"De Lamkel Zé van Beerschot"

door

Bij Royal Antwerp FC zijn ze maar al te blij dat Didier Lamkel Zé momenteel voor Khimki in Rusland speelt. Bij Beerschot hadden ze echter ook een opvallende speler in hun rangen, dat laat Jan Van den Bergh weten op de website van de club.


"Blessing Eleke was zeker de meest speciale. Met hem geraakte je nooit op dezelfde golflengte. Niet dat hij een slechte gast was of zo hé. Integendeel zelfs. Niet te schatten die kerel: de Lamkel Zé van het Kiel”, zei hij over de aanvaller. Eleke kon nooit overtuigen op het Kiel en speelt dit seizoen op huurbasis voor de Turkse tweedeklasser Genclerbirligi, waar hij tot op heden goed was voor 5 goals en 1 assist in 18 wedstrijden.

DE TOFSTE

Er was nog een speler die Van den Bergh is bijgebleven, maar dan in positieve zin. “De gekste in de goede zin van het woord is Denis Prychynenko. "Legend" is de titel die hij terecht mag claimen én verdient. Topgast op en naast het veld: mentaliteit, karakter, een geboren leider ook. Met een hart voor Beerschot. Hij kreeg iedereen op scherp en trok iedereen mee. Een enorm belangrijke speler in de groep. En tenslotte mag ik ook Tom Pietermaat niet vergeten te vermelden. Altijd lachen als het kan en hard werken als het moet. Schrijf maar dat ik hem "den tofste "vind. Want anders mag ik misschien niet meer met hem meerijden van en naar de trainingen." (schaterlach)”, aldus de verdediger.

LEES OOK: 'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Moet Beerschot Eleke een nieuwe kans geven?

Meest recent

Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

9
9
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

37
37
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

359
359
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

409
409
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

20
20
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

35
35
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

108
108
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

102
102
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

182
182
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

303
303
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

70
70
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

677
677
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

210
210
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

141
141
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

146
146
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

172
172
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

53
53
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1163
1163
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

132
132
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

111
111
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

561
561
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

467
467
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

34
34
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

657
657

Meer sportnieuws