Antwerp-flop geeft criticasters lik op stuk

door
Antwerp-flop geeft criticasters lik op stuk

Antwerp FC kende een goede start tegen RFC Seraing maar na de rode kaart van Ally Samatta was het pompen of verzuipen voor the Great Old. De ploeg van Brian Priske kon alsnog met 0-1 winnen en daarmee was alles gezegd. Jelle Bataille speelde een goede wedstrijd.


Ally Samatta was de antiheld van de avond door enkele grote kansen te missen en daarnaast een rode kaart te pakken. Op die manier was hij volgens Sporza de antiheld van de avond. "Voor Mbwana Samatta wordt het een wedstrijd om snel te vergeten. Hij begon nochtans goed met enkele uitstekende afleggers, maar verknoeide in het slotkwartier van de eerste helft twee grote kansen. Tot overmaat van ramp werd hij op het uur uitgesloten na een drieste tackle."

Ally Samatta kreeg deze grote kansen op aangeven van Jelle Bataille, die een goede wedstrijd speelde. De flankverdediger kreeg dit seizoen veel kritiek te incasseren maar daar kan hij ook niet zoveel aan doen. Hij moet zich nog aanpassen aan zijn nieuwe club en daarnaast wordt hij opvallend vaak aan de linkerkant uitgespeeld, terwijl hij van nature een pure rechter flankverdediger is. Vrijdag was Jelle Bataille dan weer één van de uitblinkers.

REVANCHE VAN BATAILLE

“Je zal maar Jelle Bataille heten. De afgelopen weken kreeg de West-Vlaamse rechtsachter van Antwerp geregeld kritiek omdat hij te slap voor de dag kwam. Tegen Seraing had Bataille bij de rust al twee assists achter zijn naam kunnen hebben. Helaas voor hem wilde Ally Samatta niet meewerken. Twee keer bood Bataille de Tanzaniaan met een goeie voorzet een loepzuivere kans aan. Even vaak besloot Samatta pal op Dietsch”, schreef Het Nieuwsblad in haar wedstrijdverslag van de match.

LEES OOK: Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Zal Bataille slagen bij Antwerp?

Meest recent

JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

7
7
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

41
41
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

103
103
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

101
101
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

248
248
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

126
126
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

264
264
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

140
140
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

72
72
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

135
135
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

137
137
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

134
134
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

26
26
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

165
165
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

145
145
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

258
258
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

298
298
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

203
203
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

218
218
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

302
302
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

46
46
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

203
203
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

110
110
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

179
179
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

654
654

Meer sportnieuws