'AA Gent negeerde straf rapport over Lemajic en Mboyo'

door
'AA Gent negeerde straf rapport over Lemajic en Mboyo'

AA Gent sloeg de bal afgelopen zomer grondig mis op de transfermarkt. Geen enkele aanvallende aanwinst kon zich tonen en dat kostte de club toch 5 miljoen euro. Sport/Voetbalmagazine komt met een straf verhaal over Darko Lemajic en Ilombé Mboyo.


Het maandblad weet dat zomeraanwinsten Mboyo en Lemajic geen groen licht kregen van de medische staf. Vooral de Serviër kreeg opmerkingen en zelfs de raad om niet met hem in zee te gaan omdat zijn fysieke parameters niet voldeden om op het hoogste niveau te voetballen. Toch gingen de Buffalo’s in zee met hem.

MISCASTS

De gevolgen zijn echter groot. Mboyo, die bij STVV zeker geen uitblinker was en voor wie nog 500.000 euro werd betaald, is tot op heden een miskoop. Bovendien liet de aanvaller zich voor de zoveelste keer in zijn carrière opmerken met negatief gedraag naast het veld, sindsdien zit hij niet meer in de selectie. Zijn verhaal is al voorbij bij Gent. Pijnlijk. Mboyo ligt na dit seizoen nog een jaar onder contract in de Ghelamco Arena.

Lemajic werd voor 800.000 euro aangetrokken en de spits scoorde twee keer. Hij komt op alle vlakken momenteel te kort voor een Belgische topclub. De 28-jarige spits ligt nog tot medio 2023 onder contract met optie voor nog een jaar. AA Gent rekent meer dan ooit op Tarik Tissoudali om voor de goals te zorgen. De mislukte transfers in de aanval kunnen AA Gent nog héél zuur opbreken in de strijd om een ticket voor de top vier én de bekerfinale.

Onbegrijpelijk?

Meest recent

Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

8
8
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

16
16
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

110
110
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

190
190
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

116
116
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

49
49
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

100
100
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

134
134
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

378
378
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

317
317
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

223
223
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

242
242
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

204
204
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

137
137
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

153
153
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

64
64
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

191
191
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

461
461
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

423
423
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

298
298
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

150
150
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

463
463
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

97
97
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

863
863
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

296
296

Meer sportnieuws