Spelers zetten Vanderhaeghe uit de wind na rampzalig debuut

door
Spelers zetten Vanderhaeghe uit de wind na rampzalig debuut

KV Oostende verraste iedereen door vrijdag Yves Vanderhaeghe voor te stellen als nieuwe trainer. Na een lange zoektocht in het buitenland naar een geschikte opvolger voor Alexander Blessin kwam de kustploeg toch uit bij zijn ex-coach, die eerder dit seizoen nog ontslagen werd bij Cercle Brugge. Zijn rentree werd er echter één in mineur.


Vanderhaeghe zat zaterdag meteen op de bank op het veld van KV Mechelen, maar kon niet voorkomen dat zijn elftal een stevige nederlaag leed. Het werd 3-0, waardoor KVO in de onderste regionen van het klassement blijft hangen. De trainer heeft dus nog heel wat werk, maar de spelers lijken hem alvast tijd te gunnen.

"Yves is er nog maar één dag en in die korte tijdspanne kan je niet zoveel doen", beseft verdediger Anton Tanghe bijvoorbeeld bij Het Laatste Nieuws. "e komende week zal hij absoluut zijn eigen accenten leggen. Ik kijk er wel naar uit, eerlijk. Yves Vanderhaeghe is iemand die goed kan motiveren, een ploeg veel kan bijbrengen. Dat heeft hij vorig seizoen zeker en vast bewezen, toe hij Cercle Brugge vrijwel moeiteloos in eerste klasse hield. Hij is de juiste man op de juiste plaats, daar zijn we van overtuigd."

PITTIG PROGRAMMA
Het zal nodig zijn voor Vanderhaeghe om zijn troepen op scherp te krijgen, want er wacht KVO de komende weken nog een lastig programma. Na twee thuismatchen tegen Standard en STVV krijgen ze immers een drieluik tegen Anderlecht, Club Brugge en Union voor de kiezen. Op de voorlaatste speeldag is er dan ook nog een mogelijk cruciale wedstrijd tegen Seraing.

Zal Vanderhaeghe KVO kunnen redden?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

26
26
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

45
45
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

26
26
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

207
207
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

54
54
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

285
285
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

40
40
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

144
144
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

334
334
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

384
384
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

191
191
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

637
637
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

425
425
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

95
95
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

203
203
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

134
134
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

121
121
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

448
448
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

685
685
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

334
334
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

192
192
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

158
158
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

562
562
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

554
554

Meer sportnieuws