Spelers zetten Vanderhaeghe uit de wind na rampzalig debuut

239 stemmen
Spelers zetten Vanderhaeghe uit de wind na rampzalig debuut

KV Oostende verraste iedereen door vrijdag Yves Vanderhaeghe voor te stellen als nieuwe trainer. Na een lange zoektocht in het buitenland naar een geschikte opvolger voor Alexander Blessin kwam de kustploeg toch uit bij zijn ex-coach, die eerder dit seizoen nog ontslagen werd bij Cercle Brugge. Zijn rentree werd er echter één in mineur.


Vanderhaeghe zat zaterdag meteen op de bank op het veld van KV Mechelen, maar kon niet voorkomen dat zijn elftal een stevige nederlaag leed. Het werd 3-0, waardoor KVO in de onderste regionen van het klassement blijft hangen. De trainer heeft dus nog heel wat werk, maar de spelers lijken hem alvast tijd te gunnen.

"Yves is er nog maar één dag en in die korte tijdspanne kan je niet zoveel doen", beseft verdediger Anton Tanghe bijvoorbeeld bij Het Laatste Nieuws. "e komende week zal hij absoluut zijn eigen accenten leggen. Ik kijk er wel naar uit, eerlijk. Yves Vanderhaeghe is iemand die goed kan motiveren, een ploeg veel kan bijbrengen. Dat heeft hij vorig seizoen zeker en vast bewezen, toe hij Cercle Brugge vrijwel moeiteloos in eerste klasse hield. Hij is de juiste man op de juiste plaats, daar zijn we van overtuigd."

PITTIG PROGRAMMA
Het zal nodig zijn voor Vanderhaeghe om zijn troepen op scherp te krijgen, want er wacht KVO de komende weken nog een lastig programma. Na twee thuismatchen tegen Standard en STVV krijgen ze immers een drieluik tegen Anderlecht, Club Brugge en Union voor de kiezen. Op de voorlaatste speeldag is er dan ook nog een mogelijk cruciale wedstrijd tegen Seraing.

Zal Vanderhaeghe KVO kunnen redden?

Meest recent

AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

6
6
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

22
22
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

23
23
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

35
35
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

46
46
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

90
90
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

221
221
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

60
60
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

144
144
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

116
116
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

70
70
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

419
419
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

370
370
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

112
112
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

354
354
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

279
279
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

265
265
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

502
502
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

191
191
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

77
77
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

154
154
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72

Meer sportnieuws