Hommeles na pandoering Dortmund: "Ons voetbal is nonsens"

door
Hommeles na pandoering Dortmund:

Donderdagavond werden de heenwedstrijden in de play-offs van de Europa League afgewerkt en die hebben toch enkele verrassingen opgeleverd. Het meest opmerkelijke resultaat viel wellicht te noteren in Dortmund. Dat hypothekeerde zijn kansen op de achtste finales helemaal door in eigen huis tegen een pandoering van Rangers aan te lopen.


De Schotten kwamen met 2-4 winnen in het Signal-Iduna-Park. Ze waren vroeg in de tweede helft uitgelopen tot 0-3, waarna Bellingham de eer kon redden. Een knullige own-goal van Zagadou dreef het mes daarna echter nog wat dieper in de wonde, alvorens Guerreiro in het slot toch weer kon milderen. De pijnlijke nederlaag lijkt echter diepe wonden geslagen te hebben bij de club van Thomas Meunier, Axel Witsel en Thorgan Hazard.

Verdediger Mats Hummels was na de match bijzonder scherp. "Tegen Leverkusen slikten we ook al vier doelpunten na onnodig balverlies. Dat gebeurt hier nu weer met het eerste, tweede en vierde doelpunt. Ik denk dat we wel weten wat ons probleem is, de trainer vermeldt het alvast genoeg", sneerde hij bij RTL. "Ons voetbal is vaak nonsens. Soms kan je op die manier winnen, maar soms verlies je ook. Op deze manier zullen we nooit succesvol zijn."

NIEUWE COACH?
De kritiek in de Duitse pers is ook snoeihard en de positie van trainer Marco Rose wordt stilaan in vraag gesteld. Die is pas sinds dit seizoen aan de slag in Dortmund, maar slaagt er maar niet in om regelmaat en defensieve stabiliteit in het elftal te krijgen. Zo werd Dortmund enkele weken geleden ook al pijnlijk gewipt in de Duitse beker na een nederlaag tegen tweedeklasser St. Pauli.

LEES OOK: ‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Moet Dortmund zijn trainer ontslaan?

Meest recent

'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

1
1
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

7
7
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

18
18
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

177
177
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

87
87
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

58
58
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

334
334
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

140
140
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

26
26
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

289
289
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

337
337
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

98
98
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

274
274
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

351
351
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

446
446
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

346
346
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

120
120
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

654
654
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

772
772
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

249
249
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

336
336
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74

Meer sportnieuws