PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

door
PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

Deze week wordt de Champions League na een pauze van twee maanden weer op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een absolute klepper, want in de eerste heenwedstrijden van de achtste finales nemen Paris Saint-Germain en Real Madrid het tegen elkaar op. De twee grootmachten azen beiden op de eindzege, maar één van hen zal de kwartfinale niet eens halen.


PSG en Real bieden elkaar dinsdagavond om 21u een eerste keer het hoofd in het Parc des Princes in Parijs, maar voor de thuisploeg zal dat toch een beetje met een gehavend elftal gebeuren. Zo maakten ze maandag bekend dat Sergio Ramos de clash met zijn vorige club zal moeten missen. De Spanjaard traint nog steeds individueel na een blessure en pas later deze week zal er een nieuwe evaluatie van zijn situatie gemaakt worden.

Beter nieuws viel er dan weer te rapen rond Neymar, al zal de Braziliaanse steraanvaller in principe dinsdag nog niet aan de aftrap staan. Hij lijkt wel op de bank te gaan zitten na maar liefst drie maanden blessureleed. Zijn laatste partij speelde hij op 28 november tegen Saint-Etienne, waarin hij uitviel met een enkelblessure. Enkele weken geleden hervatte hij al de looptrainingen.

COMEBACK
Nu lijkt Neymar weer helemaal klaar voor de dienst. Nadat trainer Mauricio Pochettino zich afgelopen weekend al optimistisch getoond had over een terugkeer, kon de Braziliaan maandag ook met de groep trainen, of toch op zijn minst voor het kwartier dat de pers welkom was. Het is een opsteker voor PSG, dat door Real uit te schakelen ook het laatste sprankeltje hoop op een verlengd verblijf van Kylian Mbappé hoopt te behouden.

LEES OOK: 'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

🚀

Wie is dinsdag favoriet?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

86
86
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

41
41
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

235
235
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

152
152
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

351
351
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

235
235
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

337
337
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws