Gent met zware verdedigende zorgen naar Oostkantons

290 stemmen
Gent met zware verdedigende zorgen naar Oostkantons

AA Gent pakte vorige week de volle buit op het veld van Club Brugge. Het werd 1-2 in Jan Breydel, in een duel waarin de Buffalo's gemakkelijk meer had kunnen scoren. Dit weekend wacht Eupen in de Oostkantons.


Dat zou in principe een haalbare kaart moeten zijn voor Hein Vanhaezebrouck en co. De Panda's kregen afgelopen week een bolwassing van RSC Anderlecht: 4-1. Gent wil de drie punten. Zo zou het de hoop op de top vier en de bijhorende deelname aan PO I in leven houden. En als het geen Champions' Play-offs worden, dan is er nog altijd het vangnet van PO II. Al strookt dat niet met de vooropgestelde doelen in de Arteveldestad, kunnen we ons inbeelden.   

DEFENSIEVE ZORGEN

Hein Vanhaezebrouck schoof vandaag aan voor zijn persbabbel voor de wedstrijd tegen Eupen. De trainer van de Oost-Vlamingen had er duidelijk defensieve kopzorgen. Zo is Joseph Okumu al zeker out met een blessure aan de adductoren. Of Michael Ngadeu er bij zal zijn, valt af te wachten. Die is nog maar pas terug van de Africa Cup. "Mike is terug maar heeft nog niet getraind. Er staat vanmiddag wel nog een training op het programma natuurlijk", liet HVH optekenen.

Zorgen dus voor Vanhaezebrouck in de achterste linie. Okumu speelde vorige week een goede partij op het veld van Club brugge en zal zeker gemist worden. Het is uitkijken naar hoe de Gent-verdediging eruit zal zien Am Kehrweg. Mogelijk komt Jordan Torunarigha opnieuw aan de aftrap. Die wordt gehuurd van Hertha Berlijn en speelde goed op Club Brugge


LEES OOK: Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

Wat wordt het voor Gent?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

2
2
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

13
13
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

88
88
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

69
69
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

48
48
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

163
163
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

58
58
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

197
197
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

79
79
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

49
49
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

442
442
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

218
218
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

77
77
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

69
69
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

66
66
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

398
398
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws