Mboyo na beschuldigingen partnergeweld: "Realiteit is anders"

door
Mboyo na beschuldigingen partnergeweld:

Ilombe Mboyo is de laatste weken niet meteen positief in het nieuws gekomen en dat is nog zacht uitgedrukt. De 34-jarige spits van AA Gent bracht onlangs een nacht in de cel door, nadat hij tijdens een ruzie met zijn partner geweld gebruikt zou hebben. Daar kwam deze week nog eens een klacht van Roland Duchâtelet bij, want de oud-voorzitter van Standard beschuldigt Mboyo ervan in 2014 meegewerkt te hebben aan het beïnvloeden van enkele matchen van zijn toenmalige club Genk.


De beschuldigingen van partnergeweld zorgden er al voor dat Mboyo voorlopig niet meer in actie komt voor AA Gent, want hoofdsponsor VDK Bank zou druk gezet hebben op de club om de tweevoudige Rode Duivel niet langer op te stellen. Nu daar ook nog eens beschuldigingen van matchfixing bijkomen, breekt het kamp van Mboyo eindelijk de stilte.

In een communiqué reageert zijn advocate duidelijk op de insinuaties van Duchâtelet. "Meneer Mboyo betwist categoriek de bashingcampagne die aan de gang is tegen hem, duidelijk met het oogmerk zijn carrière te schaden", klinkt het volgens La Dernière Heure. "Die beschuldiging is vals, zonder enige kern van waarheid en lasterlijk. Mijn cliënt heeft me dan ook de opdracht gegeven klacht neer te leggen voor laster en eerroof na deze nieuwe klacht tegen hem."

PARTNERGEWELD
Ook de beschuldigingen van partnergeweld kwamen ter sprake. "De realiteit is volledig anders", wordt ook die klacht weerlegd. "Een gerechtelijk onderzoek is lopende en zal dat ook bewijzen. Mijn cliënt heeft ook tegen deze persoon klacht ingediend wegens laster." Mboyo lijkt het tegenoffensief dus ingezet te hebben.

LEES OOK: AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

🚀

Geloof je in zijn onschuld?

Meest recent

Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

1
1
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

30
30
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

119
119
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

22
22
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

144
144
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

253
253
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

90
90
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

166
166
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

172
172
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

183
183
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

453
453
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

419
419
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

26
26
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

63
63
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

939
939
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

282
282
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

160
160
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

142
142
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

202
202
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

61
61
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

734
734
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

372
372
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

237
237
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

174
174
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

50
50

Meer sportnieuws