Hommeles na pandoering Dortmund: "Ons voetbal is nonsens"

door
Hommeles na pandoering Dortmund:

Donderdagavond werden de heenwedstrijden in de play-offs van de Europa League afgewerkt en die hebben toch enkele verrassingen opgeleverd. Het meest opmerkelijke resultaat viel wellicht te noteren in Dortmund. Dat hypothekeerde zijn kansen op de achtste finales helemaal door in eigen huis tegen een pandoering van Rangers aan te lopen.


De Schotten kwamen met 2-4 winnen in het Signal-Iduna-Park. Ze waren vroeg in de tweede helft uitgelopen tot 0-3, waarna Bellingham de eer kon redden. Een knullige own-goal van Zagadou dreef het mes daarna echter nog wat dieper in de wonde, alvorens Guerreiro in het slot toch weer kon milderen. De pijnlijke nederlaag lijkt echter diepe wonden geslagen te hebben bij de club van Thomas Meunier, Axel Witsel en Thorgan Hazard.

Verdediger Mats Hummels was na de match bijzonder scherp. "Tegen Leverkusen slikten we ook al vier doelpunten na onnodig balverlies. Dat gebeurt hier nu weer met het eerste, tweede en vierde doelpunt. Ik denk dat we wel weten wat ons probleem is, de trainer vermeldt het alvast genoeg", sneerde hij bij RTL. "Ons voetbal is vaak nonsens. Soms kan je op die manier winnen, maar soms verlies je ook. Op deze manier zullen we nooit succesvol zijn."

NIEUWE COACH?
De kritiek in de Duitse pers is ook snoeihard en de positie van trainer Marco Rose wordt stilaan in vraag gesteld. Die is pas sinds dit seizoen aan de slag in Dortmund, maar slaagt er maar niet in om regelmaat en defensieve stabiliteit in het elftal te krijgen. Zo werd Dortmund enkele weken geleden ook al pijnlijk gewipt in de Duitse beker na een nederlaag tegen tweedeklasser St. Pauli.

LEES OOK: Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Moet Dortmund zijn trainer ontslaan?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

169
169
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

120
120
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

69
69
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

85
85
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

90
90
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

191
191
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

673
673
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

440
440
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

172
172
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

248
248
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

905
905
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

142
142
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

563
563
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws