Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

door
Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

Club Brugge won gisteren met 1-3 op het veld van KAS Eupen. Ondanks de duidelijke eindstand, had de landskampioen het niet onder de knie tegen de ploeg uit de Oostkantons. Vooral in de tweede helft was de thuisploeg de betere ploeg, en liet het Club Brugge bij vlagen kreunen onder de aanhoudende druk. Redenen genoeg om niet onder de indruk te zijn van de prestatie van Blauw-Zwart. 


Club Brugge opende de score via Hans Vanaken. De Brugse aanvoerder was er als de kippen bij om een uitstekend genomen hoekschop van Skov Olsen tegen de touwen te koppen. Na het rustsignaal leek Eupen dan weer te groeien, en hing de gelijkmaker in de lucht. Een plotse klasseflits van Charles De Ketelaere besliste daar immers anders over. Het Brugse goudhaantje verschalkte Nurudeen met een staalharde knal. 

Eupen antwoordde dan weer met een aansluitingstreffer van Smail Prevljak. De thuisploeg leek (opnieuw) steeds meer op weg naar de verdiende gelijkmaker, maar de bezoekers uit West-Vlaanderen toonden zich dodelijk efficiënt. Dit keer was het nieuwkomer Adamyan die het doelpunt wist te scoren. Volgens Eupen-verdediger Boris Lambert had zijn ploeg dan ook met de nodige pech te maken tegen de landskampioen. 

"Niet onder de indruk"

In een interview met L'Avenir liet Boris Lambert verstaan dat hij niet onder de indruk was van Club Brugge. "We hoeven ons niet te schamen voor onze partij. Het doelpunt via de stilstaande fase kwam dan ook uit het niets. Ondanks de nederlaag ben ik blij dat we het zo goed deden tegen Club. Ik was overigens niet onder de indruk van de prestatie van Club", aldus Lambert. 

LEES OOK: 'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

Zal Club Brugge er staan tijdens POI?

Meest recent

'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

1
1
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

11
11
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

325
325
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

37
37
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

105
105
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

229
229
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

176
176
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

470
470
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

408
408
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1061
1061
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

220
220
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

415
415
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

468
468
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

289
289
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

815
815
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

133
133
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

361
361
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

258
258
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1798
1798
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

192
192
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

233
233
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

373
373
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

377
377
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

505
505
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

660
660

Meer sportnieuws