Mirallas weigerde twee zeer verrassende aanbiedingen

door
Mirallas weigerde twee zeer verrassende aanbiedingen

De beste jaren van Kevin Mirallas liggen al even achter zich. Hij bolt nu rustig uit bij de Portugese laagvlieger Moreirense. De ex-Rode Duivel had ook nog andere aanbiedingen, maar die weigerde hij.


Mirallas hoopte op een contract bij Standard, maar twee jaar geleden maakte hij zeer weinig indruk bij Royal Antwerp FC. Mede daardoor waren er wellicht de nodige twijfels. Na een degelijke passage in Turkije was hij maandenlang een vrije speler.

"Ik kreeg aanbiedingen vanuit Maleisië en Iran, maar daar had ik geen trek in. Ik wilde in een goede competitie blijven spelen. Als het mijn laatste jaar uit mijn carrière was, had ik zoiets overwogen, maar dat is nu nog niet het geval. Ik heb nog steeds honger naar voetbal en ik wil zo lang mogelijk spelen. Toen coach Ricardo Sa Pinto me belde om mee te gaan naar Moreirense, vond ik het meteen leuk. Het vinkte alle vakjes aan”, zei hij aan La Dernière Heure.

MOOIE LOOPBAAN

Mirallas is ondertussen 34 jaar en kende al een zeer mooie carrière. De aanvaller brak door in Frankrijk, waar hij voor Lille OSC en Saint-Etienne uitkwam. Daarnaast kende hij geweldige seizoenen bij Olympiacos en Everton. De afgelopen jaren verliep het een stuk minder vlot bij Fiorentina, terug Olympiacos, Antwerp en kende hij nog een degelijke periode bij Gaziantep. Sedert de zomer van 2018 wisselde de voormalige Rode Duivel, hij was 60 keer international waarin hij 10 keer scoorde, vier keer van club. Afgelopen zomer werd hij ook even gelinkt aan Anderlecht, maar dat bleek fake news te zijn.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

77
77
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

9
9
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

123
123
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

21
21
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

177
177
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

202
202
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

74
74
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

129
129
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

296
296
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

111
111
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

396
396
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

96
96
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

32
32
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

129
129
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

571
571
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

80
80
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

222
222
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

218
218
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

125
125
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

331
331
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

125
125
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

210
210
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1202
1202
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

512
512

Meer sportnieuws