'Barça komt zeer dicht bij enorme opluchting'

door
'Barça komt zeer dicht bij enorme opluchting'

Het zijn bijzondere tijden voor FC Barcelona. De Catalanen moesten donderdagavond zowaar aan de slag in de Europa League, waarin ze in eigen stadion vrede moesten nemen met een gelijkspel tegen Napoli. Het is duidelijk een periode van wederopbouw voor de club na enkele rampzalige jaren. Dat ging vorige maand gepaard met de nodige transferactiviteit.


Maar anderzijds maakt Barça ook werk van de toekomst door zijn jonge goudhaantjes langer vast te leggen. De voorbije maanden tekenden al spelers als Ansu Fati en Pedri een nieuwe langdurige overeenkomst bij Barça en de volgende in het rijtje moet Gavi worden. De 17-jarige middenvelder brak dit seizoen helemaal door in de hoofdmacht en debuteerde zelfs al voor de Spaanse nationale ploeg.

Dat zorgde er echter voor dat een aantal buitenlandse grootmachten hun kans geroken hadden. De huidige overeenkomst van Gavi loopt immers slechts tot 2023 en bevat een afkoopsom van 'slechts' 50 miljoen euro. Er werd de voorbije maanden dan ook al gewag gemaakt van interesse van Liverpool en vooral Chelsea. Maar de Engelsen vissen achter het net.

AKKOORD
Transferspecialist Fabrizio Romano stelt immers dat Gavi absoluut in Camp Nou wil blijven en dat de onderhandelingen over een nieuw contract in de laatste fase zitten. Een akkoord is dus nabij. Bij het nieuwe contract zal de afkoopsom van 50 miljoen uiteraard gevoelig opgetrokken worden, waardoor Gavi dus nog lang in Barcelona lijkt te zullen blijven.


LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

🚀

Zal hij een sleutelfiguur worden in het Barça van de toekomst?

Meest recent

'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

9
9
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

94
94
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

11
11
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

25
25
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

187
187
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

37
37
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

197
197
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

210
210
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

88
88
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

443
443
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

270
270
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

355
355
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

270
270
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

295
295
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

237
237
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1169
1169
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

265
265
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

191
191
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1219
1219
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

473
473
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

191
191
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

293
293
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1143
1143

Meer sportnieuws