Antwerp-flop geeft criticasters lik op stuk

499
Antwerp-flop geeft criticasters lik op stuk

Antwerp FC kende een goede start tegen RFC Seraing maar na de rode kaart van Ally Samatta was het pompen of verzuipen voor the Great Old. De ploeg van Brian Priske kon alsnog met 0-1 winnen en daarmee was alles gezegd. Jelle Bataille speelde een goede wedstrijd.


Ally Samatta was de antiheld van de avond door enkele grote kansen te missen en daarnaast een rode kaart te pakken. Op die manier was hij volgens Sporza de antiheld van de avond. "Voor Mbwana Samatta wordt het een wedstrijd om snel te vergeten. Hij begon nochtans goed met enkele uitstekende afleggers, maar verknoeide in het slotkwartier van de eerste helft twee grote kansen. Tot overmaat van ramp werd hij op het uur uitgesloten na een drieste tackle."

Ally Samatta kreeg deze grote kansen op aangeven van Jelle Bataille, die een goede wedstrijd speelde. De flankverdediger kreeg dit seizoen veel kritiek te incasseren maar daar kan hij ook niet zoveel aan doen. Hij moet zich nog aanpassen aan zijn nieuwe club en daarnaast wordt hij opvallend vaak aan de linkerkant uitgespeeld, terwijl hij van nature een pure rechter flankverdediger is. Vrijdag was Jelle Bataille dan weer één van de uitblinkers.

REVANCHE VAN BATAILLE

“Je zal maar Jelle Bataille heten. De afgelopen weken kreeg de West-Vlaamse rechtsachter van Antwerp geregeld kritiek omdat hij te slap voor de dag kwam. Tegen Seraing had Bataille bij de rust al twee assists achter zijn naam kunnen hebben. Helaas voor hem wilde Ally Samatta niet meewerken. Twee keer bood Bataille de Tanzaniaan met een goeie voorzet een loepzuivere kans aan. Even vaak besloot Samatta pal op Dietsch”, schreef Het Nieuwsblad in haar wedstrijdverslag van de match.

LEES OOK: Vraagteken Vanaken: grote verrassing in Brugse basiself?

Zal Bataille slagen bij Antwerp?

Meest recent

Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

5
5
Van Gucht krijgt Uytterhoeven weer op de barricades

Mark Uytterhoeven heeft in zijn lange carrière al heel wat levens gered. Als geroemd ...

0
0
'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

Terwijl het middenveld van Club Brugge nog zoekende is, gaat ook één van de vertrokken ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Lukaku-twist bij Anderlecht, jokertransfer Bodart'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

96
96
De Condé baalt enorm van Karetsas: “Lessen uit trekken”

KRC Genk verkocht afgelopen zomer ferm met monstertransfers Konstantinos Karetsas en Lucca ...

246
246
Union onthult groots plan na pijnlijke Europese spelerslijst

Union SG kon voor de Champions League-voorrondes maar 21 spelers op de A-lijst zetten. 8 plekken ...

61
61
KV Mechelen-spelers vellen oordeel over ontslag Vanderbiest

Het rommelt bij KV Mechelen. Malinwa was vorig seizoen nog de grote revelatie van de Jupiler Pro ...

296
296
'Ongeziene trainerswending bij Lukaku: gesprekken gelekt'

Na het 1-1 gelijkspel van Fenerbahçe tegen AS Roma in de Champions League nam hoofdtrainer ...

89
89
Van der Elst ziet groot probleem ontstaan bij Club Brugge

Club Brugge staat mee bovenin het klassement, maar overtuigend is het nog niet. In de Champions ...

201
201
De Condé over knaltransfer: “Zag ik totaal niet aankomen”

KRC Genk heeft er een drukke zomermercato opzitten. De club zag onder meer Konstantinos Karetsas ...

247
247
Cercle Brugge maakt nog een uitgaande transfer bekend

Cercle Brugge heeft alsnog een speler laten vertrekken. De Bruggelingen maakten bekend dat ze een ...

26
26
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"

De Rode Duivels spelen binnen enkele weken maar liefst vier matchen in de ronduit overbodige Nations ...

375
375
Anderlecht met grote domper: sterkhouder weken out?

RSC Anderlecht pakte de broodnodige drie punten bij KV Mechelen. Dat was het goede nieuws voor de ...

339
339
Adedeji-soap: De Condé zet Club Brugge fors op zijn plaats

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan nieuw spelersmateriaal, maar kon niet ...

608
608
'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

De Jupiler Pro League wist de voorbije seizoenen heel wat jongens te lanceren richting de Europese ...

263
263
Vraagteken Vanaken: grote verrassing in Brugse basiself?

Voorlopig staat nog een groot vraagteken achter zijn naam. Maar de kans is reëel dat Club ...

270
270
Anderlecht spartelt naar zege: kranten zien nieuwe steunpilaar

RSC Anderlecht heeft vrijdagavond zijn derde competitiezege geboekt. Op het veld van KV Mechelen ...

525
525
‘Van Bommel zwicht voor Doku: WK-uitblinker vliegt eruit’

Jérémy Doku is nog altijd niet wedstrijdfit. Toch wacht Mark van Bommel straks een nog ...

655
655
'Club houdt hart vast: laatste maanden voor publiekslieveling'

Club Brugge wist in de zomermercato opnieuw een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

510
510
Compper met opvallende reactie: "Dat lijkt misschien vreemd"

Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ...

111
111
Bruno velt oordeel over nipte zege van Anderlecht

RSC Anderlecht wist na het puntenverlies tegen KRC Genk weer aan te knopen met een zege tegen KV ...

503
503
Omobamidele: "Dit maakt op het einde het verschil"

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen. Het was voetbaltechnisch een bijzonder matige pot ...

209
209
Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

152
152
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

79
79
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

KV Kortrijk is het seizoen begonnen met een nul op vijftien. Het belooft een moeilijk seizoen te ...

158
158

Meer sportnieuws