Matchwinnaar Rits ziet nog groot werkpunt voor Club Brugge

248 stemmen
Matchwinnaar Rits ziet nog groot werkpunt voor Club Brugge

Club Brugge is er zondag in geslaagd om de kloof met Union weer terug te brengen tot negen punten, want na de verrassende nederlaag van de leider eerder op de dag lieten ze zelf geen steek vallen tegen Charleroi. De Carolo's gingen in het Jan Breydelstadion met 2-0 voor de bijl. Mats Rits kroonde zich tot matchwinnaar door beide doelpunten te scoren.


De middenvelder kreeg het vertrouwen van Alfred Schreuder als infiltrerende middenvelder en beschaamde dat niet. "Mats levert heel veel strijd en hij heeft een bepaald gevoel om voor het doel te komen. Hij kwam al veel in de juiste positie en vandaag werkt hij die prima af", krijgt Rits ook veel lof van zijn trainer op de website van Club.

Zelf zag de middenvelder vooral nog een groot werkpunt voor Club. "Na die 2-0 moeten we een derde en een vierde maken. De laatste tien minuten kregen we nog enkele kansen tegen, gelukkig kwam daar geen doelpunt uit. Simon redde ons daar goed, maar we moeten de wedstrijd vroeger dood maken", stelde hij immers vast. "Mijn eerste doelpunt was de mooiste, de bal botste en ik pakte die met mijn linker. Het zijn twee vergelijkbare doelpunten omdat ik van ver infiltreer."

SLEUTEL GEVONDEN?
Schreuder lijkt stilaan wel dichter te komen bij de formule die Club naar successen moet loodsen, nadat hij de voorbije weken telkens moest puzzelen omdat de nodige spelers afwezig waren. Ook nu was het weer prijs, want Balanta was geschorst, Buchanan ziek en Dost geblesseerd. Het geraamte van zijn tactiek lijkt er stilaan wel te staan met een 3-5-2.

LEES OOK: Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Had Club de match sneller dood moeten maken?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

22
22
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

20
20
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

56
56
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

120
120
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

54
54
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

225
225
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

562
562
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

372
372
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

263
263
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

430
430
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

128
128
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

152
152
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

190
190
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

426
426
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

540
540
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

204
204
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

378
378
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

77
77
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

314
314
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

136
136
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

158
158
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

627
627
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

218
218

Meer sportnieuws