"D'Onofrio lacht in zijn vuistje als dat gebeurt bij Antwerp"

door

Royal Antwerp FC verkeert niet in bloedvorm. Offensief en defensief is er te weinig efficiëntie. Dat heeft uiteraard deels te maken met kwaliteit. Wat zou Luciano D’Onofrio daarvan denken?


Hij werd afgelopen zomer richting uitgang geduwd bij Antwerp. D’Onofrio leverde goed werk, maar Antwerp wou naar een nieuwe en modernere bedrijfsstructuur gaan. Volgens de Waalse analist Alexandre Teklak zal D’Onofrio eens goed in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog geen Champions’ Play-Offs zou halen.

Volgens Teklak zal D’Onofrio in zijn vuistje lachen als Antwerp alsnog naast de top vier zou grijpen. De analist is in La Dernière Heure lovend over D’Onofrio, die nochtans in het verleden ook veroordeeld werd voor niet al te koosjere zaken. Het klopt wel dat de ex-sportief directeur Antwerp weer naar de Belgische top loodste. Met zijn transfers kwam Antwerp in Play-Off I terecht en werd de Beker van België gewonnen.

OP KOERS

Antwerp volgt nu een andere koers en voorlopig zit de ploeg op schema. Teklak is van mening dat makelaars nu meer ingang hebben bij Antwerp en dat D’Onofrio vaker met clubeigenaars sprak. Al ging D’Onofrio wel vaak naar dezelfde mensen binnen zijn netwerk. Bovendien wist de Great Old zonder hem ook een topper als Radja Nainggolan aan te trekken. Antwerp hoopt het seizoen op een eerste of tweede plaats te eindigen, momenteel staat het derde. Als dat zou lukken, dan heeft de club weer een stap voorwaarts gezet. Voorlopig wordt D’Onofrio niet echt gemist en levert Sven Jacques er tot op heden goed werk met ook toekomstgerichte transfers die de clubkassa kunnen vullen.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Mist Antwerp D'Onofrio?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

0
0
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

14
14
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

177
177
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

204
204
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

120
120
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

161
161
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

48
48
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

454
454
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

171
171
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

342
342
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

499
499
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

199
199
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

356
356
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

177
177
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

142
142
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

143
143
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

71
71
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

241
241
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

65
65
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

314
314
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

222
222
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

436
436
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

518
518
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws