Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

168 stemmen
Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

KV Oostende nam zijn tijd om een nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek van Alexander Blessin naar Genoa. De verwachting was dat de kustploeg opnieuw zijn toevlucht zou nemen tot een buitenlander uit de Red Bull-filosofie en dus was de verbazing groot toen vorige week plots Yves Vanderhaeghe weer opdook in Oostende. Nog geen drie maanden na zijn ontslag bij Cercle Brugge is de 52-jarige zo weer aan de slag.


De aanstelling zorgde wel voor de nodige scepsis, aangezien Vanderhaeghe nog ontslagen werd bij de Vereniging omdat ze daar een trainer wilden die beter aansloot bij hun filosofie - die vrij gelijkaardig is als die van KVO. Bovendien staat Vanderhaeghe ook niet gekend als een echte adept van data, dat voor het Oostendse bestuur van groot belang is.

Vrij snel werd dan ook geopperd dat Vanderhaeghe slechts een soort tussenpaus zou zijn. Hij tekende immers slechts een contract tot het einde van het seizoen en velen vermoeden dan ook dat Oostende op die manier extra tijd wil kopen om voor volgend seizoen wel een nieuwe trainer te vinden die helemaal aan hun profiel voldoet.

DRIVE
Vanderhaeghe lijkt zich van die mogelijkheid alvast weinig aan te trekken. "Dat maakt mij niet zoveel uit - je hebt er toch geen vat op", stelt hij nuchter in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik hier opnieuw vier maanden werk heb. Mijn drive is enorm en de batterijen zijn opgeladen. Of dat goed genoeg zal zijn voor de directie, is dan uiteindelijk hun beslissing. Ik kan maar tonen dat ik geëngageerd ben en Oostende beter wil maken. In het contract staat dat ik twintig dagen na de laatste match moet weten waar ik aan toe ben. Verder ben ik daar niet mee bezig."

Moet Vanderhaeghe ook volgend seizoen nog KVO coachen?

Meest recent

Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

21
21
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

18
18
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

193
193
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

96
96
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

46
46
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

293
293
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

131
131
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

130
130
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

51
51
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

580
580
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

395
395
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

201
201
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

252
252
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

51
51
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

82
82
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

31
31
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

83
83
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

437
437
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

153
153
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

387
387
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

522
522
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

45
45
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1285
1285
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

47
47

Meer sportnieuws