'Twee topclubs strijden voluit voor Jonathan David'

door
'Twee topclubs strijden voluit voor Jonathan David'

Jonathan David is aan zijn laatste maanden bezig bij Lille OSC. De Canadese aanvaller gaat in de zomer een toptransfer versieren. Twee clubs lijken zich steeds meer te gaan roeren voor de aanvaller.


Italiaanse media weten dat Internazionale en AC Milan concrete interesse hebben. Beiden hebben nood aan verjonging in de spits. Bij Inter wordt Edin Dzeko 36 jaar en ook Alexis Sanchez en Felipe Caicedo zijn met hun 33 jaar al niet meer van de jongsten. David is met zijn 22 jaar een speler voor de toekomst. Stadsgenoot en rivaal AC Milan is ook heel erg geïnteresseerd en ook daar kunnen ze een jonge aanvaller gebruiken. Zlatan Ibrahimovic (40) en Olivier Giroud (35) zijn ook stilaan op een leeftijd gekomen dat ze al eens nadenken over hun pensioen.

PREMIER LEAGUE

David zou bij de twee clubs dus veel kunnen spelen, maar het zal niet makkelijk worden om hem aan te trekken. De ex-speler van AA Gent kost minstens 50 miljoen euro en veel kapitaalkrachtigere clubs uit de Premier League lonken ook naar zijn diensten. Bovendien heeft de aanvaller ook een voorkeur voor de grootste competitie ter wereld. Alleen val het af te wachten of de echte topclubs daar al interesse tonen, Inter of AC Milan zou een ideale tussenstap richting de echte wereldtop kunnen zijn.

David kent persoonlijk een goed seizoen, ook al doet Lille OSC het dit seizoen matig. De Canadees was in 33 wedstrijden al goed voor 16 doelpunt en zijn manager liet eerder al verstaan dat hij komende zomer andere oorden gaat opzoeken.

LEES OOK: ‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

Zou de Serie A een goede volgende stap zijn?

Meest recent

Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

176
176
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

23
23
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

23
23
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

88
88
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

93
93
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

150
150
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

81
81
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

120
120
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

311
311
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

67
67
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

469
469
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

307
307
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

137
137
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

144
144
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

73
73
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

98
98
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

115
115
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

235
235
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

65
65
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

88
88
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

639
639
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

286
286
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347

Meer sportnieuws