"D'Onofrio lacht in zijn vuistje als dat gebeurt bij Antwerp"

1069

Royal Antwerp FC verkeert niet in bloedvorm. Offensief en defensief is er te weinig efficiëntie. Dat heeft uiteraard deels te maken met kwaliteit. Wat zou Luciano D’Onofrio daarvan denken?


Hij werd afgelopen zomer richting uitgang geduwd bij Antwerp. D’Onofrio leverde goed werk, maar Antwerp wou naar een nieuwe en modernere bedrijfsstructuur gaan. Volgens de Waalse analist Alexandre Teklak zal D’Onofrio eens goed in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog geen Champions’ Play-Offs zou halen.

Volgens Teklak zal D’Onofrio in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog naast de top vier zou grijpen. De analist is in La Dernière Heure lovend over D’Onofrio, die nochtans in het verleden ook veroordeeld werd voor niet al te koosjere zaken. Het klopt wel dat de ex-sportief directeur Antwerp weer naar de Belgische top loodste. Met zijn transfers kwam Antwerp in Play-Off I terecht en werd de Beker van België gewonnen.

OP KOERS

Antwerp volgt nu een andere koers en voorlopig zit de ploeg op schema. Teklak is van mening dat makelaars nu meer ingang hebben bij Antwerp en dat D’Onofrio vaker met clubeigenaars sprak. Al ging D’Onofrio wel vaak naar dezelfde mensen binnen zijn netwerk. Bovendien wist de Great Old zonder hem ook een topper als Radja Nainggolan aan te trekken. Antwerp hoopt het seizoen op een eerste of tweede plaats te eindigen, momenteel staat het derde. Als dat zou lukken, dan heeft de club weer een stap voorwaarts gezet. Voorlopig wordt D’Onofrio niet echt gemist en levert Sven Jacques er tot op heden goed werk met ook toekomstgerichte transfers die de clubkassa kunnen vullen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Mist Antwerp D'Onofrio?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

8
8
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

13
13
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

74
74
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws