Engelse legende helemaal wild van Dennis

door
Engelse legende helemaal wild van Dennis

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, dat mag Emmanuel Dennis dezer dagen ook ervaren. Nadat hij zich vorig seizoen onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd, deden ze bij Club Brugge nog net geen vreugdedansje toen ze de Nigeriaanse aanvaller voor 4 miljoen euro aan Watford konden verpatsen. Zes maanden later is Dennis één van de sensaties van de Premier League.


Niemand verwachtte ook maar iets van de 24-jarige aanvaller, maar na 22 wedstrijden heeft hij een fraaie negen goals en vijf assists op de teller staan. Daarmee staat hij in de topschutterslijst naast een Cristiano Ronaldo en amper drie spelers wisten al meer te scoren: Mohamed Salah, Diogo Jota en Raheem Sterling. En dat terwijl Dennis slechts bij een staartploeg speelt.

Afgelopen weekend bezorgde Dennis zijn ploeg nog eens drie gouden punten in de strijd om het behoud, want op het veld van Aston Villa scoorde hij het enige doelpunt van de wedstrijd. Daardoor blijft Watford wel op een degradatieplaats staan, maar naderen ze toch tot op vier punten van Newcastle United en Everton, die net boven de gevarenzone bengelen.

LOF VAN OWEN
Dat zorgt ervoor dat inmiddels zelfs Michael Owen wild is van Dennis. De legendarische ex-spits van Liverpool, Real Madrid, Man Utd en de Engelse nationale ploeg steekt zijn bewondering niet onder stoelen of banken. "Wat een speler!", stelt hij op de officiële kanalen van de Premier League. "Wat een aankoop is hij dit seizoen geweest in de Premier League. Hij werkte alweer uitstekend af."

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Had Club Brugge meer geduld moeten hebben met Dennis?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

92
92
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

129
129
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

119
119
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

89
89
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

207
207
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

229
229
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

157
157
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

72
72
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

506
506
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

366
366
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

602
602
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

367
367
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

448
448
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

270
270
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

116
116
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

483
483
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

593
593

Meer sportnieuws