"D'Onofrio lacht in zijn vuistje als dat gebeurt bij Antwerp"

1069 stemmen

Royal Antwerp FC verkeert niet in bloedvorm. Offensief en defensief is er te weinig efficiëntie. Dat heeft uiteraard deels te maken met kwaliteit. Wat zou Luciano D’Onofrio daarvan denken?


Hij werd afgelopen zomer richting uitgang geduwd bij Antwerp. D’Onofrio leverde goed werk, maar Antwerp wou naar een nieuwe en modernere bedrijfsstructuur gaan. Volgens de Waalse analist Alexandre Teklak zal D’Onofrio eens goed in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog geen Champions’ Play-Offs zou halen.

Volgens Teklak zal D’Onofrio in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog naast de top vier zou grijpen. De analist is in La Dernière Heure lovend over D’Onofrio, die nochtans in het verleden ook veroordeeld werd voor niet al te koosjere zaken. Het klopt wel dat de ex-sportief directeur Antwerp weer naar de Belgische top loodste. Met zijn transfers kwam Antwerp in Play-Off I terecht en werd de Beker van België gewonnen.

OP KOERS

Antwerp volgt nu een andere koers en voorlopig zit de ploeg op schema. Teklak is van mening dat makelaars nu meer ingang hebben bij Antwerp en dat D’Onofrio vaker met clubeigenaars sprak. Al ging D’Onofrio wel vaak naar dezelfde mensen binnen zijn netwerk. Bovendien wist de Great Old zonder hem ook een topper als Radja Nainggolan aan te trekken. Antwerp hoopt het seizoen op een eerste of tweede plaats te eindigen, momenteel staat het derde. Als dat zou lukken, dan heeft de club weer een stap voorwaarts gezet. Voorlopig wordt D’Onofrio niet echt gemist en levert Sven Jacques er tot op heden goed werk met ook toekomstgerichte transfers die de clubkassa kunnen vullen.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Mist Antwerp D'Onofrio?

Meest recent

Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

0
0
'Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom'

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

2
2
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij vecht wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

51
51
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

187
187
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

233
233
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

177
177
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

322
322
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

519
519
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

393
393
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

35
35
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

241
241
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

689
689
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

67
67
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

285
285
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

364
364
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

250
250
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

223
223
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

250
250
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

647
647
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

121
121
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

292
292
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

342
342
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

373
373
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

621
621
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

447
447

Meer sportnieuws