'AA Gent negeerde straf rapport over Lemajic en Mboyo'

door
'AA Gent negeerde straf rapport over Lemajic en Mboyo'

AA Gent sloeg de bal afgelopen zomer grondig mis op de transfermarkt. Geen enkele aanvallende aanwinst kon zich tonen en dat kostte de club toch 5 miljoen euro. Sport/Voetbalmagazine komt met een straf verhaal over Darko Lemajic en Ilombé Mboyo.


Het maandblad weet dat zomeraanwinsten Mboyo en Lemajic geen groen licht kregen van de medische staf. Vooral de Serviër kreeg opmerkingen en zelfs de raad om niet met hem in zee te gaan omdat zijn fysieke parameters niet voldeden om op het hoogste niveau te voetballen. Toch gingen de Buffalo’s in zee met hem.

MISCASTS

De gevolgen zijn echter groot. Mboyo, die bij STVV zeker geen uitblinker was en voor wie nog 500.000 euro werd betaald, is tot op heden een miskoop. Bovendien liet de aanvaller zich voor de zoveelste keer in zijn carrière opmerken met negatief gedraag naast het veld, sindsdien zit hij niet meer in de selectie. Zijn verhaal is al voorbij bij Gent. Pijnlijk. Mboyo ligt na dit seizoen nog een jaar onder contract in de Ghelamco Arena.

Lemajic werd voor 800.000 euro aangetrokken en de spits scoorde twee keer. Hij komt op alle vlakken momenteel te kort voor een Belgische topclub. De 28-jarige spits ligt nog tot medio 2023 onder contract met optie voor nog een jaar. AA Gent rekent meer dan ooit op Tarik Tissoudali om voor de goals te zorgen. De mislukte transfers in de aanval kunnen AA Gent nog héél zuur opbreken in de strijd om een ticket voor de top vier én de bekerfinale.

🚀

Onbegrijpelijk?

Meest recent

Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

105
105
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

12
12
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

39
39
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

56
56
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

37
37
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

159
159
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

162
162
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

326
326
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

44
44
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

148
148
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

79
79
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

74
74
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

228
228
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

120
120
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

452
452
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

180
180
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

86
86
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

424
424
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

178
178
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

703
703
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

92
92
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

319
319
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

279
279

Meer sportnieuws