Spelers zetten Vanderhaeghe uit de wind na rampzalig debuut

door
Spelers zetten Vanderhaeghe uit de wind na rampzalig debuut

KV Oostende verraste iedereen door vrijdag Yves Vanderhaeghe voor te stellen als nieuwe trainer. Na een lange zoektocht in het buitenland naar een geschikte opvolger voor Alexander Blessin kwam de kustploeg toch uit bij zijn ex-coach, die eerder dit seizoen nog ontslagen werd bij Cercle Brugge. Zijn rentree werd er echter één in mineur.


Vanderhaeghe zat zaterdag meteen op de bank op het veld van KV Mechelen, maar kon niet voorkomen dat zijn elftal een stevige nederlaag leed. Het werd 3-0, waardoor KVO in de onderste regionen van het klassement blijft hangen. De trainer heeft dus nog heel wat werk, maar de spelers lijken hem alvast tijd te gunnen.

"Yves is er nog maar één dag en in die korte tijdspanne kan je niet zoveel doen", beseft verdediger Anton Tanghe bijvoorbeeld bij Het Laatste Nieuws. "e komende week zal hij absoluut zijn eigen accenten leggen. Ik kijk er wel naar uit, eerlijk. Yves Vanderhaeghe is iemand die goed kan motiveren, een ploeg veel kan bijbrengen. Dat heeft hij vorig seizoen zeker en vast bewezen, toe hij Cercle Brugge vrijwel moeiteloos in eerste klasse hield. Hij is de juiste man op de juiste plaats, daar zijn we van overtuigd."

PITTIG PROGRAMMA
Het zal nodig zijn voor Vanderhaeghe om zijn troepen op scherp te krijgen, want er wacht KVO de komende weken nog een lastig programma. Na twee thuismatchen tegen Standard en STVV krijgen ze immers een drieluik tegen Anderlecht, Club Brugge en Union voor de kiezen. Op de voorlaatste speeldag is er dan ook nog een mogelijk cruciale wedstrijd tegen Seraing.

Zal Vanderhaeghe KVO kunnen redden?

Meest recent

'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

8
8
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

33
33
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

54
54
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

120
120
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

56
56
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

196
196
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

211
211
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

220
220
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

46
46
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

115
115
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

69
69
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

346
346
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

315
315
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

163
163
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

71
71
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

246
246
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

181
181
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

485
485
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

90
90
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

68
68
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

76
76
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

327
327
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

312
312
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

49
49

Meer sportnieuws