Mboyo na beschuldigingen partnergeweld: "Realiteit is anders"

door
Mboyo na beschuldigingen partnergeweld:

Ilombe Mboyo is de laatste weken niet meteen positief in het nieuws gekomen en dat is nog zacht uitgedrukt. De 34-jarige spits van AA Gent bracht onlangs een nacht in de cel door, nadat hij tijdens een ruzie met zijn partner geweld gebruikt zou hebben. Daar kwam deze week nog eens een klacht van Roland Duchâtelet bij, want de oud-voorzitter van Standard beschuldigt Mboyo ervan in 2014 meegewerkt te hebben aan het beïnvloeden van enkele matchen van zijn toenmalige club Genk.


De beschuldigingen van partnergeweld zorgden er al voor dat Mboyo voorlopig niet meer in actie komt voor AA Gent, want hoofdsponsor VDK Bank zou druk gezet hebben op de club om de tweevoudige Rode Duivel niet langer op te stellen. Nu daar ook nog eens beschuldigingen van matchfixing bijkomen, breekt het kamp van Mboyo eindelijk de stilte.

In een communiqué reageert zijn advocate duidelijk op de insinuaties van Duchâtelet. "Meneer Mboyo betwist categoriek de bashingcampagne die aan de gang is tegen hem, duidelijk met het oogmerk zijn carrière te schaden", klinkt het volgens La Dernière Heure. "Die beschuldiging is vals, zonder enige kern van waarheid en lasterlijk. Mijn cliënt heeft me dan ook de opdracht gegeven klacht neer te leggen voor laster en eerroof na deze nieuwe klacht tegen hem."

PARTNERGEWELD
Ook de beschuldigingen van partnergeweld kwamen ter sprake. "De realiteit is volledig anders", wordt ook die klacht weerlegd. "Een gerechtelijk onderzoek is lopende en zal dat ook bewijzen. Mijn cliënt heeft ook tegen deze persoon klacht ingediend wegens laster." Mboyo lijkt het tegenoffensief dus ingezet te hebben.

LEES OOK: AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

Geloof je in zijn onschuld?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

44
44
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

46
46
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

236
236
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

250
250
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

221
221
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

50
50
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

82
82
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

661
661
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

494
494
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

238
238
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

314
314
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

807
807
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

331
331
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

321
321
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

410
410
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

178
178
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

161
161
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

93
93
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

301
301
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

306
306
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

71
71
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

471
471
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

405
405
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

577
577
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

97
97

Meer sportnieuws