bij Standard en Marseille, waardoor Chelsea 40 miljoen euro voor hem betaalde. In Londen lukte het niet en een eerste uitleenbeurt aan Borussia Dortmund verliep nog best goed. Nadien ging het van kwaad naar erger. Op huurbasis bij Valencia en Crystal Palace overtuigde de spits amper en ook bij Besiktas, wat toch niet het allerhoogste niveau is, lukt het ook niet echt.

Batshuayi ligt nog één jaar onder contract bij Chelsea, maar daar moet hij niet meer rekenen op een nieuwe kans. Gewogen en te licht bevonden. Bondscoach Roberto Martinez hoopt dat de ondertussen 28-jarige spits komende zomer eindelijk nog eens club kan vinden waar hij kan schitteren. De tijd dringt.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Moet Batshuayi stilaan terugkeren naar de Jupiler Pro League?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

15
15
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

46
46
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

91
91
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

28
28
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

217
217
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

40
40
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

81
81
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

206
206
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

24
24
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

69
69
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

121
121
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

357
357
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

195
195
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

94
94
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

133
133
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

90
90
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

72
72
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

148
148

Meer sportnieuws