Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

door
Vanderhaeghe lost hint over verleng verblijf bij KVO

KV Oostende nam zijn tijd om een nieuwe trainer te vinden na het plotse vertrek van Alexander Blessin naar Genoa. De verwachting was dat de kustploeg opnieuw zijn toevlucht zou nemen tot een buitenlander uit de Red Bull-filosofie en dus was de verbazing groot toen vorige week plots Yves Vanderhaeghe weer opdook in Oostende. Nog geen drie maanden na zijn ontslag bij Cercle Brugge is de 52-jarige zo weer aan de slag.


De aanstelling zorgde wel voor de nodige scepsis, aangezien Vanderhaeghe nog ontslagen werd bij de Vereniging omdat ze daar een trainer wilden die beter aansloot bij hun filosofie - die vrij gelijkaardig is als die van KVO. Bovendien staat Vanderhaeghe ook niet gekend als een echte adept van data, dat voor het Oostendse bestuur van groot belang is.

Vrij snel werd dan ook geopperd dat Vanderhaeghe slechts een soort tussenpaus zou zijn. Hij tekende immers slechts een contract tot het einde van het seizoen en velen vermoeden dan ook dat Oostende op die manier extra tijd wil kopen om voor volgend seizoen wel een nieuwe trainer te vinden die helemaal aan hun profiel voldoet.

DRIVE
Vanderhaeghe lijkt zich van die mogelijkheid alvast weinig aan te trekken. "Dat maakt mij niet zoveel uit - je hebt er toch geen vat op", stelt hij nuchter in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik hier opnieuw vier maanden werk heb. Mijn drive is enorm en de batterijen zijn opgeladen. Of dat goed genoeg zal zijn voor de directie, is dan uiteindelijk hun beslissing. Ik kan maar tonen dat ik geëngageerd ben en Oostende beter wil maken. In het contract staat dat ik twintig dagen na de laatste match moet weten waar ik aan toe ben. Verder ben ik daar niet mee bezig."

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Moet Vanderhaeghe ook volgend seizoen nog KVO coachen?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

182
182
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

29
29
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

24
24
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

60
60
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

75
75
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

14
14
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

31
31
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

68
68
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

152
152
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

77
77
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

100
100
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

24
24
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

214
214
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

101
101
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

38
38
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

142
142
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

81
81
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

97
97
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

37
37

Meer sportnieuws