Mirallas weigerde twee zeer verrassende aanbiedingen

95 stemmen
Mirallas weigerde twee zeer verrassende aanbiedingen

De beste jaren van Kevin Mirallas liggen al even achter zich. Hij bolt nu rustig uit bij de Portugese laagvlieger Moreirense. De ex-Rode Duivel had ook nog andere aanbiedingen, maar die weigerde hij.


Mirallas hoopte op een contract bij Standard, maar twee jaar geleden maakte hij zeer weinig indruk bij Royal Antwerp FC. Mede daardoor waren er wellicht de nodige twijfels. Na een degelijke passage in Turkije was hij maandenlang een vrije speler.

"Ik kreeg aanbiedingen vanuit Maleisië en Iran, maar daar had ik geen trek in. Ik wilde in een goede competitie blijven spelen. Als het mijn laatste jaar uit mijn carrière was, had ik zoiets overwogen, maar dat is nu nog niet het geval. Ik heb nog steeds honger naar voetbal en ik wil zo lang mogelijk spelen. Toen coach Ricardo Sa Pinto me belde om mee te gaan naar Moreirense, vond ik het meteen leuk. Het vinkte alle vakjes aan”, zei hij aan La Dernière Heure.

MOOIE LOOPBAAN

Mirallas is ondertussen 34 jaar en kende al een zeer mooie carrière. De aanvaller brak door in Frankrijk, waar hij voor Lille OSC en Saint-Etienne uitkwam. Daarnaast kende hij geweldige seizoenen bij Olympiacos en Everton. De afgelopen jaren verliep het een stuk minder vlot bij Fiorentina, terug Olympiacos, Antwerp en kende hij nog een degelijke periode bij Gaziantep. Sedert de zomer van 2018 wisselde de voormalige Rode Duivel, hij was 60 keer international waarin hij 10 keer scoorde, vier keer van club. Afgelopen zomer werd hij ook even gelinkt aan Anderlecht, maar dat bleek fake news te zijn.

Maakte hij de goede keuze?

Meest recent

Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

19
19
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

30
30
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

40
40
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

26
26
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

322
322
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

230
230
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

136
136
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

202
202
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

72
72
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

27
27
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

65
65
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

121
121
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

374
374
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

144
144
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

358
358
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

492
492
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

39
39
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1206
1206
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

129
129
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

468
468
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

168
168
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

191
191

Meer sportnieuws