Matchwinnaar Rits ziet nog groot werkpunt voor Club Brugge

248 stemmen
Matchwinnaar Rits ziet nog groot werkpunt voor Club Brugge

Club Brugge is er zondag in geslaagd om de kloof met Union weer terug te brengen tot negen punten, want na de verrassende nederlaag van de leider eerder op de dag lieten ze zelf geen steek vallen tegen Charleroi. De Carolo's gingen in het Jan Breydelstadion met 2-0 voor de bijl. Mats Rits kroonde zich tot matchwinnaar door beide doelpunten te scoren.


De middenvelder kreeg het vertrouwen van Alfred Schreuder als infiltrerende middenvelder en beschaamde dat niet. "Mats levert heel veel strijd en hij heeft een bepaald gevoel om voor het doel te komen. Hij kwam al veel in de juiste positie en vandaag werkt hij die prima af", krijgt Rits ook veel lof van zijn trainer op de website van Club.

Zelf zag de middenvelder vooral nog een groot werkpunt voor Club. "Na die 2-0 moeten we een derde en een vierde maken. De laatste tien minuten kregen we nog enkele kansen tegen, gelukkig kwam daar geen doelpunt uit. Simon redde ons daar goed, maar we moeten de wedstrijd vroeger dood maken", stelde hij immers vast. "Mijn eerste doelpunt was de mooiste, de bal botste en ik pakte die met mijn linker. Het zijn twee vergelijkbare doelpunten omdat ik van ver infiltreer."

SLEUTEL GEVONDEN?
Schreuder lijkt stilaan wel dichter te komen bij de formule die Club naar successen moet loodsen, nadat hij de voorbije weken telkens moest puzzelen omdat de nodige spelers afwezig waren. Ook nu was het weer prijs, want Balanta was geschorst, Buchanan ziek en Dost geblesseerd. Het geraamte van zijn tactiek lijkt er stilaan wel te staan met een 3-5-2.

LEES OOK: Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Had Club de match sneller dood moeten maken?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

24
24
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

385
385
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

486
486
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

99
99
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

215
215
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

389
389
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

199
199
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

370
370
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

144
144
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

78
78
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

486
486
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

277
277
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1470
1470
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

81
81
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

58
58
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

490
490
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

432
432
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

332
332
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

372
372
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

67
67
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

255
255
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

532
532
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

178
178

Meer sportnieuws