Bornauw komt met boodschap voor Martinez

door
Bornauw komt met boodschap voor Martinez

In maart staan de volgende wedstrijden van de Rode Duivels op het programma. Die houden dan een oefenstage met vriendschappelijke wedstrijden tegen Ierland en Burkina Faso. Roberto Martinez maakte al bekend dat hij geen spelers met meer dan 50 interlands zal oproepen, wat ervoor zorgt dat heel wat jonge spelers van een kans mogen dromen.


Aan de verdediging zal er bijvoorbeeld gesleuteld worden. Toby Alderweireld en Jan Vertonghen zullen er niet bij zijn, terwijl Thomas Vermaelen afscheid nam als international. Daardoor komen er kansen voor jongens als Arthur Theate, Zinho Vanheusden en Wout Faes, die zich al bij de vorige selecties mochten melden. Maar ook Sebastiaan Bornauw hoopt op een nieuwe kans.

"Het is een doel om erbij te zijn", maakt de verdediger van Wolfsburg duidelijk aan Eleven Sports. "Om mij nog eens te tonen. Ik ben er mij van bewust dat mijn vorige wedstrijd niet goed was. Dat is het jammere. Ik wacht dus wel op een soort van revanche. Uiteindelijk wil op termijn er gewoon altijd bij zijn. Ik denk dat dat de droom is van iedere Belgische profvoetballer."

HAAT-LIEFDE
De 22-jarige Bornauw heeft tot dusver twee caps achter zijn naam staan, maar een succes werden die niet. Bij zijn debuut in oktober 2020 als invaller tegen Ivoorkust veroorzaakte hij meteen een strafschop. Een maand later kreeg hij opnieuw zijn kans als titularis in een oefenmatch tegen Zwitserland, maar Bornauw ging opnieuw in de fout. Hij lag al vroeg in de wedstrijd aan de basis van een tegendoelpunt door een hoge bal verkeerd in te schatten. Sindsdien werd hij niet meer geselecteerd.


LEES OOK: Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

Verdient Bornauw in maart een nieuwe kans?

Meest recent

'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

15
15
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

20
20
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

100
100
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

91
91
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

79
79
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

221
221
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

89
89
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

62
62
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

138
138
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

117
117
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

405
405
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

537
537
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

278
278
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

303
303
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

312
312
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1257
1257
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

355
355
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

192
192
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

181
181
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

186
186
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

157
157
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

301
301
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

169
169
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

126
126

Meer sportnieuws