Mboyo na beschuldigingen partnergeweld: "Realiteit is anders"

door
Mboyo na beschuldigingen partnergeweld:

Ilombe Mboyo is de laatste weken niet meteen positief in het nieuws gekomen en dat is nog zacht uitgedrukt. De 34-jarige spits van AA Gent bracht onlangs een nacht in de cel door, nadat hij tijdens een ruzie met zijn partner geweld gebruikt zou hebben. Daar kwam deze week nog eens een klacht van Roland Duchâtelet bij, want de oud-voorzitter van Standard beschuldigt Mboyo ervan in 2014 meegewerkt te hebben aan het beïnvloeden van enkele matchen van zijn toenmalige club Genk.


De beschuldigingen van partnergeweld zorgden er al voor dat Mboyo voorlopig niet meer in actie komt voor AA Gent, want hoofdsponsor VDK Bank zou druk gezet hebben op de club om de tweevoudige Rode Duivel niet langer op te stellen. Nu daar ook nog eens beschuldigingen van matchfixing bijkomen, breekt het kamp van Mboyo eindelijk de stilte.

In een communiqué reageert zijn advocate duidelijk op de insinuaties van Duchâtelet. "Meneer Mboyo betwist categoriek de bashingcampagne die aan de gang is tegen hem, duidelijk met het oogmerk zijn carrière te schaden", klinkt het volgens La Dernière Heure. "Die beschuldiging is vals, zonder enige kern van waarheid en lasterlijk. Mijn cliënt heeft me dan ook de opdracht gegeven klacht neer te leggen voor laster en eerroof na deze nieuwe klacht tegen hem."

PARTNERGEWELD
Ook de beschuldigingen van partnergeweld kwamen ter sprake. "De realiteit is volledig anders", wordt ook die klacht weerlegd. "Een gerechtelijk onderzoek is lopende en zal dat ook bewijzen. Mijn cliënt heeft ook tegen deze persoon klacht ingediend wegens laster." Mboyo lijkt het tegenoffensief dus ingezet te hebben.

LEES OOK: Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

Geloof je in zijn onschuld?

Meest recent

Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

23
23
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

42
42
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

147
147
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

168
168
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

40
40
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

251
251
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

99
99
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

230
230
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

330
330
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

256
256
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

459
459
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

208
208
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

161
161
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

114
114
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

163
163
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

86
86
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

266
266
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

631
631
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

73
73
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

133
133
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

198
198
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

360
360
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

112
112

Meer sportnieuws