"Ik hoop dat Martinez in maart aan mij denkt"

142 stemmen

In maart komen de Rode Duivels na vier maanden nog eens bijeen. Er staat dan een stage gepland in Tubeke, waarbij ook vriendschappelijke wedstrijden afgewerkt zullen worden tegen Ierland en wellicht ook Armenië. Bondscoach Roberto Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers met minder dan 50 caps zal oproepen en dat zorgt dat er een aantal plaatsjes vrijkomen in de selectie.


Spelers als Thibaut Courtois, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Thomas Meunier, Axel Witsel, Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco, Eden Hazard, Dries Mertens en Romelu Lukaku zullen er dus niet bij zijn. Onder meer op het middenveld zal Martinez dus gaan experimenteren, waar het nog zoeken is naar een doublure voor Witsel. Eén van de spelers die solliciteert voor die vacature, is Aster Vranckx.

"Ik hoop dat Martinez aan mij denkt", geeft de middenvelder aan in Het Laatste Nieuws. "Al wil ik ook niets forceren, hé. Ik ga niet roepen dat hij een fout maakt als hij me niet selecteert. Ik zou wél teleurgesteld zijn. Het is een droom om ooit Rode Duivel te worden. Ik hoop me volgende maand te kunnen bewijzen."

CONCURRENTIE
Vranckx gooit de laatste maanden hoge ogen bij VfL Wolfsburg, waar de nog altijd maar 19-jarige middenvelder meteen een basisplaats afgedwongen heeft. Vorig weekend maakte hij tegen Greuther Fürth ook zijn eerste twee doelpunten in de Bundesliga. Een sterke kandidatuur dus, maar er is heel wat concurrentie. Met Albert Sambi Lokonga, Orel Mangala en Jean Onana zijn er immers nog een aantal talentvolle jonge middenvelders die in het buitenland goed presteren.

LEES OOK: Eén grote afwezige op training Rode Duivels

Verdient Vranckx in maart een selectie?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

93
93
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

30
30
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

325
325
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

53
53
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

194
194
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

226
226
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

160
160
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

668
668
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

168
168
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

166
166
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1048
1048
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

675
675
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

840
840
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

830
830
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

136
136
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

804
804
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws