Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

263 stemmen
Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

Thomasz Radzinski is het type spits dat ze bij RSC Anderlecht missen, al lijkt Benito Raman inzake profiel een beetje op hem. De ex-spits is in de krant Het Laatste Nieuws opvallend kritisch voor het beleid van de Brusselaars.


"Het bredere plaatje klopt niet. Het voornemen was om jonge spelers op te leiden. Da's goed. Alleen kan het niet de bedoeling zijn dat die talenten van Manchester City of Bayern München komen, in plaats van de eigen jeugd. Zirkzee: goede voetballer, daar niet van. Maar volgend jaar is die weer weg. Word je daar als club dan beter van?", zegt hij in de krant.

Een opvallende redenering, aangezien Zirkzee en Kouame geen talenten van Neerpede in de weg lopen. Antoine Colassin werd gewogen en te licht bevonden als spits, hij kwam ook vorig seizoen amper aan de bak bij Zulte Waregem. Hij rendeert beter als een aanvallend ingestelde middenvelder. Mario Stroeykens is een toptalent, maar nog altijd maar 17 jaar. Hij kreeg dit seizoen steeds meer speelkansen en wordt rustig klaargestoomd. Hij is allerminst klaar om de aanval te dragen.

NEERPEDE

Dit seizoen krijgen met Hannes Delcroix, stilaan ook Zeno Debast, Yari Verschaeren, Anouar Ait El Hadj, Francis Amuzu en Mario Stroeykens de nodige talenten van eigen bodem nog minuten van Vincent Kompany. Alleen Marco Kana en ook Killian Sardella lijken stilaan uit beeld te zijn verdwenen. Radzinski ziet wel een goede evolutie dat er minder huurlingen zijn, maar zou liever nog meer talenten van eigen bodem zien. Al staan er buiten bovengenoemde spelers nog geen spelers klaar die al rijp zijn om meer minuten te maken in de A-kern. Al klopt Kristian Arnstad met zijn sterke prestaties bij de beloften steeds meer op de deur en hij zit in de kern tegen Eupen.

LEES OOK: Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

Eens met Radzinski?

Meest recent

'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

2
2
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

99
99
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

14
14
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

281
281
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

198
198
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

174
174
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

95
95
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

47
47
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

89
89
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

73
73
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

38
38
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

182
182
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

216
216
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

120
120
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

72
72
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

686
686
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

477
477
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

249
249
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

99
99
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

73
73
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

342
342
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

824
824
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

180
180

Meer sportnieuws