"D'Onofrio lacht in zijn vuistje als dat gebeurt bij Antwerp"

1069

Royal Antwerp FC verkeert niet in bloedvorm. Offensief en defensief is er te weinig efficiëntie. Dat heeft uiteraard deels te maken met kwaliteit. Wat zou Luciano D’Onofrio daarvan denken?


Hij werd afgelopen zomer richting uitgang geduwd bij Antwerp. D’Onofrio leverde goed werk, maar Antwerp wou naar een nieuwe en modernere bedrijfsstructuur gaan. Volgens de Waalse analist Alexandre Teklak zal D’Onofrio eens goed in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog geen Champions’ Play-Offs zou halen.

Volgens Teklak zal D’Onofrio in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog naast de top vier zou grijpen. De analist is in La Dernière Heure lovend over D’Onofrio, die nochtans in het verleden ook veroordeeld werd voor niet al te koosjere zaken. Het klopt wel dat de ex-sportief directeur Antwerp weer naar de Belgische top loodste. Met zijn transfers kwam Antwerp in Play-Off I terecht en werd de Beker van België gewonnen.

OP KOERS

Antwerp volgt nu een andere koers en voorlopig zit de ploeg op schema. Teklak is van mening dat makelaars nu meer ingang hebben bij Antwerp en dat D’Onofrio vaker met clubeigenaars sprak. Al ging D’Onofrio wel vaak naar dezelfde mensen binnen zijn netwerk. Bovendien wist de Great Old zonder hem ook een topper als Radja Nainggolan aan te trekken. Antwerp hoopt het seizoen op een eerste of tweede plaats te eindigen, momenteel staat het derde. Als dat zou lukken, dan heeft de club weer een stap voorwaarts gezet. Voorlopig wordt D’Onofrio niet echt gemist en levert Sven Jacques er tot op heden goed werk met ook toekomstgerichte transfers die de clubkassa kunnen vullen.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Mist Antwerp D'Onofrio?

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

0
0
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

34
34
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

57
57
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

97
97
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

30
30
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

227
227
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

29
29
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

41
41
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

88
88
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

213
213
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

125
125
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

362
362
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

134
134
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73

Meer sportnieuws