"Ik hoop dat Martinez in maart aan mij denkt"

door

In maart komen de Rode Duivels na vier maanden nog eens bijeen. Er staat dan een stage gepland in Tubeke, waarbij ook vriendschappelijke wedstrijden afgewerkt zullen worden tegen Ierland en wellicht ook Armenië. Bondscoach Roberto Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers met minder dan 50 caps zal oproepen en dat zorgt dat er een aantal plaatsjes vrijkomen in de selectie.


Spelers als Thibaut Courtois, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Thomas Meunier, Axel Witsel, Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco, Eden Hazard, Dries Mertens en Romelu Lukaku zullen er dus niet bij zijn. Onder meer op het middenveld zal Martinez dus gaan experimenteren, waar het nog zoeken is naar een doublure voor Witsel. Eén van de spelers die solliciteert voor die vacature, is Aster Vranckx.

"Ik hoop dat Martinez aan mij denkt", geeft de middenvelder aan in Het Laatste Nieuws. "Al wil ik ook niets forceren, hé. Ik ga niet roepen dat hij een fout maakt als hij me niet selecteert. Ik zou wél teleurgesteld zijn. Het is een droom om ooit Rode Duivel te worden. Ik hoop me volgende maand te kunnen bewijzen."

CONCURRENTIE
Vranckx gooit de laatste maanden hoge ogen bij VfL Wolfsburg, waar de nog altijd maar 19-jarige middenvelder meteen een basisplaats afgedwongen heeft. Vorig weekend maakte hij tegen Greuther Fürth ook zijn eerste twee doelpunten in de Bundesliga. Een sterke kandidatuur dus, maar er is heel wat concurrentie. Met Albert Sambi Lokonga, Orel Mangala en Jean Onana zijn er immers nog een aantal talentvolle jonge middenvelders die in het buitenland goed presteren.

LEES OOK: Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Verdient Vranckx in maart een selectie?

Meest recent

Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

43
43
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

138
138
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

165
165
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

159
159
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

204
204
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

58
58
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

155
155
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

91
91
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

96
96
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

85
85
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

511
511
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

438
438
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

76
76
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

228
228
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

261
261
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

267
267
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

88
88
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

188
188
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

56
56
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

453
453
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

536
536
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

457
457

Meer sportnieuws