Engelse legende helemaal wild van Dennis

door
Engelse legende helemaal wild van Dennis

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, dat mag Emmanuel Dennis dezer dagen ook ervaren. Nadat hij zich vorig seizoen onmogelijk gemaakt had en ook een uitleenbeurt aan FC Köln een complete flop werd, deden ze bij Club Brugge nog net geen vreugdedansje toen ze de Nigeriaanse aanvaller voor 4 miljoen euro aan Watford konden verpatsen. Zes maanden later is Dennis één van de sensaties van de Premier League.


Niemand verwachtte ook maar iets van de 24-jarige aanvaller, maar na 22 wedstrijden heeft hij een fraaie negen goals en vijf assists op de teller staan. Daarmee staat hij in de topschutterslijst naast een Cristiano Ronaldo en amper drie spelers wisten al meer te scoren: Mohamed Salah, Diogo Jota en Raheem Sterling. En dat terwijl Dennis slechts bij een staartploeg speelt.

Afgelopen weekend bezorgde Dennis zijn ploeg nog eens drie gouden punten in de strijd om het behoud, want op het veld van Aston Villa scoorde hij het enige doelpunt van de wedstrijd. Daardoor blijft Watford wel op een degradatieplaats staan, maar naderen ze toch tot op vier punten van Newcastle United en Everton, die net boven de gevarenzone bengelen.

LOF VAN OWEN
Dat zorgt ervoor dat inmiddels zelfs Michael Owen wild is van Dennis. De legendarische ex-spits van Liverpool, Real Madrid, Man Utd en de Engelse nationale ploeg steekt zijn bewondering niet onder stoelen of banken. "Wat een speler!", stelt hij op de officiële kanalen van de Premier League. "Wat een aankoop is hij dit seizoen geweest in de Premier League. Hij werkte alweer uitstekend af."

Had Club Brugge meer geduld moeten hebben met Dennis?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

79
79
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

58
58
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

97
97
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

114
114
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

119
119
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

42
42
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

58
58
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

380
380
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

404
404
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

275
275
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

241
241
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

396
396
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

647
647
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

396
396
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

384
384
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

457
457
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

667
667
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

161
161
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

151
151
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

67
67
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

28
28
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

57
57
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

78
78
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

171
171
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

121
121
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

364
364

Meer sportnieuws