'Real Madrid wil Spaanse sensatie koppelen aan Mbappé'

148 stemmen
'Real Madrid wil Spaanse sensatie koppelen aan Mbappé'

De interesse van Real Madrid in Kylian Mbappé is allesbehalve een publiek geheim. De Koninklijke vist al enige tijd achter de handtekening van het Franse toptalent, en zal volgens diverse bronnen een ultieme poging wagen tijdens de volgende transfermercato. Dan is Mbappé immers transfervrij.


Kylian Mbappé is echter niet de enige aanvaller die op de radar staat van Real Madrid. De Spaanse topclub wil werk maken van een stevige verjongingskuur, en speurt om die reden naar jonge talenten. Volgens Fichajes zou Real Madrid interesse vertonen in de 23-jarige Javi Puado. De Spanjaard – die overigens zijn jeugdopleiding voldeed bij FC Barcelona – ontplofte dit seizoen bij Espanyol, en zou een relatief goedkope oplossing zijn voor de Koninklijke.

Puado heeft immers een transferwaarde van zes miljoen euro, en zou dus niet het ‘grote geld’ moeten opbrengen voor Espanyol. Een andere reden is dat Puado enkel dit seizoen al indruk wist te maken op het hoogste niveau. Om die reden zouden er nog enigszins twijfels bestaan over het feit of Puado al klaar zou zijn voor de stap richting een echte topclub.

Concurrentie voor Hazard

Onrechtstreeks zou de komst van Puado slecht nieuws kunnen betekenen voor Eden Hazard. Puado speelt immers op dezelfde positie als de Rode Duivel, en Hazard wist op zijn beurt nog maar amper indruk te maken bij de Koninklijke. Daarnaast lijkt er een grote kans te bestaan dat de Madrilenen tijdens de aankomende zomermercato afscheid zullen nemen van Hazard. Het gigantische loon van de Rode Duivel zou ruimte moeten creëren voor de komst van een wereldster als Kylian Mbappé.  

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Heeft Real Madrid nood aan een verjongingskuur?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

6
6
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

60
60
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

15
15
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

9
9
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

32
32
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

65
65
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

163
163
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

588
588
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

98
98
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

189
189
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

151
151
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

253
253
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

495
495
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

240
240
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

219
219
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

89
89
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

461
461
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

141
141

Meer sportnieuws