Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

263 stemmen
Radzinski kritisch voor beleid van Anderlecht

Thomasz Radzinski is het type spits dat ze bij RSC Anderlecht missen, al lijkt Benito Raman inzake profiel een beetje op hem. De ex-spits is in de krant Het Laatste Nieuws opvallend kritisch voor het beleid van de Brusselaars.


"Het bredere plaatje klopt niet. Het voornemen was om jonge spelers op te leiden. Da's goed. Alleen kan het niet de bedoeling zijn dat die talenten van Manchester City of Bayern München komen, in plaats van de eigen jeugd. Zirkzee: goede voetballer, daar niet van. Maar volgend jaar is die weer weg. Word je daar als club dan beter van?", zegt hij in de krant.

Een opvallende redenering, aangezien Zirkzee en Kouame geen talenten van Neerpede in de weg lopen. Antoine Colassin werd gewogen en te licht bevonden als spits, hij kwam ook vorig seizoen amper aan de bak bij Zulte Waregem. Hij rendeert beter als een aanvallend ingestelde middenvelder. Mario Stroeykens is een toptalent, maar nog altijd maar 17 jaar. Hij kreeg dit seizoen steeds meer speelkansen en wordt rustig klaargestoomd. Hij is allerminst klaar om de aanval te dragen.

NEERPEDE

Dit seizoen krijgen met Hannes Delcroix, stilaan ook Zeno Debast, Yari Verschaeren, Anouar Ait El Hadj, Francis Amuzu en Mario Stroeykens de nodige talenten van eigen bodem nog minuten van Vincent Kompany. Alleen Marco Kana en ook Killian Sardella lijken stilaan uit beeld te zijn verdwenen. Radzinski ziet wel een goede evolutie dat er minder huurlingen zijn, maar zou liever nog meer talenten van eigen bodem zien. Al staan er buiten bovengenoemde spelers nog geen spelers klaar die al rijp zijn om meer minuten te maken in de A-kern. Al klopt Kristian Arnstad met zijn sterke prestaties bij de beloften steeds meer op de deur en hij zit in de kern tegen Eupen.

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Eens met Radzinski?

Meest recent

Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

13
13
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

34
34
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

50
50
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

43
43
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

29
29
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

198
198
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

128
128
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

250
250
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

170
170
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

303
303
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

435
435
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

205
205
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

74
74
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

71
71
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

88
88
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

158
158
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

204
204
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

296
296
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

580
580
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

138
138
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1092
1092
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

367
367
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

564
564
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

341
341

Meer sportnieuws