Verklaring voor plotse verdwijning smaakmaker KVO

door
Verklaring voor plotse verdwijning smaakmaker KVO

KV Oostende bleef woensdagavond steken op 0-0 in zijn inhaalwedstrijd op het veld van Zulte Waregem. De kustploeg lijkt met dat punt niet meteen veel op te schieten in de strijd om het behoud, want ze hebben op de veertiende plaats nog steeds slechts vijf punten meer dan voorlaatste Seraing. Voor interimcoach Markus Pflanz was het puzzelen aan zijn elftal, maar desondanks zat een smaakmaker weer op de bank.


Makhtar Gueye scoorde dit seizoen al elf keer in de Jupiler Pro League, waarmee de 24-jarige Senegalees nog net in de top tien van de topschutterslijst van de competitie staat. Maar sinds de winterstop komt hij amper nog aan de bak. Hij zat inmiddels al in vijf competitiewedstrijden op de bank en verzamelde amper 75 speelminuten. Ook aan de Gaverbeek kwam hij slechts een handvol minuten in actie.

"In ons systeem moeten we hard werken tégen de bal, in balverlies. En op dit moment doet Thierry Ambrose dat beter dan Gueye", luidt de verklaring van Planz in Het Laatste Nieuws. "Verder is er geen enkel probleem met hem, maar we hebben spelers nodig die 90 minuten lang noeste arbeid leveren."

WAARSCHUWING
Het is een duidelijke waarschuwing voor KVO, dat op die manier wel een beetje aan kapitaalsvernietiging lijkt te doen. Met een marktwaarde van 3,4 miljoen euro is Gueye immers de meest waardevolle speler in de selectie, maar die waarde zou de komende maanden weleens kunnen kelderen als hij op de bank blijft zitten.

Heb je begrip voor de keuze van KVO?

Meest recent

Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

20
20
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

36
36
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

14
14
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

53
53
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

184
184
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

83
83
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

170
170
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

47
47
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

174
174
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

81
81
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

128
128
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

80
80
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

331
331
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

224
224
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

312
312
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

297
297
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

429
429
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

207
207
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

358
358
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

264
264
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187

Meer sportnieuws