Engelse legende helemaal wild van Dennis

door
Engelse legende helemaal wild van Dennis

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, dat mag Emmanuel Dennis dezer dagen ook ervaren. Nadat hij zich vorig seizoen onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd, deden ze bij Club Brugge nog net geen vreugdedansje toen ze de Nigeriaanse aanvaller voor 4 miljoen euro aan Watford konden verpatsen. Zes maanden later is Dennis één van de sensaties van de Premier League.


Niemand verwachtte ook maar iets van de 24-jarige aanvaller, maar na 22 wedstrijden heeft hij een fraaie negen goals en vijf assists op de teller staan. Daarmee staat hij in de topschutterslijst naast een Cristiano Ronaldo en amper drie spelers wisten al meer te scoren: Mohamed Salah, Diogo Jota en Raheem Sterling. En dat terwijl Dennis slechts bij een staartploeg speelt.

Afgelopen weekend bezorgde Dennis zijn ploeg nog eens drie gouden punten in de strijd om het behoud, want op het veld van Aston Villa scoorde hij het enige doelpunt van de wedstrijd. Daardoor blijft Watford wel op een degradatieplaats staan, maar naderen ze toch tot op vier punten van Newcastle United en Everton, die net boven de gevarenzone bengelen.

LOF VAN OWEN
Dat zorgt ervoor dat inmiddels zelfs Michael Owen wild is van Dennis. De legendarische ex-spits van Liverpool, Real Madrid, Man Utd en de Engelse nationale ploeg steekt zijn bewondering niet onder stoelen of banken. "Wat een speler!", stelt hij op de officiële kanalen van de Premier League. "Wat een aankoop is hij dit seizoen geweest in de Premier League. Hij werkte alweer uitstekend af."

Had Club Brugge meer geduld moeten hebben met Dennis?

Meest recent

Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

4
4
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

185
185
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

208
208
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

81
81
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

206
206
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

164
164
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

153
153
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

60
60
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

77
77
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

41
41
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

204
204
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

30
30
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

163
163
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

218
218
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

46
46
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

120
120
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

215
215
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

112
112
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

76
76
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

153
153
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

334
334
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

319
319
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

214
214
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

569
569
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

44
44

Meer sportnieuws