Bornauw komt met boodschap voor Martinez

door
Bornauw komt met boodschap voor Martinez

In maart staan de volgende wedstrijden van de Rode Duivels op het programma. Die houden dan een oefenstage met vriendschappelijke wedstrijden tegen Ierland en Burkina Faso. Roberto Martinez maakte al bekend dat hij geen spelers met meer dan 50 interlands zal oproepen, wat ervoor zorgt dat heel wat jonge spelers van een kans mogen dromen.


Aan de verdediging zal er bijvoorbeeld gesleuteld worden. Toby Alderweireld en Jan Vertonghen zullen er niet bij zijn, terwijl Thomas Vermaelen afscheid nam als international. Daardoor komen er kansen voor jongens als Arthur Theate, Zinho Vanheusden en Wout Faes, die zich al bij de vorige selecties mochten melden. Maar ook Sebastiaan Bornauw hoopt op een nieuwe kans.

"Het is een doel om erbij te zijn", maakt de verdediger van Wolfsburg duidelijk aan Eleven Sports. "Om mij nog eens te tonen. Ik ben er mij van bewust dat mijn vorige wedstrijd niet goed was. Dat is het jammere. Ik wacht dus wel op een soort van revanche. Uiteindelijk wil op termijn er gewoon altijd bij zijn. Ik denk dat dat de droom is van iedere Belgische profvoetballer."

HAAT-LIEFDE
De 22-jarige Bornauw heeft tot dusver twee caps achter zijn naam staan, maar een succes werden die niet. Bij zijn debuut in oktober 2020 als invaller tegen Ivoorkust veroorzaakte hij meteen een strafschop. Een maand later kreeg hij opnieuw zijn kans als titularis in een oefenmatch tegen Zwitserland, maar Bornauw ging opnieuw in de fout. Hij lag al vroeg in de wedstrijd aan de basis van een tegendoelpunt door een hoge bal verkeerd in te schatten. Sindsdien werd hij niet meer geselecteerd.


LEES OOK: Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Verdient Bornauw in maart een nieuwe kans?

Meest recent

Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

1
1
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

134
134
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

55
55
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

147
147
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

97
97
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

313
313
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

179
179
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

114
114
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

149
149
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

229
229
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

180
180
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

328
328
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

245
245
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

447
447
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

150
150
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

934
934
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

189
189
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

763
763
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

79
79
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

223
223
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

246
246
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

96
96
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

629
629
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72

Meer sportnieuws