Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

517 stemmen
Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

Club Brugge won gisteren met 1-3 op het veld van KAS Eupen. Ondanks de duidelijke eindstand, had de landskampioen het niet onder de knie tegen de ploeg uit de Oostkantons. Vooral in de tweede helft was de thuisploeg de betere ploeg, en liet het Club Brugge bij vlagen kreunen onder de aanhoudende druk. Redenen genoeg om niet onder de indruk te zijn van de prestatie van Blauw-Zwart. 


Club Brugge opende de score via Hans Vanaken. De Brugse aanvoerder was er als de kippen bij om een uitstekend genomen hoekschop van Skov Olsen tegen de touwen te koppen. Na het rustsignaal leek Eupen dan weer te groeien, en hing de gelijkmaker in de lucht. Een plotse klasseflits van Charles De Ketelaere besliste daar immers anders over. Het Brugse goudhaantje verschalkte Nurudeen met een staalharde knal. 

Eupen antwoordde dan weer met een aansluitingstreffer van Smail Prevljak. De thuisploeg leek (opnieuw) steeds meer op weg naar de verdiende gelijkmaker, maar de bezoekers uit West-Vlaanderen toonden zich dodelijk efficiënt. Dit keer was het nieuwkomer Adamyan die het doelpunt wist te scoren. Volgens Eupen-verdediger Boris Lambert had zijn ploeg dan ook met de nodige pech te maken tegen de landskampioen. 

"Niet onder de indruk"

In een interview met L'Avenir liet Boris Lambert verstaan dat hij niet onder de indruk was van Club Brugge. "We hoeven ons niet te schamen voor onze partij. Het doelpunt via de stilstaande fase kwam dan ook uit het niets. Ondanks de nederlaag ben ik blij dat we het zo goed deden tegen Club. Ik was overigens niet onder de indruk van de prestatie van Club", aldus Lambert. 

LEES OOK: 'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Zal Club Brugge er staan tijdens POI?

Meest recent

'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

68
68
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

285
285
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

44
44
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

103
103
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

178
178
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

23
23
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

410
410
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

145
145
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

138
138
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

48
48
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

82
82
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

62
62
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

405
405
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

538
538
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

172
172
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

115
115
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

138
138
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

203
203
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

174
174
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

148
148
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

530
530
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

633
633
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1029
1029

Meer sportnieuws