'Batshuayi krijgt stevige transferdomper'

246 stemmen
'Batshuayi krijgt stevige transferdomper'

Michy Batshuayi blijft in een negatieve spiraal zitten. De Rode Duivel speelt dit seizoen op huurbasis voor Besiktas. Daar kreeg hij slecht nieuws te horen.


Het Turkse Fanatik meldt dat Besiktas niet van plan is om Batshuayi ook volgend jaar aan boord te houden. De Turkse topclub is allerminst onder de indruk van zijn prestaties en zal geen inspanning doen om hem definitief over te nemen van Chelsea. ‘Batsman’ moet dus wéér op zoek gaan naar een nieuwe club. Besiktas huurt hem dit seizoen van Chelsea en met 9 goals en 5 assists in 29 wedstrijden zijn de statistieken degelijk, maar ook niet meer dan dat. Bij de Turken hadden ze een veel grotere impact verwacht van Batshuayi. Die zal zich stilaan toch de nodige vragen moeten gaan stellen.

NEERWAARTSE SPIRAAL

De carrière begon goed met sterke jaren bij Standard en Marseille, waardoor Chelsea 40 miljoen euro voor hem betaalde. In Londen lukte het niet en een eerste uitleenbeurt aan Borussia Dortmund verliep nog best goed. Nadien ging het van kwaad naar erger. Op huurbasis bij Valencia en Crystal Palace overtuigde de spits amper en ook bij Besiktas, wat toch niet het allerhoogste niveau is, lukt het ook niet echt.

Batshuayi ligt nog één jaar onder contract bij Chelsea, maar daar moet hij niet meer rekenen op een nieuwe kans. Gewogen en te licht bevonden. Bondscoach Roberto Martinez hoopt dat de ondertussen 28-jarige spits komende zomer eindelijk nog eens club kan vinden waar hij kan schitteren. De tijd dringt.

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Moet Batshuayi stilaan terugkeren naar de Jupiler Pro League?

Meest recent

Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

13
13
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

10
10
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

23
23
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

97
97
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

320
320
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

53
53
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

225
225
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

344
344
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

320
320
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

336
336
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

243
243
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

215
215
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

420
420
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

292
292
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

276
276
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

293
293
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

67
67
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

191
191
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

174
174
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

316
316
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

490
490
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

409
409

Meer sportnieuws