Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

door
Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

Club Brugge won gisteren met 1-3 op het veld van KAS Eupen. Ondanks de duidelijke eindstand, had de landskampioen het niet onder de knie tegen de ploeg uit de Oostkantons. Vooral in de tweede helft was de thuisploeg de betere ploeg, en liet het Club Brugge bij vlagen kreunen onder de aanhoudende druk. Redenen genoeg om niet onder de indruk te zijn van de prestatie van Blauw-Zwart. 


Club Brugge opende de score via Hans Vanaken. De Brugse aanvoerder was er als de kippen bij om een uitstekend genomen hoekschop van Skov Olsen tegen de touwen te koppen. Na het rustsignaal leek Eupen dan weer te groeien, en hing de gelijkmaker in de lucht. Een plotse klasseflits van Charles De Ketelaere besliste daar immers anders over. Het Brugse goudhaantje verschalkte Nurudeen met een staalharde knal. 

Eupen antwoordde dan weer met een aansluitingstreffer van Smail Prevljak. De thuisploeg leek (opnieuw) steeds meer op weg naar de verdiende gelijkmaker, maar de bezoekers uit West-Vlaanderen toonden zich dodelijk efficiënt. Dit keer was het nieuwkomer Adamyan die het doelpunt wist te scoren. Volgens Eupen-verdediger Boris Lambert had zijn ploeg dan ook met de nodige pech te maken tegen de landskampioen. 

"Niet onder de indruk"

In een interview met L'Avenir liet Boris Lambert verstaan dat hij niet onder de indruk was van Club Brugge. "We hoeven ons niet te schamen voor onze partij. Het doelpunt via de stilstaande fase kwam dan ook uit het niets. Ondanks de nederlaag ben ik blij dat we het zo goed deden tegen Club. Ik was overigens niet onder de indruk van de prestatie van Club", aldus Lambert. 

LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Zal Club Brugge er staan tijdens POI?

Meest recent

Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

90
90
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

128
128
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

55
55
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

142
142
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

129
129
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

144
144
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

57
57
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

74
74
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

39
39
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

194
194
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

28
28
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

155
155
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

214
214
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

45
45
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

118
118
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

214
214
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

108
108
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

73
73
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

150
150
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

332
332
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

315
315
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

211
211
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

562
562
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

247
247

Meer sportnieuws