'Seraing pikt nog een extra verdediger op'

door
'Seraing pikt nog een extra verdediger op'

Seraing wacht de komende maanden nog een bittere strijd om in zijn eerste seizoen niet meteen weer te degraderen uit de Jupiler Pro League. Na een degelijke start zijn Les Métallos immers weer weggezakt naar de voorlaatste plaats, wat betekent dat ze bij de huidige stand van zaken barrages zouden moeten spelen. De kloof met Zulte Waregem op plaats zestien bedraagt slechts drie punten, maar om die te dichten zal Seraing wel moeten beginnen winnen.


Trainer Jean-Louis Garcia beschikt echter slechts over beperkte opties, vooral in de defensie. Daar moest Seraing in januari ook nog eens afscheid nemen van Dario Del Fabro, die naar Italië terugkeerde, en Molla Wagué, die al na enkele weken zijn contract liet ontbinden. Daardoor werd de spoeling wel zeer dun en moest Garcia in de laatste matchen zelfs teruggrijpen naar jeugdspeler Elias Spago.

Maar Garcia lijkt nog een extra optie te gaan krijgen, want Sudpresse weet dat er met Mikael Dyrestam een verdediger op proef is. "We willen hem aan het werk zien", bevestigt voorzitter Mario Franchi. "Hij is een speler die hard op de man speelt. We zullen de komende dagen met hem rond de tafel zitten om tot een akkoord te komen."

AFRICA CUP
De 30-jarige Dyrestam heeft één cap voor Zweden achter zijn naam staan, maar komt tegenwoordig uit voor de nationale ploeg van Guinee. Hij maakte ook deel uit van hun selectie op de Africa Cup. Momenteel zit Dyrestam zonder club nadat hij begin januari geen nieuw contract kreeg bij het Noorse Sarpsborg. Eerder kwam hij ook al uit voor IFK Göteborg, Aalesund, NEC Nijmegen, Kalmar FF en Xanthi.

LEES OOK: Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

Heeft Seraing nog versterking nodig?

Meest recent

Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

0
0
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

315
315
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

22
22
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

107
107
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

394
394
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

241
241
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

528
528
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

222
222
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

519
519
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

93
93
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

544
544
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

367
367
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

707
707
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

592
592
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

187
187
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

114
114
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

488
488
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

427
427
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

257
257
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

225
225
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

360
360
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

271
271
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

456
456
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

252
252

Meer sportnieuws