Witsel spreekt zich uit over zijn toekomst

door
Witsel spreekt zich uit over zijn toekomst

Het lijkt straks een bewogen transferzomer te gaan worden, waarin ook een aantal Rode Duivels wellicht van club zullen gaan wisselen. Een aantal van hen zijn immers einde contract en kunnen daardoor transfervrij verkassen. Dat lijkt al zeker het geval te gaan zijn voor Axel Witsel, want Borussia Dortmund lijkt niet van plan te zijn om zijn aflopende overeenkomst nog te verlengen.


De 33-jarige middenvelder ziet zo na vier jaar een einde komen aan zijn avontuur bij de Duitse topclub en het is nog niet duidelijk waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije maanden werd hij al aan een aantal clubs gelinkt, zoals Juventus, Newcastle United, Benfica en zelfs een terugkeer naar Standard, maar meer dan geruchten bleken dat tot dusver niet te zijn.

Op een persconferentie kwam de situatie van Witsel donderdag ook ter sprake. "Het is waar dat ik in een speciale situatie zit", beseft hij. "Maar daar ben ik nu niet mee bezig. Ik focus me op de trainingen en de wedstrijden die nog in het verschiet liggen. Het is voor mij belangrijk om het seizoen goed af te sluiten en daarna zien we wel."

PRIJZEN
Het lijkt er dus op dat Witsel nog niet meteen een beslissing over zijn toekomst zal nemen. De middenvelder wil zijn passage in Dortmund eerst nog in schoonheid afsluiten, liefst met een prijs. Donderdagavond speelt Dortmund in de play-offs van de Europa League tegen Rangers, terwijl ze in de Bundesliga tweede staan, op zes punten van Bayern. In de Duitse beker zijn ze al uitgeschakeld, na een verrassende nederlaag tegen St. Pauli in januari.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Moet Witsel snel beslissen over zijn toekomst?

Meest recent

Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

24
24
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

46
46
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

65
65
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

34
34
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

29
29
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

75
75
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

63
63
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

28
28
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

26
26
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

69
69
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

81
81
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

169
169
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

51
51
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

142
142
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

443
443
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

220
220
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

44
44
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

178
178
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

214
214
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

85
85
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

166
166
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

252
252
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

237
237
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

159
159
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

342
342

Meer sportnieuws