PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

135 stemmen
PSG moet ster missen voor kraker tegen Real Madrid

Deze week wordt de Champions League na een pauze van twee maanden weer op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een absolute klepper, want in de eerste heenwedstrijden van de achtste finales nemen Paris Saint-Germain en Real Madrid het tegen elkaar op. De twee grootmachten azen beiden op de eindzege, maar één van hen zal de kwartfinale niet eens halen.


PSG en Real bieden elkaar dinsdagavond om 21u een eerste keer het hoofd in het Parc des Princes in Parijs, maar voor de thuisploeg zal dat toch een beetje met een gehavend elftal gebeuren. Zo maakten ze maandag bekend dat Sergio Ramos de clash met zijn vorige club zal moeten missen. De Spanjaard traint nog steeds individueel na een blessure en pas later deze week zal er een nieuwe evaluatie van zijn situatie gemaakt worden.

Beter nieuws viel er dan weer te rapen rond Neymar, al zal de Braziliaanse steraanvaller in principe dinsdag nog niet aan de aftrap staan. Hij lijkt wel op de bank te gaan zitten na maar liefst drie maanden blessureleed. Zijn laatste partij speelde hij op 28 november tegen Saint-Etienne, waarin hij uitviel met een enkelblessure. Enkele weken geleden hervatte hij al de looptrainingen.

COMEBACK
Nu lijkt Neymar weer helemaal klaar voor de dienst. Nadat trainer Mauricio Pochettino zich afgelopen weekend al optimistisch getoond had over een terugkeer, kon de Braziliaan maandag ook met de groep trainen, of toch op zijn minst voor het kwartier dat de pers welkom was. Het is een opsteker voor PSG, dat door Real uit te schakelen ook het laatste sprankeltje hoop op een verlengd verblijf van Kylian Mbappé hoopt te behouden.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Wie is dinsdag favoriet?

Meest recent

Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

16
16
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

21
21
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

181
181
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

28
28
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

26
26
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

204
204
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

32
32
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

87
87
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

28
28
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

60
60
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

112
112
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

142
142
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

158
158
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

492
492
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

237
237
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

924
924
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

105
105
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

214
214
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

398
398
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

100
100
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

70
70
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

950
950
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

329
329

Meer sportnieuws