Matchwinnaar Rits ziet nog groot werkpunt voor Club Brugge

248 stemmen
Matchwinnaar Rits ziet nog groot werkpunt voor Club Brugge

Club Brugge is er zondag in geslaagd om de kloof met Union weer terug te brengen tot negen punten, want na de verrassende nederlaag van de leider eerder op de dag lieten ze zelf geen steek vallen tegen Charleroi. De Carolo's gingen in het Jan Breydelstadion met 2-0 voor de bijl. Mats Rits kroonde zich tot matchwinnaar door beide doelpunten te scoren.


De middenvelder kreeg het vertrouwen van Alfred Schreuder als infiltrerende middenvelder en beschaamde dat niet. "Mats levert heel veel strijd en hij heeft een bepaald gevoel om voor het doel te komen. Hij kwam al veel in de juiste positie en vandaag werkt hij die prima af", krijgt Rits ook veel lof van zijn trainer op de website van Club.

Zelf zag de middenvelder vooral nog een groot werkpunt voor Club. "Na die 2-0 moeten we een derde en een vierde maken. De laatste tien minuten kregen we nog enkele kansen tegen, gelukkig kwam daar geen doelpunt uit. Simon redde ons daar goed, maar we moeten de wedstrijd vroeger dood maken", stelde hij immers vast. "Mijn eerste doelpunt was de mooiste, de bal botste en ik pakte die met mijn linker. Het zijn twee vergelijkbare doelpunten omdat ik van ver infiltreer."

SLEUTEL GEVONDEN?
Schreuder lijkt stilaan wel dichter te komen bij de formule die Club naar successen moet loodsen, nadat hij de voorbije weken telkens moest puzzelen omdat de nodige spelers afwezig waren. Ook nu was het weer prijs, want Balanta was geschorst, Buchanan ziek en Dost geblesseerd. Het geraamte van zijn tactiek lijkt er stilaan wel te staan met een 3-5-2.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Had Club de match sneller dood moeten maken?

Meest recent

Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

7
7
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

93
93
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

28
28
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

70
70
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

287
287
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

49
49
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

197
197
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

311
311
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1078
1078
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

475
475
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

153
153
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

189
189
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

728
728
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

512
512
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

261
261
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

114
114
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

189
189
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

53
53
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

60
60
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

84
84
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

138
138
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

473
473

Meer sportnieuws