Witsel spreekt zich uit over zijn toekomst

door
Witsel spreekt zich uit over zijn toekomst

Het lijkt straks een bewogen transferzomer te gaan worden, waarin ook een aantal Rode Duivels wellicht van club zullen gaan wisselen. Een aantal van hen zijn immers einde contract en kunnen daardoor transfervrij verkassen. Dat lijkt al zeker het geval te gaan zijn voor Axel Witsel, want Borussia Dortmund lijkt niet van plan te zijn om zijn aflopende overeenkomst nog te verlengen.


De 33-jarige middenvelder ziet zo na vier jaar een einde komen aan zijn avontuur bij de Duitse topclub en het is nog niet duidelijk waar zijn toekomst zal liggen. De voorbije maanden werd hij al aan een aantal clubs gelinkt, zoals Juventus, Newcastle United, Benfica en zelfs een terugkeer naar Standard, maar meer dan geruchten bleken dat tot dusver niet te zijn.

Op een persconferentie kwam de situatie van Witsel donderdag ook ter sprake. "Het is waar dat ik in een speciale situatie zit", beseft hij. "Maar daar ben ik nu niet mee bezig. Ik focus me op de trainingen en de wedstrijden die nog in het verschiet liggen. Het is voor mij belangrijk om het seizoen goed af te sluiten en daarna zien we wel."

PRIJZEN
Het lijkt er dus op dat Witsel nog niet meteen een beslissing over zijn toekomst zal nemen. De middenvelder wil zijn passage in Dortmund eerst nog in schoonheid afsluiten, liefst met een prijs. Donderdagavond speelt Dortmund in de play-offs van de Europa League tegen Rangers, terwijl ze in de Bundesliga tweede staan, op zes punten van Bayern. In de Duitse beker zijn ze al uitgeschakeld, na een verrassende nederlaag tegen St. Pauli in januari.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Moet Witsel snel beslissen over zijn toekomst?

Meest recent

Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

4
4
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

17
17
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

13
13
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

29
29
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

80
80
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

244
244
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

172
172
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

81
81
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

219
219
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

72
72
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

78
78
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

278
278
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

142
142
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

244
244
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

602
602
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

106
106
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

492
492
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

147
147
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

206
206
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

154
154
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

21
21
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

148
148
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

409
409
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

150
150

Meer sportnieuws