"D'Onofrio lacht in zijn vuistje als dat gebeurt bij Antwerp"

1069 stemmen

Royal Antwerp FC verkeert niet in bloedvorm. Offensief en defensief is er te weinig efficiëntie. Dat heeft uiteraard deels te maken met kwaliteit. Wat zou Luciano D’Onofrio daarvan denken?


Hij werd afgelopen zomer richting uitgang geduwd bij Antwerp. D’Onofrio leverde goed werk, maar Antwerp wou naar een nieuwe en modernere bedrijfsstructuur gaan. Volgens de Waalse analist Alexandre Teklak zal D’Onofrio eens goed in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog geen Champions’ Play-Offs zou halen.

Volgens Teklak zal D’Onofrio in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog naast de top vier zou grijpen. De analist is in La Dernière Heure lovend over D’Onofrio, die nochtans in het verleden ook veroordeeld werd voor niet al te koosjere zaken. Het klopt wel dat de ex-sportief directeur Antwerp weer naar de Belgische top loodste. Met zijn transfers kwam Antwerp in Play-Off I terecht en werd de Beker van België gewonnen.

OP KOERS

Antwerp volgt nu een andere koers en voorlopig zit de ploeg op schema. Teklak is van mening dat makelaars nu meer ingang hebben bij Antwerp en dat D’Onofrio vaker met clubeigenaars sprak. Al ging D’Onofrio wel vaak naar dezelfde mensen binnen zijn netwerk. Bovendien wist de Great Old zonder hem ook een topper als Radja Nainggolan aan te trekken. Antwerp hoopt het seizoen op een eerste of tweede plaats te eindigen, momenteel staat het derde. Als dat zou lukken, dan heeft de club weer een stap voorwaarts gezet. Voorlopig wordt D’Onofrio niet echt gemist en levert Sven Jacques er tot op heden goed werk met ook toekomstgerichte transfers die de clubkassa kunnen vullen.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Mist Antwerp D'Onofrio?

Meest recent

Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

12
12
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

234
234
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

97
97
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

9
9
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

234
234
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

90
90
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

88
88
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

520
520
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

551
551
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

258
258
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

337
337
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

86
86
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

204
204
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

163
163
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

185
185
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

215
215
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

464
464
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

305
305
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

1008
1008

Meer sportnieuws