'Real Madrid doet Haaland verbazend verzoek'

451
'Real Madrid doet Haaland verbazend verzoek'

De toekomst van Erling Haaland zal de komende maanden nog een vette kluif vormen voor de internationale voetbalpers. Het lijkt stilaan een zekerheid dat de nog altijd maar 21-jarige goalgetter na dit seizoen Borussia Dortmund zal verlaten, zeker omdat hij door een clausule in zijn contract voor een beperkte som zou kunnen vertrekken. Zowat elke Europese grootmacht aast op zijn diensten.


Het lijkt er echter op dat de strijd om Haaland toch vooral een duel zal worden tussen de twee Spaanse tenoren. FC Barcelona heeft van zijn komst de absolute prioriteit gemaakt voor de zomer en is bereid om zeer ver te gaan. Maar ook Real Madrid blijft de Noor het hof maken, al komen de Madrilenen nu toch met een opmerkelijk voorstel.

Volgens Ruhr Nachrichten wil de Koninklijke immers dat Haaland nog een seizoen in Dortmund blijft, om vervolgens in de zomer van 2023 de overstap naar het Bernabeu te maken. Op die manier hoeft Real deze zomer immers geen moeilijke beslissing nemen omtrent Karim Benzema, die nog altijd de ploeg op sleeptouw neemt maar in 2023 einde contract is. Bovendien kunnen ze zich dan dit jaar ook vol richten op het vastleggen van Kylian Mbappé.

RUITEN INGEGOOID
Met het voorstel lijkt Real zijn eigen kansen wel een flinke knauw gegeven te hebben. Haaland had immers een voorkeur voor een transfer naar Madrid, maar zou helemaal niet gediend zijn met het voorstel. Als Real deze zomer niet toeslaat, dreigt één van de concurrenten dus alsnog met zijn handtekening te gaan lopen. Naast Real en Barça worden ook PSG en Manchester City nog genoemd.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Haaland kan best kiezen voor...

Meest recent

Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

0
0
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

29
29
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

21
21
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

86
86
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

199
199
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

31
31
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

13
13
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

71
71
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

58
58
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

101
101
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

125
125
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

255
255
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

482
482
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

211
211
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

168
168
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

447
447
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

76
76
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

413
413
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

48
48
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

71
71
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

153
153

Meer sportnieuws