PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

135 stemmen
PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

Deze week wordt de Champions League na een pauze van twee maanden weer op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een absolute klepper, want in de eerste heenwedstrijden van de achtste finales nemen Paris Saint-Germain en Real Madrid het tegen elkaar op. De twee grootmachten azen beiden op de eindzege, maar één van hen zal de kwartfinale niet eens halen.


PSG en Real bieden elkaar dinsdagavond om 21u een eerste keer het hoofd in het Parc des Princes in Parijs, maar voor de thuisploeg zal dat toch een beetje met een gehavend elftal gebeuren. Zo maakten ze maandag bekend dat Sergio Ramos de clash met zijn vorige club zal moeten missen. De Spanjaard traint nog steeds individueel na een blessure en pas later deze week zal er een nieuwe evaluatie van zijn situatie gemaakt worden.

Beter nieuws viel er dan weer te rapen rond Neymar, al zal de Braziliaanse steraanvaller in principe dinsdag nog niet aan de aftrap staan. Hij lijkt wel op de bank te gaan zitten na maar liefst drie maanden blessureleed. Zijn laatste partij speelde hij op 28 november tegen Saint-Etienne, waarin hij uitviel met een enkelblessure. Enkele weken geleden hervatte hij al de looptrainingen.

COMEBACK
Nu lijkt Neymar weer helemaal klaar voor de dienst. Nadat trainer Mauricio Pochettino zich afgelopen weekend al optimistisch getoond had over een terugkeer, kon de Braziliaan maandag ook met de groep trainen, of toch op zijn minst voor het kwartier dat de pers welkom was. Het is een opsteker voor PSG, dat door Real uit te schakelen ook het laatste sprankeltje hoop op een verlengd verblijf van Kylian Mbappé hoopt te behouden.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Wie is dinsdag favoriet?

Meest recent

Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

25
25
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

44
44
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

255
255
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

97
97
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

145
145
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

308
308
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1210
1210
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

122
122
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

160
160
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

92
92
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

76
76
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

46
46
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

177
177
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

227
227
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

168
168
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

306
306
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

395
395
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

215
215
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

125
125
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

161
161
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

897
897
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

538
538

Meer sportnieuws