Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

263 stemmen
Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

Thomasz Radzinski is het type spits dat ze bij RSC Anderlecht missen, al lijkt Benito Raman inzake profiel een beetje op hem. De ex-spits is in de krant Het Laatste Nieuws opvallend kritisch voor het beleid van de Brusselaars.


"Het bredere plaatje klopt niet. Het voornemen was om jonge spelers op te leiden. Da's goed. Alleen kan het niet de bedoeling zijn dat die talenten van Manchester City of Bayern München komen, in plaats van de eigen jeugd. Zirkzee: goede voetballer, daar niet van. Maar volgend jaar is die weer weg. Word je daar als club dan beter van?", zegt hij in de krant.

Een opvallende redenering, aangezien Zirkzee en Kouame geen talenten van Neerpede in de weg lopen. Antoine Colassin werd gewogen en te licht bevonden als spits, hij kwam ook vorig seizoen amper aan de bak bij Zulte Waregem. Hij rendeert beter als een aanvallend ingestelde middenvelder. Mario Stroeykens is een toptalent, maar nog altijd maar 17 jaar. Hij kreeg dit seizoen steeds meer speelkansen en wordt rustig klaargestoomd. Hij is allerminst klaar om de aanval te dragen.

NEERPEDE

Dit seizoen krijgen met Hannes Delcroix, stilaan ook Zeno Debast, Yari Verschaeren, Anouar Ait El Hadj, Francis Amuzu en Mario Stroeykens de nodige talenten van eigen bodem nog minuten van Vincent Kompany. Alleen Marco Kana en ook Killian Sardella lijken stilaan uit beeld te zijn verdwenen. Radzinski ziet wel een goede evolutie dat er minder huurlingen zijn, maar zou liever nog meer talenten van eigen bodem zien. Al staan er buiten bovengenoemde spelers nog geen spelers klaar die al rijp zijn om meer minuten te maken in de A-kern. Al klopt Kristian Arnstad met zijn sterke prestaties bij de beloften steeds meer op de deur en hij zit in de kern tegen Eupen.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Eens met Radzinski?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

21
21
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

38
38
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

92
92
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

284
284
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

301
301
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

387
387
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1051
1051
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

111
111
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

415
415
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

156
156
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

83
83
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

120
120
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws