Jbari ziet twee problemen bij Anderlecht

door
Jbari ziet twee problemen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kan mits winst tegen KAS Eupen een goede zaak doen. Royal Antwerp FC verloor en Club Brugge-AA Gent staat op het programma. Maar winnen is momenteel bijzonder moeilijk voor de Brusselaars. Nordin Jbari ziet toch enkele problemen.


De ex-spits merkt op dat de tegenstanders Sergio Gomez zo veel mogelijk achterin proberen te houden en dat is een groot probleem. De Spanjaard was met zijn rushes de belangrijkste speler van RSCA en mede daardoor moet Lior Refaelov ook dieper uitzakken. Daardoor is hij in aanvallend opzicht minder gevaarlijk. RSCA zal daar dus een oplossing moeten vinden.

KANA OF DEBAST

In De Zondag laat Jbari ook weten dat Kristoffer Olsson niet snel genoeg vooruit speelt. De Zweed blijft teleurstellen in Brusselse loondienst. Hij was goed toen RSCA draaide, maar als het minder goed gaat moet hij met zijn ervaring de ploeg op sleeptouw nemen maar Olsson zakt dan mee weg. Een zorgwekkende vaststelling. Hij is er niet bij tegen KAS Eupen, maar Majeed Ashimeru - wellicht zijn vervanger - overtuigde ook niet. Of geeft Vincent Kompany Kristian Arnstad, zeer sterk bezig bij de beloften, nog eens een kans?

Tegen Eupen moet Anderlecht Wesley Hoedt missen en die is met zijn passing zeer belangrijk voor Anderlecht. De Nederlander durft de bal tussen de linies te spelen en geeft goede crosspasses. Mogelijk is het aan Zeno Debast of Marco Kana, die beiden over zeer goede voetballende kwaliteiten beschikken, om die rol van Hoedt vanavond over te nemen. 

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Wie moet in de plaats van Hoedt spelen?

Meest recent

De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

0
0
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

22
22
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

27
27
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

112
112
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

55
55
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

299
299
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

194
194
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

184
184
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

192
192
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

32
32
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

449
449
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

131
131

Meer sportnieuws