De Camargo schept duidelijkheid over 'transfer' naar Botafogo

183 stemmen
De Camargo schept duidelijkheid over 'transfer' naar Botafogo

Igor De Camargo verliet in januari KV Mechelen en trok naar RWDM. De aanvaller zal er tot de zomer spelen. Gaat hij nadien naar Botafogo? Die geruchten doen immers al een tijdje de ronde.


"Mijn toekomst ligt in de handen van God. Eén ding is zeker: in België stop ik sowieso na dit seizoen. RWDM zal mijn laatste Belgische club geweest zijn”, zegt hij aan Bruzz. Botafogo kan dus een piste zijn, maar een zekerheid is het nog niet. De club heeft een zeer grote naam in Brazilië.

"De club is net gepromoveerd uit 2de klasse, maar is eigenlijk een slapende reus in het Braziliaanse voetbal. Garrincha ('klein vogeltje'), een van de beste Braziliaanse voetballers ooit, speelde er zijn hele carrière. Sinds de overname laait de passie bij de fans opnieuw op, Textor (eigenaar RWDM en Botafogo, nvdr.) wil de club echt terugbrengen waar ze thuishoort."

MOOIE CV

De Jupiler Pro League zal De Camargo dus niet meer aan het werk zien. De ondertussen 38-jarige spits mag bijzonder trots zijn op wat hij daar heeft achtergelaten. De Camargo speelde er voor FC Brussels, Heusden-Zolder, KRC Genk, Standard en KV Mechelen. In totaal speelde hij 369 wedstrijden in hoogste klasse. Daarin wist hij 99 keer te scoren, daarnaast was hij ook nog eens goed voor 36 assists. In het buitenland was hij actief voor Borussia Mönchengladbach, Hoffenheim en APOEL Nicosia. De Camargo was ook negen keer Rode Duivel, maar scoren lukte daar niet.

LEES OOK: Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Zal hij nog bij Botafogo gaan spelen?

Meest recent

Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

142
142
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

22
22
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

114
114
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

130
130
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

71
71
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

242
242
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

172
172
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

347
347
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

392
392
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

88
88
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

199
199
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

122
122
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

90
90
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

194
194
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

308
308
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

430
430
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

198
198
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

609
609
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

67
67
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

395
395
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

271
271
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

408
408
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

285
285
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

188
188
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

243
243

Meer sportnieuws