Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

door
Eupen-speler niet onder de indruk van Club Brugge

Club Brugge won gisteren met 1-3 op het veld van KAS Eupen. Ondanks de duidelijke eindstand, had de landskampioen het niet onder de knie tegen de ploeg uit de Oostkantons. Vooral in de tweede helft was de thuisploeg de betere ploeg, en liet het Club Brugge bij vlagen kreunen onder de aanhoudende druk. Redenen genoeg om niet onder de indruk te zijn van de prestatie van Blauw-Zwart. 


Club Brugge opende de score via Hans Vanaken. De Brugse aanvoerder was er als de kippen bij om een uitstekend genomen hoekschop van Skov Olsen tegen de touwen te koppen. Na het rustsignaal leek Eupen dan weer te groeien, en hing de gelijkmaker in de lucht. Een plotse klasseflits van Charles De Ketelaere besliste daar immers anders over. Het Brugse goudhaantje verschalkte Nurudeen met een staalharde knal. 

Eupen antwoordde dan weer met een aansluitingstreffer van Smail Prevljak. De thuisploeg leek (opnieuw) steeds meer op weg naar de verdiende gelijkmaker, maar de bezoekers uit West-Vlaanderen toonden zich dodelijk efficiënt. Dit keer was het nieuwkomer Adamyan die het doelpunt wist te scoren. Volgens Eupen-verdediger Boris Lambert had zijn ploeg dan ook met de nodige pech te maken tegen de landskampioen. 

"Niet onder de indruk"

In een interview met L'Avenir liet Boris Lambert verstaan dat hij niet onder de indruk was van Club Brugge. "We hoeven ons niet te schamen voor onze partij. Het doelpunt via de stilstaande fase kwam dan ook uit het niets. Ondanks de nederlaag ben ik blij dat we het zo goed deden tegen Club. Ik was overigens niet onder de indruk van de prestatie van Club", aldus Lambert. 

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Zal Club Brugge er staan tijdens POI?

Meest recent

'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

12
12
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

72
72
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

20
20
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

40
40
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

106
106
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

39
39
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

44
44
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

215
215
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

119
119
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

44
44
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

116
116
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

152
152
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

71
71
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

126
126
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

390
390
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

116
116
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

108
108
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

98
98
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

182
182
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

143
143
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

227
227
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

103
103
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

737
737
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

115
115
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

1142
1142

Meer sportnieuws