Mboyo na beschuldigingen partnergeweld: "Realiteit is anders"

360 stemmen
Mboyo na beschuldigingen partnergeweld:

Ilombe Mboyo is de laatste weken niet meteen positief in het nieuws gekomen en dat is nog zacht uitgedrukt. De 34-jarige spits van AA Gent bracht onlangs een nacht in de cel door, nadat hij tijdens een ruzie met zijn partner geweld gebruikt zou hebben. Daar kwam deze week nog eens een klacht van Roland Duchâtelet bij, want de oud-voorzitter van Standard beschuldigt Mboyo ervan in 2014 meegewerkt te hebben aan het beïnvloeden van enkele matchen van zijn toenmalige club Genk.


De beschuldigingen van partnergeweld zorgden er al voor dat Mboyo voorlopig niet meer in actie komt voor AA Gent, want hoofdsponsor VDK Bank zou druk gezet hebben op de club om de tweevoudige Rode Duivel niet langer op te stellen. Nu daar ook nog eens beschuldigingen van matchfixing bijkomen, breekt het kamp van Mboyo eindelijk de stilte.

In een communiqué reageert zijn advocate duidelijk op de insinuaties van Duchâtelet. "Meneer Mboyo betwist categoriek de bashingcampagne die aan de gang is tegen hem, duidelijk met het oogmerk zijn carrière te schaden", klinkt het volgens La Dernière Heure. "Die beschuldiging is vals, zonder enige kern van waarheid en lasterlijk. Mijn cliënt heeft me dan ook de opdracht gegeven klacht neer te leggen voor laster en eerroof na deze nieuwe klacht tegen hem."

PARTNERGEWELD
Ook de beschuldigingen van partnergeweld kwamen ter sprake. "De realiteit is volledig anders", wordt ook die klacht weerlegd. "Een gerechtelijk onderzoek is lopende en zal dat ook bewijzen. Mijn cliënt heeft ook tegen deze persoon klacht ingediend wegens laster." Mboyo lijkt het tegenoffensief dus ingezet te hebben.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Geloof je in zijn onschuld?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

36
36
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

25
25
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

29
29
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

80
80
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

77
77
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

82
82
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

69
69
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

97
97
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

87
87
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

159
159
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

515
515
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

177
177
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

475
475
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

866
866
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

124
124
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

375
375
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

710
710
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

606
606
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

185
185
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

379
379

Meer sportnieuws