Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

168 stemmen
Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

KV Oostende nam zijn tijd om een nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek van Alexander Blessin naar Genoa. De verwachting was dat de kustploeg opnieuw zijn toevlucht zou nemen tot een buitenlander uit de Red Bull-filosofie en dus was de verbazing groot toen vorige week plots Yves Vanderhaeghe weer opdook in Oostende. Nog geen drie maanden na zijn ontslag bij Cercle Brugge is de 52-jarige zo weer aan de slag.


De aanstelling zorgde wel voor de nodige scepsis, aangezien Vanderhaeghe nog ontslagen werd bij de Vereniging omdat ze daar een trainer wilden die beter aansloot bij hun filosofie - die vrij gelijkaardig is als die van KVO. Bovendien staat Vanderhaeghe ook niet gekend als een echte adept van data, dat voor het Oostendse bestuur van groot belang is.

Vrij snel werd dan ook geopperd dat Vanderhaeghe slechts een soort tussenpaus zou zijn. Hij tekende immers slechts een contract tot het einde van het seizoen en velen vermoeden dan ook dat Oostende op die manier extra tijd wil kopen om voor volgend seizoen wel een nieuwe trainer te vinden die helemaal aan hun profiel voldoet.

DRIVE
Vanderhaeghe lijkt zich van die mogelijkheid alvast weinig aan te trekken. "Dat maakt mij niet zoveel uit - je hebt er toch geen vat op", stelt hij nuchter in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik hier opnieuw vier maanden werk heb. Mijn drive is enorm en de batterijen zijn opgeladen. Of dat goed genoeg zal zijn voor de directie, is dan uiteindelijk hun beslissing. Ik kan maar tonen dat ik geëngageerd ben en Oostende beter wil maken. In het contract staat dat ik twintig dagen na de laatste match moet weten waar ik aan toe ben. Verder ben ik daar niet mee bezig."

Moet Vanderhaeghe ook volgend seizoen nog KVO coachen?

Meest recent

Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

2
2
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

31
31
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

26
26
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

119
119
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

169
169
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

84
84
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

90
90
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

243
243
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

29
29
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

142
142
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

85
85
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

352
352
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

317
317
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

537
537
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

567
567
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

259
259
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

377
377
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

234
234
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

288
288
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

169
169
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

588
588
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

226
226
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

367
367
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

416
416
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

304
304

Meer sportnieuws