Mboyo na beschuldigingen partnergeweld: "Realiteit is anders"

360 stemmen
Mboyo na beschuldigingen partnergeweld:

Ilombe Mboyo is de laatste weken niet meteen positief in het nieuws gekomen en dat is nog zacht uitgedrukt. De 34-jarige spits van AA Gent bracht onlangs een nacht in de cel door, nadat hij tijdens een ruzie met zijn partner geweld gebruikt zou hebben. Daar kwam deze week nog eens een klacht van Roland Duchâtelet bij, want de oud-voorzitter van Standard beschuldigt Mboyo ervan in 2014 meegewerkt te hebben aan het beïnvloeden van enkele matchen van zijn toenmalige club Genk.


De beschuldigingen van partnergeweld zorgden er al voor dat Mboyo voorlopig niet meer in actie komt voor AA Gent, want hoofdsponsor VDK Bank zou druk gezet hebben op de club om de tweevoudige Rode Duivel niet langer op te stellen. Nu daar ook nog eens beschuldigingen van matchfixing bijkomen, breekt het kamp van Mboyo eindelijk de stilte.

In een communiqué reageert zijn advocate duidelijk op de insinuaties van Duchâtelet. "Meneer Mboyo betwist categoriek de bashingcampagne die aan de gang is tegen hem, duidelijk met het oogmerk zijn carrière te schaden", klinkt het volgens La Dernière Heure. "Die beschuldiging is vals, zonder enige kern van waarheid en lasterlijk. Mijn cliënt heeft me dan ook de opdracht gegeven klacht neer te leggen voor laster en eerroof na deze nieuwe klacht tegen hem."

PARTNERGEWELD
Ook de beschuldigingen van partnergeweld kwamen ter sprake. "De realiteit is volledig anders", wordt ook die klacht weerlegd. "Een gerechtelijk onderzoek is lopende en zal dat ook bewijzen. Mijn cliënt heeft ook tegen deze persoon klacht ingediend wegens laster." Mboyo lijkt het tegenoffensief dus ingezet te hebben.

LEES OOK: Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Geloof je in zijn onschuld?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

22
22
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

48
48
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

12
12
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

67
67
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

106
106
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

79
79
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

221
221
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

57
57
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

399
399
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

353
353
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

289
289
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

144
144
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

639
639
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

75
75
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

29
29
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

99
99
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

199
199
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

95
95
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

712
712
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

210
210

Meer sportnieuws