'Twee topclubs strijden voluit voor Jonathan David'

door
'Twee topclubs strijden voluit voor Jonathan David'

Jonathan David is aan zijn laatste maanden bezig bij Lille OSC. De Canadese aanvaller gaat in de zomer een toptransfer versieren. Twee clubs lijken zich steeds meer te gaan roeren voor de aanvaller.


Italiaanse media weten dat Internazionale en AC Milan concrete interesse hebben. Beiden hebben nood aan verjonging in de spits. Bij Inter wordt Edin Dzeko 36 jaar en ook Alexis Sanchez en Felipe Caicedo zijn met hun 33 jaar al niet meer van de jongsten. David is met zijn 22 jaar een speler voor de toekomst. Stadsgenoot en rivaal AC Milan is ook heel erg geïnteresseerd en ook daar kunnen ze een jonge aanvaller gebruiken. Zlatan Ibrahimovic (40) en Olivier Giroud (35) zijn ook stilaan op een leeftijd gekomen dat ze al eens nadenken over hun pensioen.

PREMIER LEAGUE

David zou bij de twee clubs dus veel kunnen spelen, maar het zal niet makkelijk worden om hem aan te trekken. De ex-speler van AA Gent kost minstens 50 miljoen euro en veel kapitaalkrachtigere clubs uit de Premier League lonken ook naar zijn diensten. Bovendien heeft de aanvaller ook een voorkeur voor de grootste competitie ter wereld. Alleen val het af te wachten of de echte topclubs daar al interesse tonen, Inter of AC Milan zou een ideale tussenstap richting de echte wereldtop kunnen zijn.

David kent persoonlijk een goed seizoen, ook al doet Lille OSC het dit seizoen matig. De Canadees was in 33 wedstrijden al goed voor 16 doelpunt en zijn manager liet eerder al verstaan dat hij komende zomer andere oorden gaat opzoeken.

Zou de Serie A een goede volgende stap zijn?

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

29
29
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

24
24
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

25
25
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

16
16
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

27
27
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

82
82
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

119
119
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

245
245
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

275
275
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

115
115
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

139
139
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

435
435
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

118
118
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

532
532
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

761
761
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

218
218
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

380
380
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

241
241
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

259
259
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

248
248
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

529
529

Meer sportnieuws