Disciplinair Comité bevestigt domper voor Storm

door
Disciplinair Comité bevestigt domper voor Storm

Nikola Storm beleefde afgelopen zondag een woelige avond. Hij zorgde er wel voor dat zijn KV Mechelen in de running voor de top vier blijft door twee keer te scoren tegen Beerschot, maar pakte daarna nog een onnodige rode kaart. Daardoor zorgde hij ervoor dat de wedstrijd nog spannend werd en dat Beerschot nog terugkwam tot 3-2. Ook de komende weken zal zijn uitsluiting nog gevolgen hebben.


Maandag was al duidelijk geworden dat het Bondsparket hem in tegenstelling tot Noa Lang wel wou straffen voor zijn rode kaart. Storm werd immers na een uur al uitgesloten omdat hij vol doorgegaan was op de enkel van Sanusi. Er werd een schorsing van twee effectieve speeldagen gevraagd, maar KV Mechelen ging niet akkoord met die sanctie.

Daardoor belandde het dossier bij het Disciplinair Comité, maar dat had dinsdag geen goed nieuws voor Storm en KVM. Het bevestigde immers de sanctie van drie speeldagen, waarvan twee effectief. KV Mechelen kan wel nog in beroep gaan tegen de beslissing.

TOPPER
Als KVM niet in beroep zou gaan - of als de sanctie ook dan behouden blijft - zal het Storm moeten missen voor de volgende wedstrijden tegen KV Oostende en KRC Genk. Vooral in die laatste match zal Malinwa zijn prijsschutter wel kunnen gebruiken, want de Limburgers zijn een stevige rechtstreekse concurrent in de strijd om de play-offs


LEES OOK: Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

Terechte straf?

Meest recent

Mannaert & Garcia spelen open kaart over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

0
0
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

21
21
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

137
137
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

123
123
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

126
126
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

159
159
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

305
305
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

103
103
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

280
280
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

64
64
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

184
184
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

420
420
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

153
153
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

263
263
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

135
135
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

192
192
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

104
104
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

1103
1103
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

104
104
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

363
363
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

351
351
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

263
263
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

260
260
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

287
287

Meer sportnieuws