Smaakmaker KVO: "Anderlecht en Standard polsten"

door
Smaakmaker KVO:

Bij KV Oostende zagen ze afgelopen zomer bijna alle sterkhouders vertrekken. Eén van hen bleef wel aan boord. Nochtans was er interesse vanuit de Belgische top.


KV Oostende kende vorig seizoen een topjaar en werd knap vijfde. Het leverde jongens als Arthur Theate (Bologna), Andrew Hjulsager (AA Gent), Fashion Sakala (Rangers FC), Jack Hendry (Club Brugge) en enkele weken geleden ook Aleksander Blessin (Genoa) mooie transfers op. Maxime D’Arpino lokte ook interesse, maar bleef.

"Er was vooral interesse van Anderlecht en Standard afgelopen zomer, maar meer niet. Maar met Gauthier Ganaye was afgesproken dat ik voor een project van twee jaar zou komen, en dat als er een aanbod was, we konden praten. Ik zal dus eerst het seizoen correct afmaken, daarna zien we wel in de zomerse transferperiode", zegt hij aan La Dernière Heure.

KOOPJE

De 25-jarige centrale middenvelder ligt nog tot medio 2025 onder contract bij KV Oostende. De kustploeg haalde hem voor 150.000 euro weg bij de Franse club US Orléans. Door zijn goede prestaties kan KVO alvast bijzonder veel winst maken op de middenvelder. Volgens Transfermarkt.be heeft de speler ondertussen een marktwaarde van 2 miljoen euro. Bij Anderlecht haalden ze ondertussen Kristoffer Olsson voor vier miljoen euro in huis, Standard lijkt komende zomer op héél veel posities versterking te kunnen gebruiken. Onder meer Daouda Peeters, Samuel Bastien en mogelijk ook Nicolas Raskin lijken in de zomer andere oorden te gaan opzoeken. Of lonkt het buitenland voor D’Arpino?

LEES OOK: Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
389

Gaat hij in de zomer wel naar een Belgische topclub?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

4
4
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

56
56
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

70
70
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

77
77
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

160
160
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

217
217
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

137
137
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

65
65
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

36
36
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

498
498
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

351
351
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

585
585
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

342
342
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

105
105
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

116
116
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

425
425
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

111
111
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

473
473
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

199
199
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

72
72
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

582
582

Meer sportnieuws