PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

door
PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

Deze week wordt de Champions League na een pauze van twee maanden weer op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een absolute klepper, want in de eerste heenwedstrijden van de achtste finales nemen Paris Saint-Germain en Real Madrid het tegen elkaar op. De twee grootmachten azen beiden op de eindzege, maar één van hen zal de kwartfinale niet eens halen.


PSG en Real bieden elkaar dinsdagavond om 21u een eerste keer het hoofd in het Parc des Princes in Parijs, maar voor de thuisploeg zal dat toch een beetje met een gehavend elftal gebeuren. Zo maakten ze maandag bekend dat Sergio Ramos de clash met zijn vorige club zal moeten missen. De Spanjaard traint nog steeds individueel na een blessure en pas later deze week zal er een nieuwe evaluatie van zijn situatie gemaakt worden.

Beter nieuws viel er dan weer te rapen rond Neymar, al zal de Braziliaanse steraanvaller in principe dinsdag nog niet aan de aftrap staan. Hij lijkt wel op de bank te gaan zitten na maar liefst drie maanden blessureleed. Zijn laatste partij speelde hij op 28 november tegen Saint-Etienne, waarin hij uitviel met een enkelblessure. Enkele weken geleden hervatte hij al de looptrainingen.

COMEBACK
Nu lijkt Neymar weer helemaal klaar voor de dienst. Nadat trainer Mauricio Pochettino zich afgelopen weekend al optimistisch getoond had over een terugkeer, kon de Braziliaan maandag ook met de groep trainen, of toch op zijn minst voor het kwartier dat de pers welkom was. Het is een opsteker voor PSG, dat door Real uit te schakelen ook het laatste sprankeltje hoop op een verlengd verblijf van Kylian Mbappé hoopt te behouden.

LEES OOK: Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Wie is dinsdag favoriet?

Meest recent

'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

8
8
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

53
53
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

80
80
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

109
109
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

113
113
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

109
109
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

331
331
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

80
80
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

182
182
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

154
154
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

132
132
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

89
89
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

523
523
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

348
348
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

951
951
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

186
186
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

347
347
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

886
886

Meer sportnieuws