Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

door
Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

KV Oostende nam zijn tijd om een nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek van Alexander Blessin naar Genoa. De verwachting was dat de kustploeg opnieuw zijn toevlucht zou nemen tot een buitenlander uit de Red Bull-filosofie en dus was de verbazing groot toen vorige week plots Yves Vanderhaeghe weer opdook in Oostende. Nog geen drie maanden na zijn ontslag bij Cercle Brugge is de 52-jarige zo weer aan de slag.


De aanstelling zorgde wel voor de nodige scepsis, aangezien Vanderhaeghe nog ontslagen werd bij de Vereniging omdat ze daar een trainer wilden die beter aansloot bij hun filosofie - die vrij gelijkaardig is als die van KVO. Bovendien staat Vanderhaeghe ook niet gekend als een echte adept van data, dat voor het Oostendse bestuur van groot belang is.

Vrij snel werd dan ook geopperd dat Vanderhaeghe slechts een soort tussenpaus zou zijn. Hij tekende immers slechts een contract tot het einde van het seizoen en velen vermoeden dan ook dat Oostende op die manier extra tijd wil kopen om voor volgend seizoen wel een nieuwe trainer te vinden die helemaal aan hun profiel voldoet.

DRIVE
Vanderhaeghe lijkt zich van die mogelijkheid alvast weinig aan te trekken. "Dat maakt mij niet zoveel uit - je hebt er toch geen vat op", stelt hij nuchter in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik hier opnieuw vier maanden werk heb. Mijn drive is enorm en de batterijen zijn opgeladen. Of dat goed genoeg zal zijn voor de directie, is dan uiteindelijk hun beslissing. Ik kan maar tonen dat ik geëngageerd ben en Oostende beter wil maken. In het contract staat dat ik twintig dagen na de laatste match moet weten waar ik aan toe ben. Verder ben ik daar niet mee bezig."

Moet Vanderhaeghe ook volgend seizoen nog KVO coachen?

Meest recent

Club-Gent onder hoogspanning: Louwagie geeft schuldige Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

0
0
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

28
28
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

110
110
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

35
35
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

232
232
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

216
216
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

126
126
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

314
314
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

212
212
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

144
144
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

144
144
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

273
273
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

285
285
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

529
529
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

258
258
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

447
447
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

268
268
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

406
406

Meer sportnieuws