Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

door
Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

Thomasz Radzinski is het type spits dat ze bij RSC Anderlecht missen, al lijkt Benito Raman inzake profiel een beetje op hem. De ex-spits is in de krant Het Laatste Nieuws opvallend kritisch voor het beleid van de Brusselaars.


"Het bredere plaatje klopt niet. Het voornemen was om jonge spelers op te leiden. Da's goed. Alleen kan het niet de bedoeling zijn dat die talenten van Manchester City of Bayern München komen, in plaats van de eigen jeugd. Zirkzee: goede voetballer, daar niet van. Maar volgend jaar is die weer weg. Word je daar als club dan beter van?", zegt hij in de krant.

Een opvallende redenering, aangezien Zirkzee en Kouame geen talenten van Neerpede in de weg lopen. Antoine Colassin werd gewogen en te licht bevonden als spits, hij kwam ook vorig seizoen amper aan de bak bij Zulte Waregem. Hij rendeert beter als een aanvallend ingestelde middenvelder. Mario Stroeykens is een toptalent, maar nog altijd maar 17 jaar. Hij kreeg dit seizoen steeds meer speelkansen en wordt rustig klaargestoomd. Hij is allerminst klaar om de aanval te dragen.

NEERPEDE

Dit seizoen krijgen met Hannes Delcroix, stilaan ook Zeno Debast, Yari Verschaeren, Anouar Ait El Hadj, Francis Amuzu en Mario Stroeykens de nodige talenten van eigen bodem nog minuten van Vincent Kompany. Alleen Marco Kana en ook Killian Sardella lijken stilaan uit beeld te zijn verdwenen. Radzinski ziet wel een goede evolutie dat er minder huurlingen zijn, maar zou liever nog meer talenten van eigen bodem zien. Al staan er buiten bovengenoemde spelers nog geen spelers klaar die al rijp zijn om meer minuten te maken in de A-kern. Al klopt Kristian Arnstad met zijn sterke prestaties bij de beloften steeds meer op de deur en hij zit in de kern tegen Eupen.

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Eens met Radzinski?

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

14
14
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

85
85
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

42
42
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

279
279
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

100
100
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

705
705
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

154
154
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

629
629
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

64
64
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

166
166
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

222
222
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

563
563
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

205
205
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

553
553
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

85
85

Meer sportnieuws