'Depay staat voor onverwachte schoktransfer'

1806 stemmen
'Depay staat voor onverwachte schoktransfer'

De hand van Xavi Hernandez begint duidelijk zichtbaar te worden bij FC Barcelona. De Catalanen laten bij momenten uitstekend voetbal zien en in die richting wil men uiteraard verder. Al zal dat volgend seizoen wellicht zonder Memphis Depay zijn.


FC Barcelona pakte in januari uit met de komst van Ferran Torres, Adama Traoré en Pierre-Emerick Aubameyang, waardoor de plaatsjes in het aanvallende compartiment heel duur geworden zijn. Volgens SPORT wil de club haar selectie in de zomer dan ook opnieuw opkuisen. En drie spelers zouden inmiddels te horen hebben gekregen dat ze dan mogen beschikken. Luuk de Jong keert terug naar FC Sevilla, maar daarnaast mogen ook Martin Braithwaite en Memphis Depay beschikken.

LYON?

Vooral die laatste is opvallend want de Nederlandse international maakte een behoorlijk start van het seizoen. Maar de laatste maanden blijft hij onder niveau en Xavi geeft steeds vaker de voorkeur aan andere spelers. Memphis Depay zou momenteel zijn toekomst overwegen en volgens de Franse krant Le Quoditien zou zijn entourage al contacten hebben gelegd met het bestuur van Olympique Lyon, zijn ex-club.

De aanvaller genoot bij FC Barcelona veel invloed en krediet onder het bewind van Ronald Koeman, maar sinds Xavi de scepter zwaait, zit Depay steeds vaker op de bank. Dat komt door de immense concurrentie in het aanvallende compartiment maar ook door een blessure van Depay. Desondanks blijft hij wel de clubtopschutter met acht doelpunten. Een terugkeer naar Olympique Lyon zou enkel mogelijk zijn indien de Fransen Lucas Paquetá kunnen verkopen.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Speelt Depay volgend seizoen nog bij Barça?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

38
38
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

206
206
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

133
133
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

71
71
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

108
108
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

71
71
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

109
109
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

100
100
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

44
44
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

301
301
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

189
189
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

208
208
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

327
327
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

480
480
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

93
93
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

273
273
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

167
167
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

282
282
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

165
165
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

473
473
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

216
216
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

160
160
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

320
320
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

144
144
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

271
271

Meer sportnieuws