Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

168
Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

KV Oostende nam zijn tijd om een nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek van Alexander Blessin naar Genoa. De verwachting was dat de kustploeg opnieuw zijn toevlucht zou nemen tot een buitenlander uit de Red Bull-filosofie en dus was de verbazing groot toen vorige week plots Yves Vanderhaeghe weer opdook in Oostende. Nog geen drie maanden na zijn ontslag bij Cercle Brugge is de 52-jarige zo weer aan de slag.


De aanstelling zorgde wel voor de nodige scepsis, aangezien Vanderhaeghe nog ontslagen werd bij de Vereniging omdat ze daar een trainer wilden die beter aansloot bij hun filosofie - die vrij gelijkaardig is als die van KVO. Bovendien staat Vanderhaeghe ook niet gekend als een echte adept van data, dat voor het Oostendse bestuur van groot belang is.

Vrij snel werd dan ook geopperd dat Vanderhaeghe slechts een soort tussenpaus zou zijn. Hij tekende immers slechts een contract tot het einde van het seizoen en velen vermoeden dan ook dat Oostende op die manier extra tijd wil kopen om voor volgend seizoen wel een nieuwe trainer te vinden die helemaal aan hun profiel voldoet.

DRIVE
Vanderhaeghe lijkt zich van die mogelijkheid alvast weinig aan te trekken. "Dat maakt mij niet zoveel uit - je hebt er toch geen vat op", stelt hij nuchter in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik hier opnieuw vier maanden werk heb. Mijn drive is enorm en de batterijen zijn opgeladen. Of dat goed genoeg zal zijn voor de directie, is dan uiteindelijk hun beslissing. Ik kan maar tonen dat ik geëngageerd ben en Oostende beter wil maken. In het contract staat dat ik twintig dagen na de laatste match moet weten waar ik aan toe ben. Verder ben ik daar niet mee bezig."

LEES OOK: Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

Moet Vanderhaeghe ook volgend seizoen nog KVO coachen?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

4
4
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

25
25
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

84
84
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

81
81
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

80
80
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

538
538
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

280
280
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

181
181
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

472
472
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

747
747
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

152
152
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

102
102
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

96
96
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

510
510
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

429
429
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

72
72
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

111
111
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

133
133
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

243
243
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

535
535
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

519
519
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

482
482
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

169
169
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

416
416

Meer sportnieuws